Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Викладачі та бізнес тренери

Викладачі Бізнес Школи КРОК - це високопрофесійна команда відомих українських та закордонних викладачів – практиків, що поєднують у викладанні значний академічний потенціал зі знаннями практики українського та міжнародного бізнесу.

Економіка та фінанси

Наталя Шевченко

Запрошений викладач BSK, викладає курс «Фінансовий і управлінський облік» на програмі General MBA. Є партнером і фінансовим директором консалтингової компанії Otten.

детально

Олена Сіукаєва

Запрошений викладач BSK, бізнес-тренер, професіонал в області економіки, фінансів, управлінського обліку, управління бізнес процесами.

детально

Ірина Олейнікова

Ірина Олейнікова, PhD в економіці, МВА Grenoble Graduate School of Business, MSc in International Business, Grenoble Ecole de Management, Advanced Diploma in Management Accounting, CIMA. Запрошений викладач BSK, викладає курс «Ризик менеджмент» на програмах МВА.

детально

Наталія Загорняк

PhD з Економіки, PhD з Права, МВА - запрошений викладач BSK, викладає курси Економічне середовище, Нові ринки та питання глобалізації на програмі Магістр з глобального бізнес менеджменту.

детально

Тетяна Кравченко

Бізнес-інструктор, кандидат економічних наук. Експерт у сфері просування інноваційної продукції на ринок. Викладач і керівник магістерських робіт на програмах Master of Global Business Management, Міні МВА, General MBA.

детально

Роман Захаров

Викладач курсу Data Science for Business програми General MBA в BSK.

детально

Костянтин Єрохін

Фінансовий директор ІТ-компанії «Intellias», практикуючий тренер, консультант з питань оподаткування.

детально

Тетяна Мосійчук

Запрошений викладач BSK. Поєднує викладацьку діяльність з керівництвом міжнародною консалтинговою компанією. Має тривалий досвід роботи на фінансовому ринку України, у тому числі державного регулювання ринку фінансових послуг на посаді заступника голови Державної Комісії з регулювання ринку фінансових послуг України.

детально

Джана Шадід

Запрошений інструктор Бізнес Школи КРОК. Вона викладає фінансові дисципліни.

детально

Олена Житкевич

Запрошений викладач бізнес-школи KРОK. Олена має ступінь кандидата економічних наук, великий досвід викладання як на магістерському, так і на бакалаврському рівні (понад 9 років та 20 курсів).

детально

Менеджмент та лідерство

Оксана Білозуб

Запрошений бізнес-тренер KROK Business School, онтопсихолог, бізнес консультант та практик.

детально

Оксана Сєдашова

PhD, доцент і керівник проектів і програм Бізнес Школи КРОК, бізнес-тренер, практикуючий організаційний психолог, Certificated NLP Master-Practitioner, міжнародний радник з медіації, Міжнародний Амбассадор по креативності (ООН), сертифікований фасилітатор. Експерт Українського Культурного Фонду. Викладач Вищої Школи Адвокатури НААУ. TEDх спікер.

детально

Олег Трибой

Запрошений тренер Бізнес Школи КРОК. Має статус Міжнародного радника з медіації та менеджменту конфліктів Нідерландської бізнес академії.

детально

Aльфредо Mocкaрдiнi

Візитинг-професор BSK, викладає курс Побудова корпоративної культури та управління знаннями програми Майстер Операційної досконалості.

детально

Олена Хоменко

Doctor of Business Administration Walden University, MBA Chicago Booth Business School, Professional Certified Coach, International Coach Federation, Certified Professional Co-Active Coach, Coaches Training Institute, USA

детально

Оксана Демченко

МВА, MSc. Запрошений викладач BSK, викладає курси «Результативний менеджмент» та «Конструктивні бізнес-комунікації» на програмах МВА, автор і ведуча ряду бізнес ігор для студентів МВА. На програмі Магістр медіації та менеджменту конфліктів викладає курс "Стратегія і тактика переговорів, комунікативні практики і техніки переговорів".

детально

Тамара Сухенко - сертифікований коуч ECF (European Coaching Federation), психолог, фасилітатор, тренер, PhD | КРОК

Сертифікований коуч ECF (European Coaching Federation), психолог, фасилітатор, тренер, PhD.

детально

Анна Зубачова - викладач програми Магістр медіації та менеджменту конфліктів | КРОК

Запрошений викладач програми Магістр медіації та менеджменту конфліктів, сімейний та бізнес медіатор, практикуючий психотерапевт, психолог.

детально

Анжела Кричина

Запрошений викладач програми Магістр медіації та менеджменту конфліктів, Сімейний та бізнес медіатор, тренер та коуч з практичним досвідом 20-річнoї роботи в судах загальної юрисдикції.

