Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Викладачі та бізнес тренери

Викладачі Бізнес Школи КРОК - це високопрофесійна команда відомих українських та закордонних викладачів – практиків, що поєднують у викладанні значний академічний потенціал зі знаннями практики українського та міжнародного бізнесу.

Економіка та фінанси

Олена Сіукаєва

Запрошений викладач BSK, бізнес-тренер, професіонал в області економіки, фінансів, управлінського обліку, управління бізнес процесами.

детально

Тетяна Кравченко

Бізнес-інструктор, кандидат економічних наук. Експерт у сфері просування інноваційної продукції на ринок. Викладач і керівник магістерських робіт на програмах Master of Global Business Management, Міні МВА, General MBA.

детально

Оксана Андрощук

Кандидат економічних наук, МВА за спеціальністю Глобальні фінанси Університета Ніцци Софія Антиполіс. Запрошений викладач Бізнес Школи КРОК.

детально

Костянтин Єрохін

Фінансовий директор ІТ-компанії «Intellias», практикуючий тренер, консультант з питань оподаткування.

детально

Тетяна Мосійчук

Запрошений викладач BSK. Поєднує викладацьку діяльність з керівництвом міжнародною консалтинговою компанією. Має тривалий досвід роботи на фінансовому ринку України, у тому числі державного регулювання ринку фінансових послуг на посаді заступника голови Державної Комісії з регулювання ринку фінансових послуг України.

детально

Тетяна Герасимова

Запрошена викладачка BSK, бізнес-тренерка, консультантка. Практикуюча експертка з фінансового і управлінського обліку та фінансового менеджменту.

детально

Джана Шадід

Запрошений інструктор Бізнес Школи КРОК. Вона викладає фінансові дисципліни.

детально

Олена Житкевич

Запрошений викладач бізнес-школи KРОK. Олена має ступінь кандидата економічних наук, великий досвід викладання як на магістерському, так і на бакалаврському рівні (понад 9 років та 20 курсів).

детально

Менеджмент та лідерство

Руслан Лемещук

МВА, Executive Doctorate Degree in Management and BA. Запрошений викладач Бізнес Школи КРОК, практик від бізнесу, 20+ років досвіду роботи на управлінських посадах та підприємцем.

детально

Оксана Білозуб

Запрошений бізнес-тренер KROK Business School, онтопсихолог, бізнес консультант та практик.

детально

Оксана Сєдашова

PhD, доцент і керівник проектів і програм Бізнес Школи КРОК, бізнес-тренер, практикуючий організаційний психолог, Certificated NLP Master-Practitioner, міжнародний радник з медіації, Міжнародний Амбассадор по креативності (ООН), сертифікований фасилітатор. Експерт Українського Культурного Фонду. Викладач Вищої Школи Адвокатури НААУ. TEDх спікер.

детально

Оксана Демченко

МВА, MSc. Запрошений викладач BSK, викладає курси «Результативний менеджмент» та «Конструктивні бізнес-комунікації» на програмах МВА, автор і ведуча ряду бізнес ігор для студентів МВА. На програмі Магістр медіації та менеджменту конфліктів викладає курс "Стратегія і тактика переговорів, комунікативні практики і техніки переговорів".

детально

Олена Галушко

Експертка з управління людьми з більш ніж 17 років досвіду на керівних посадах з управління людським капіталом в міжнародних компаніях фінансового сектора, «великої четвірки», виробництва. Сертифікована CHRM CIPD. ICF ACC коучиня, менторка

детально

Ольга Суринець

Експертка з управління персоналом з більш ніж 15 річним досвідом побудови функцій з управління людським капіталом. Сертифікована CHRM CIPD, членкиня американського комітету з питань винагороди персоналу WorldAtWork, сертифікована як Global Reward Professional. Консультант, менторка.

детально

Наталія Калініна

Сертифікований бізнес тренер міжнародної категорії, доцент Бізнес Школи КРОК, консультант, PhD, MBA.

детально

Анастасія Спіцина

Викладач Бізнес Школи "КРОК" (Mini МВА - модуль «Ключі особистої ефективності керівника»). Бізнес-тренер, тайм-коуч. Автор програм з тайм-менеджменту. Блогер, колумніст декількох українських видань.

детально

Наталія Курдес

Викладач BSK, MBA, бізнес-консультант, сертифікований SHL тренер. Наталія має 14-річний досвід роботи в сфері менеджменту та корпоративної культури організацій, управління персоналом.

детально

Альона Бурдейна

Запрошений викладач BSK, сертифікований консультант Certified PPA practitioner Thomas International, бізнес - тренер, коуч.

детально

Маркетинг та продажі

Олександр Бакка

Запрошений викладач BSK, бізнес-тренер, консультант, контент-лідер програми «Управління продажами». Експерт у побудові системи збуту, команди і просування продукту, ACIM, Lean Green Belt.

детально

Олександра Баюр

Запрошена викладачка Бізнес Школи КРОК, власниця консалтингового проекту Sales Strategy Generator, експертка та тренерка з продажів та управління продажами, розробки стратегій, наставництва та коучингу в організації та управлінні продажами, бізнес-аналітиці, тощо.

детально

Андрій Прудіус

Викладач програми General MBA, має ступінь МВА, консультант з маркетингу, досвідчений фахівець із вивчення поведінки споживачів. Галузь професійної експертизи - визначення цільових груп клієнтів та розробки направлених на них стратегій росту бізнесу.

детально

Олеся Вієцька

К.е.н., старший науковий співробітник, тренер, фасилітатор. Запрошений бізнес-тренер Бізнес Школи КРОК. Автор ряду семінарів та тренінгів з диджиталізації, маркетингу в соціальних мережах, залучення та утримання цільової аудиторії, використання штучного інтелекту в маркетингу.

детально

Людмила Косович

Запрошений викладач Бізнес Школи КРОК. Експертка з маркетингу, комунікацій, брендингу роботодавця, більш ніж 20 років досвіду в комунікаціях, 10 років в консалтингу та дослідженнях.

детально

Антон Воронюк

Запрошений тренер курсу «Діджитал-маркетинг» на програмі Дженерал МВА.

детально

Олександр Калінін

Запрошений викладач BSK, доктор економічних наук. Експерт у сфері інвестиційного маркетингу, управління ризиками та економічної безпеки.

детально

Петро Савич

Запрошений тренер KROK Business School. Маркетолог, бізнес-консультант, засновник компанії Sales Marketing System. 

детально

Ельдар Нагорний

Запрошений викладач BSK, викладає курс «Діджітал –маркетинг» на програмі General МВА. В даний момент обіймає посаду: Head of Digital Marketing в компанії «IT Dev Intellectsoft», Palo Alto, США.

детально

Юлія Габ

Викладач BSK, автор програми з маркетингу, провела 10 років, працюючи у маркетингу компаній Wrigley's та Philip Morris International, в тому числі у Швейцарії, США та Латинській Америці. З 2009 року консультує компанії, проводить стратегічні сесії та тренінги. Юлія брала участь у корпоративних освітніх проектах, що проводяться спільно з компанією Stratex (Франція), Master Trainer's Institute (Франція), Monitor Group (зараз Deloitte).

детально

Медіація та менеджмент конфліктів

Марія Мотилюк

Запрошений викладач Бізнес Школи КРОК, викладає курс «Моделі та підходи в медіації» на магістерській програмі «Медіація та вирішення конфліктів».

детально

Анжела Кричина

Запрошений викладач програми Магістр медіації та менеджменту конфліктів, Сімейний та бізнес медіатор, тренер та коуч з практичним досвідом 20-річнoї роботи в судах загальної юрисдикції.

детально

Світлана Стадник

Запрошений викладач програми Магістр медіації та менеджменту конфліктів, сімейний та бізнес медіатор, тренер з медіації.

детально

Катерина Наровська

Сертифікована медіатор, супервізор, тренер з медіації, магістр права, фасилітатор. Партнер “Sense 2 Sense Communication”.