детально

Галина Сасин

Запрошений викладач Бізнес Школи КРОК, викладає на програмах МВА, магістр медіації та менеджменту конфліктів, автор ряду тренінгів та корпоративних програм з комунікацій, роботи в команді.

детально

Ірина Ярова

Запрошений тренер Бізнес Школи КРОК. Бізнес-практик і консультант з управління бізнесом і персоналом.

детально

Жанна Балабанюк

Доктор філософії в галузі управління людськими ресурсами, запрошений викладач, в рамках програми «Магістр глобального управління бізнесом» веде курс «Теорія лідерства».

детально

Світлана Стадник

Запрошений викладач програми Магістр медіації та менеджменту конфліктів, сімейний та бізнес медіатор, тренер з медіації.

детально

Ігор Заболотний

Режисер і художник офлайн і онлайн презентацій.

детально

Наталя Філіпська

Бізнес-коуч, тренер та консультант

детально

Наталія Калиніна

Сертифікований бізнес тренер міжнародної категорії, доцент Бізнес Школи КРОК, консультант, PhD, MBA.

детально

Олена Ковальчук

Має більше 14 років професійного досвіду в області навчання і розвитку, становленні повного циклу з розвитку процесів навчання в таких галузях як, стратегічне планування відповідно до стратегії компанії, визначення потреб в навчанні, планування навчальних та розвиваючих проектів і заходів, внутрішні комунікації у великомасштабній компанії.

детально

Олег Богатов

детально

Анастасія Спіцина

Викладач Бізнес Школи "КРОК" (Mini МВА - модуль «Ключі особистої ефективності керівника»). Бізнес-тренер, тайм-коуч. Автор програм з тайм-менеджменту. Блогер, колумніст декількох українських видань.

детально

Наталія Курдес

Викладач BSK, MBA, бізнес-консультант, сертифікований SHL тренер. Наталія має 14-річний досвід роботи в сфері менеджменту та корпоративної культури організацій, управління персоналом.

детально

Людмила Ганецька

К.ф.н., доцент, викладач Бізнес коли КРОК, бізнес - тренер, консультант, коуч, сертифікований тренер DDI, навчалася на програмі Management Mentor Program Harvard Business School та багатьох інших.

детально

Ксенія Єрмакова

Професійний коуч, АСС, сертифікована Міжнародною Федерацією Коучингу, Certified Professional CoActive Coach (Coaches Training Institute), член ради директорів Міжнародної Федерації Коучингу Південно- Африканської Республіки, консультант підприємців.

детально

Людмила Мельник

Бізнес-тренер, консультант, коуч, фасилітатор.

детально

Альона Бурдейна

Запрошений викладач BSK, сертифікований консультант Certified PPA practitioner Thomas International, бізнес - тренер, коуч.

детально

Маркетинг та продажі

Оксана Верескун

Запрошений бізнес-тренер BSK, засновник і президент компанії "OKSVER Trainings". Сертифікований тренер-практик, автор и ведуча тренінгів з Клієнтського Сервісу та Клієнтського Досвіду.

детально

Тетяна Рябоконь

З 2000 року реалізує комунікаційні проекти в бізнес (B2B послуги, рітейл, IT, агро) і неурядових організаціях усіх масштабів. Це включає рішення задач для розвитку організаційної ідеології і репутації, продажів і позиціонування, внутрішніх комунікацій і бренду роботодавця.

детально

Андрій Прудіус

Викладач програми General MBA, має ступінь МВА, консультант з маркетингу, досвідчений фахівець із вивчення поведінки споживачів. Галузь професійної експертизи - визначення цільових груп клієнтів та розробки направлених на них стратегій росту бізнесу.

детально

Олександр Бакка

Запрошений викладач BSK, бізнес-тренер, консультант, контент-лідер програми «Управління продажами». Експерт у побудові системи збуту, команди і просування продукту.

детально

Олександр Степанов

Запрошений бізнес-тренер BSK, бізнес-практик, коуч, фасилітатор, лектор, модератор, ментор, автор тренінгів: "CAT MAN - Категорійний менеджмент на 100 %", "BIG DATA", "Професійні Переговори - Ритейл VS Виробники".

детально

Петро Савич

Запрошений тренер KROK Business School. Маркетолог, бізнес-консультант, засновник компанії Sales Marketing System. 

детально

Роман Колядюк

Запрошений викладач BSK. Кандидат технічних наук. Міжнародний експерт зі стратегічного маркетингу та антикризових рішень, член Комітету з питань зовнішньоекономічної діяльності Київського відділення Торгово-Промислової Палати України, керуючий комплексними проектами партнерської групи Advertising & Marketing Group COMPASS (AMGC) і співвласник компанії AMGC Right Decision LLC.

детально

Ельдар Нагорний

Запрошений викладач BSK, викладає курс «Діджітал –маркетинг» на програмі General МВА. В даний момент обіймає посаду: Head of Digital Marketing в компанії «IT Dev Intellectsoft», Palo Alto, США.

детально

Олександр Юрчак

Запрошений викладач BSK, директор компанії B2B Ray, експерт з питань В2В маркетингу і продажів. Спеціалізація в В2В - розробка маркетингових та комерційних стратегій, продакт менеджмент, канали продажів, вирівнювання маркетингу і продажів, управління лідами, контент-маркетинг, автоматизація завдань маркетингу.

детально

Дмитро Роденко

Директор і засновник групи компаній «Міжнародна Маркетингова Група», яка на даний час входить в ТОП-5 національних дослідницьких компаній за оборотом.

детально

Олександр Бедик

Запрошений викладач Бізнес Школи КРОК. У даний час засновник компанії ТОВ «Солінтех», до цього працював генеральним директором компанії ТОВ «ТАПФЛО». Практик, який пройшов шлях від менеджера - до керівника компаній у В2В сегменті. Стажувався за такими спеціалізаціями як основи В2В продажів у Швеції, Данії, Бельгії, Голландії, Польщі.

детально

Юлія Габ

Викладач BSK, автор програми з маркетингу, провела 10 років, працюючи у маркетингу компаній Wrigley's та Philip Morris International, в тому числі у Швейцарії, США та Латинській Америці. З 2009 року консультує компанії, проводить стратегічні сесії та тренінги. Юлія брала участь у корпоративних освітніх проектах, що проводяться спільно з компанією Stratex (Франція), Master Trainer's Institute (Франція), Monitor Group (зараз Deloitte).

детально

PR та комуникації

Ерік Р. Джіліатт

Ерік Джиліятт має чотири університетські ступені; асоціат витончених мистецтв, торговельно-технічного коледжу Лос-Анджелеса; бакалавр образотворчих мистецтв, державного університету Сан-Дієго; бакалавр наук в галузі ділового адміністрування, Університета Фенікса, Сан-Дієго кампус; Майстер ділового адміністрування та управління технологіями, Університета Фенікса, Сан-Дієго кампус.

детально

Ірина Золотаревич

Запрошений викладач BSK, викладає курс «Управління корпоративною репутацією» на програмах МВА, автор ряду тренінгів для перших осіб, керівників, СЕО.

детально

Ольга Селезньова

PR експерт, директор з комунікацій Ради бізнес-омбудсмена, засновник Школи комунікацій Targenta

детально

Олена Плахова

Директор із корпоративних комунікацій , член Правління CORUM GROUP

детально

Євген Проскуліков

Запрошений бізнес-тренер BSK. Головний консультант із стратегії в області PR&GR Services компаній GROU та Pleon Talan.

детально

Ярина Ключковська

Керуючий директор Grou. Фахівець із 19-літнім досвідом, Ярина очолює агентство у сфері управління репутацією та Public Affairs Grou. Вона спеціалізується на управлінні репутацією, стратегії комунікацій, роботі з керівниками організацій, корпоративних комунікаціях та медіа-тренінгах.

детально

Фармацевтичний менеджмент та маркетинг

Сергій Коноваленко

Викладач програми МВА PHARMA. Експерт фармацевтичного ринку, бізнес-тренер, спеціаліст з маркетингу та стратегій, експерт фармацевтичного права.

детально

Інформаційний менеджмент та технології

Євген Осьмак

Запрошений викладач BSK, викладає курс  "Архітектура підприємства. Розробка ІТ стратегії" на програмі МВА. Організаційний коуч перших осіб та команд. Консультант з питань цифрової трансформації і стратегії/архітектури підприємства. Експерт і тренер щодо персональної і командної продуктивності.

детально

Аліса Болоховець

PhD. Викладач BSK, автор курсу "Data Science for Business" на програмах МВА.

детально

Олександр Грухаль

ЕМВА, MSc. Запрошений бізнес-тренер BSK. Автор ряду семінарів та тренінгів по діджіталізаціі бізнес-процесів, питань аутсорсингу, agile управління проектами, стратегічного та операційного маркетингу.

детально

Тетяна Тріскач

Запрошений викладач програми МВА ІТ, автор курсу «Оцінка ефективності ІТ інвестицій».

детально

Стратегії та інноваційний менеджмент

Олександр Подденежний

Запрошений викладач BSK.Викладає на програмі General MBA курс “Стратегічні рішення» та на Міні МВА модуль « Стратегічний менеджмент». Викладацьку діяльність поєднує з керівництвом органічною аграрною компанією.

детально

Катерина Коваленко

Запрошений викладач BSK. Контент-лідер модулів «Стратегія корпоративних комунікацій» та Digital HR програми HR Design for Executives.