детально

Галина Сасин

Запрошений викладач Бізнес Школи КРОК, викладає на програмах МВА, магістр медіації та менеджменту конфліктів, автор ряду тренінгів та корпоративних програм з комунікацій, роботи в команді.

детально

Гульмайдан Урозбаєва

Запрошений професор Бізнес Школи КРОК, к.і.н., доцент факультету світової політики Казахстансько-Німецького університету, професійний медіатор, керівник Центру медіації та права «Парасат», тренер медіаторів, бізнес-тренер, фасилітатор, сертифікований тренер SQI (США), член Ради Медіації АНК.

детально

Ян Ван Звітен

Запрошений професор BSK, Prof Dr.h.c. RI, RA, RO, IRM, зареєстрований медіатор, засновник та ректор Нідерландської Бізнес Академії. Експерт в галузі медіації та вирішення конфліктів.

детально

Дана Роне

PhD, Доцент, присяжний адвокат, сертифікований медіатор

детально

Анна Зубачова

Запрошений викладач програми Магістр медіації та менеджменту конфліктів, сімейний та бізнес медіатор, практикуючий психотерапевт, психолог.

детально

PR та комуникації

Ерік Р. Джіліатт

Ерік Джиліятт має чотири університетські ступені; асоціат витончених мистецтв, торговельно-технічного коледжу Лос-Анджелеса; бакалавр образотворчих мистецтв, державного університету Сан-Дієго; бакалавр наук в галузі ділового адміністрування, Університета Фенікса, Сан-Дієго кампус; Майстер ділового адміністрування та управління технологіями, Університета Фенікса, Сан-Дієго кампус.

детально

Олена Плахова

Директор із корпоративних комунікацій , член Правління CORUM GROUP

детально

Євген Проскуліков

Запрошений бізнес-тренер BSK. Головний консультант із стратегії в області PR&GR Services компаній GROU та Pleon Talan.

детально

Ярина Ключковська

Керуючий директор Grou. Фахівець із 19-літнім досвідом, Ярина очолює агентство у сфері управління репутацією та Public Affairs Grou. Вона спеціалізується на управлінні репутацією, стратегії комунікацій, роботі з керівниками організацій, корпоративних комунікаціях та медіа-тренінгах.

детально

Інформаційний менеджмент та технології

Євген Осьмак

Запрошений викладач BSK, викладає курс  "Архітектура підприємства. Розробка ІТ стратегії" на програмі МВА. Організаційний коуч перших осіб та команд. Консультант з питань цифрової трансформації і стратегії/архітектури підприємства. Експерт і тренер щодо персональної і командної продуктивності.

детально

Тетяна Тріскач

Запрошений викладач програми МВА ІТ, автор курсу «Оцінка ефективності ІТ інвестицій».

детально

Стратегії та інноваційний менеджмент

Анастасія Бортнік

к.е.н., сертифікований бізнес - тренер, консультант з управління і персонального бренду, консультант програми ООН, міжнародний коуч для бізнесу та ТОП-менеджерів.

детально

Олександр Подденежний

Запрошений викладач BSK.Викладає на програмі General MBA курс “Стратегічні рішення» та на Міні МВА модуль « Стратегічний менеджмент». Викладацьку діяльність поєднує з керівництвом органічною аграрною компанією.

детально

Тетяна Коробова

Запрошений тренер Бізнес Школи КРОК, стратегічний маркетолог із досвідом 20+ років, бізнес-тренер, фасилітатор, партнер консалтингової агенції K@PPartners.

детально

Максим Плахтій

К.е.н., запрошений викладач Бізнес Школи КРОК. Бізнес-практик, стратег, автор та викладач курсу Стратегічні рішення на програмі МВА в Бізнес Школі КРОК.

детально

Світлана Насирова

MBA, PhD, запрошений викладач Бізнес Школи КРОК. Викладає на магістерських програмах Медіація та вирішення конфліктів, Бізнес адміністрування.

детально

Брендан Дюпре

Брендан є директором-засновником Науково-дослідного інституту сталого розвитку Казахстану та доцентом кафедри сталого розвитку в Університеті Нархоз в Алмати, Казахстан.