детально

Евелін Бучацький

Бізнес-леді, управлінець, ментор. Керуючий партнер бізнес-акселератора «Eastlabs». Цілеспрямовано працює над відбором найкращих ідей і розвитком стартапів.

детально

Микола Савін

Партнер. Керуючий директор бізнес акселератора GrowthUP

детально

Джон Стівен Вайз

Старший викладач з багаторічним досвідом у галузі продажів і маркетингу в США та європейських фірмах, таких як Sprint, American Express, Whirlpool, Indesit Company (нині). Навчальні курси: Інновації, Стратегії, Підприємництво, Інноваційні продукти, Стратегічне управління, Організаційні зміни. Керував більше ніж 100 дипломними роботами з відповідних тем.

детально

Георгій Гівішвілі

Георгій Гівішвілі має 20 літній досвід роботи в FMCG компаніях на керівних посадах.

детально

Олег Гончаренко

MBA INSEAD (Франція / Сінгапур), керуючий партнер компанії Kevuru, має більш ніж 16-річний досвід у сфері ІТ, в консалтингу, FMCG індустрії MBA INSEAD (Франція / Сінгапур), керуючий Партнер компанії "Kevuru-Ventures Partners".

детально

Правові питання ведення бізнеса

Вікторія Поліщук

Викладач BSK. Адвокат. Медіатор. Працює на програмах МВА, Master of GBM, Міні МВА, автор курсів «Правове середовище ведення бізнесу», «Міжнародне право» та інших. Контент-лідер Лабораторії досліджень підприємництва BSK.

детально

Олена Сукманова

Запрошений викладач BSK, кандидат юридичних наук, володар ступеня МВА, постійний речник компанії «ЛІГА Закон». Викладає курс «Правове середовище ведення бізнесу» на програмі General MBA.

детально

Анастасія Штанєва

Запрошений викладач програми Магістр медіації та менеджменту конфліктів.

детально

Інна Доляновська

Викладач програми Медіація та менеджмент конфліктів.

детально

Наталя Мисник

Старший юрист, керівник судової практики Юридичної фірми GOLAW.

детально

Ірина Кальницька

Старший юрист, керівник податкової практики і практики бізнес консультування Юридичної фірми GOLAW.

детально

Максим Лебедев

Керуючий юрист, керівник практики корпоративного права Юридичної фірми GOLAW.

детально

Управління проектами та процесами

Андрій Корейба

Запрошений викладач Бізнес Школи КРОК. Працює Head of PM в компанії CAPS Consulting, МВА of Business community school, Head of PM School LITS.

детально

Анастасія Бортнік

к.е.н., сертифікований бізнес - тренер, консультант з управління і персонального бренду, консультант програми ООН, міжнародний коуч для бізнесу та ТОП-менеджерів.

детально

Дмитрій Гаврилов

CPIM, CSCP, CLTD, SCOR-P, APICS Master CPIM Instructor, APICS Lead CSCP Instructor, APICS Associate CLTD Instructor, APICS Associate Instructor Training, The Fresh Connection Instructor

детально

Маргарита Романова

Національний менеджер по ланцюгам поставок АВВLtd. 16+ років у галузі Supply Chain та операційному управлінні (Sales Operations) в мультинаціональних компаніях Food/FMCG/B2B, 6+ років досвіду участі в Раді Директорів, 2+ в управлінні якістю, регуляторній діяльності ті кризовому менеджменті.

детально

Вікторія Олешко

Консультант, бізнес-тренер, головний редактор сайту sixsigmaonline.ru.

детально

Володимир Самойленко

Викладач BSK, сертифікований менеджер проектів PMP, з 15-ти літнім досвідом управління проектами, бізнес-тренер.

детально

Олена Данченко

Доктор технічних наук, завідуюча кафедрою бізнес-адміністрування та управління проектами. Координатор спеціалізації "Управління бізнес-проектами та процесами" магістерської програми "Бізнес-адміністрування". Професійний сертифікований менеджер проектів IPMA.

детально

Сергій Герасименко

Запрошенний викладач BSK, доктор економічних наук, професор

детально

Роман Романцов

МВА, IIBLC Black Belt. Викладач в Бізнес Школі КРОК, Бізнес-тренер, Консультант по напрямку Управління Ланцюгами Постачань (Supply Chain), Бережливе Виробництво (LEAN, Kaizen), управління Проектами щодо підвищення Операційної ефективності, Побудова та оптимізація бізнес-Процесів з використання Інструментів LEAN.

детально

Андрій Сергєєв

Експерт Lean Manufacturing, що володіють досвідом у багатьох галузях. Андрій Сергєєв Lean Six Sigma тренер і директор компанії, що володіє великим досвідом в проектах вдосконалення і програмах корпоративного навчання.

детально