детально

Катерина Коваленко

Запрошений викладач BSK. Контент-лідер модулів «Стратегія корпоративних комунікацій» та Digital HR програми HR Design for Executives.

детально

Джон Стівен Вайз

Старший викладач з багаторічним досвідом у галузі продажів і маркетингу в США та європейських фірмах, таких як Sprint, American Express, Whirlpool, Indesit Company (нині). Навчальні курси: Інновації, Стратегії, Підприємництво, Інноваційні продукти, Стратегічне управління, Організаційні зміни. Керував більше ніж 100 дипломними роботами з відповідних тем.

детально

Правові питання ведення бізнеса

Вікторія Поліщук

Викладач BSK. Адвокат. Медіатор. Працює на програмах МВА, Master of GBM, Міні МВА, автор курсів «Правове середовище ведення бізнесу», «Міжнародне право» та інших. Контент-лідер Лабораторії досліджень підприємництва BSK.

детально

Світлана Мороз

Запрошений викладач Бізнес Школи КРОК, викладає на програмі МВА курс «Податкове право». Власниця декількох бізнесів, практикуюча адвокат в сфері супроводу бізнесу та податків, кандидат юридичних наук, доцент в Державному податковому університеті.

детально

Олег Омельченко

Запрошений викладач програми Магістр медіації та менеджменту конфліктів, адвокат, медіатор. Керівник проектів Дирекції з правового забезпечення «Метінвест».

детально

Олена Сукманова

Запрошений викладач BSK, кандидат юридичних наук, володар ступеня МВА, постійний речник компанії «ЛІГА Закон». Викладає курс «Правове середовище ведення бізнесу» на програмі General MBA.

детально

Анастасія Штанєва

Запрошений викладач програми Магістр медіації та менеджменту конфліктів.

детально

Інна Доляновська

Викладач програми Медіація та менеджмент конфліктів.

детально

Управління проектами та процесами

Андрій Корейба

Викладач Бізнес Школи КРОК. Працює Head of PM в компанії CAPS Consulting, МВА of Business community school, Head of PM School LITS.

детально

Володимир Кравченко

Запрошений бізнес-інструктор, доктор економічних наук, бізнес-аналітик та data scientist. Автор семінарів та тренінгів «Управління бізнес-процесами», «Моделі логістики та ланцюгів постачань», «Методи бізнес-аналізу», «Математичне та імітаційне моделювання» та ін. Лектор та ментор програми «Глобальний бізнес-менеджмент»

детально

Віктор Морозов

Професор, кандидат технічних наук. Запрошений викладач Бізнес Школи КРОК. На програмі магістр менеджменту проектів та процесів викладає дисципліни Проектне фінансування та управління вартістю проекту, Управління ресурсами та витратами.

детально

Володимир Самойленко

Викладач BSK, сертифікований менеджер проектів PMP, з 15-ти літнім досвідом управління проектами, бізнес-тренер.

детально

Олена Данченко

Доктор технічних наук, завідуюча кафедрою бізнес-адміністрування та управління проектами. Координатор спеціалізації "Управління бізнес-проектами та процесами" магістерської програми "Бізнес-адміністрування". Професійний сертифікований менеджер проектів IPMA.

детально

Роман Романцов

МВА, IIBLC Black Belt. Викладач в Бізнес Школі КРОК, Бізнес-тренер, Консультант по напрямку Управління Ланцюгами Постачань (Supply Chain), Бережливе Виробництво (LEAN, Kaizen), управління Проектами щодо підвищення Операційної ефективності, Побудова та оптимізація бізнес-Процесів з використання Інструментів LEAN.

детально

Олена Руденко

Запрошений викладач BSK, ментор, експерт зі стратегічного маркетингу, брендингу та продакшену, понад 15 років досвіду у фармацевтичному маркетингу.

детально

Андрій Сергєєв

Експерт Lean Manufacturing, що володіють досвідом у багатьох галузях. Андрій Сергєєв Lean Six Sigma тренер і директор компанії, що володіє великим досвідом в проектах вдосконалення і програмах корпоративного навчання.

детально