Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Викладачі та бізнес тренери

Викладачі Бізнес Школи КРОК - це високопрофесійна команда відомих українських та закордонних викладачів – практиків, що поєднують у викладанні значний академічний потенціал зі знаннями практики українського та міжнародного бізнесу.

Економіка та фінанси

Наталя Шевченко

Запрошений викладач BSK, викладає курс «Фінансовий і управлінський облік» на програмі General MBA. Є партнером і фінансовим директором консалтингової компанії Otten.

детально

Олена Сіукаєва

Запрошений викладач BSK, бізнес-тренер, професіонал в області економіки, фінансів, управлінського обліку, управління бізнес процесами.

детально

Ірина Олейнікова

PhD в економіці, МВА Grenoble Graduate School of Business, MSc in International Business, Grenoble Ecole de Management, Advanced Diploma in Management Accounting, CIMA

детально

Наталія Загорняк

PhD з Економіки, PhD з Права, МВА - запрошений викладач BSK, викладає курси Економічне середовище, Нові ринки та питання глобалізації на програмі Магістр з глобального бізнес менеджменту.

детально

Роман Захаров

Викладач курсу Data Science for Business програми General MBA в BSK.

детально

Костянтин Єрохін

Фінансовий директор ІТ-компанії «Intellias», практикуючий тренер, консультант з питань оподаткування.

детально

Тетяна Мосійчук

Запрошений викладач BSK. Поєднує викладацьку діяльність з керівництвом міжнародною консалтинговою компанією. Має тривалий досвід роботи на фінансовому ринку України, у тому числі державного регулювання ринку фінансових послуг на посаді заступника голови Державної Комісії з регулювання ринку фінансових послуг України.

детально

Менеджмент та лідерство

Оксана Сєдашова

PhD, бізнес-тренер, психолог, Certificated NLP-Practitioner, експерт в сфері інтелектуального та креативного розвитку особистості, фахівець з понад 20-річним досвідом експертизи в області креативного мислення.

детально

Aльфредо Mocкaрдiнi

Візитинг-професор BSK, викладає курс Побудова корпоративної культури та управління знаннями програми Майстер Операційної досконалості.

детально

Олена Хоменко

MBA, CPCC, ACC

детально

Оксана Демченко

МВА, MSc. Запрошений викладач BSK, викладає курс «Результативний менеджмент» на програмах МВА, автор і ведуча ряду бізнес ігор для студентів МВА.

детально

Тамара Сухенко

Сертифікований коуч ECF (European Coaching Federation), психолог, фасилітатор, тренер, PhD.

детально

Ігор Заболотний

Режисер і художник офлайн і онлайн презентацій.

детально

Наталя Філіпська

Бизнес-коуч, тренер и консультант

детально

Наталія Калиніна

Сертифікований бізнес тренер міжнародної категорії, консультант, кандидат філологічних наук, має ступінь MBA.

детально

Олена Ковальчук

Має більше 14 років професійного досвіду в області навчання і розвитку, становленні повного циклу з розвитку процесів навчання в таких галузях як, стратегічне планування відповідно до стратегії компанії, визначення потреб в навчанні, планування навчальних та розвиваючих проектів і заходів, внутрішні комунікації у великомасштабній компанії.

детально

Олег Богатов

Приглашенный преподаватель BSK. Генеральный директор издательского дома. Предприниматель с 15-летним опытом создания и развития электронных медиа. Соучредитель PR-агентства, управлявшего репутацией крупных украинских и международных бизнес-конгломератов.

детально

Анастасія Спіцина

Запрошений викладач BSK. Автор проекту «Гурмани Часу» та тренінгу «ЧГУ або «Час. Гроші. Увага», бізнес тренер. Директор консалтингової компанії «Ключ» (Україна, м.Київ).

детально

Наталія Курдес

Викладач BSK, MBA, бізнес-консультант, сертифікований SHL тренер. Наталія має 14-річний досвід роботи в сфері менеджменту та корпоративної культури організацій, управління персоналом.

детально

Людмила Ганецька

К.ф.н., доцент, викладач Бізнес коли КРОК, бізнес - тренер, консультант, коуч, сертифікований тренер DDI, навчалася на програмі Management Mentor Program Harvard Business School та багатьох інших.

детально

Ксенія Єрмакова

Професійний коуч, АСС, сертифікована Міжнародною Федерацією Коучингу, Certified Professional CoActive Coach (Coaches Training Institute), член ради директорів Міжнародної Федерації Коучингу Південно- Африканської Республіки, консультант підприємців.

детально

Людмила Мельник

Бизнес-тренер, консультант, коуч, фасилитатор

детально

Алена Бурдейная

Приглашенный преподаватель BSK, сертифицированный консультант Certified PPA practitioner Thomas International, бизнес - тренер, коуч. Имеет более 9 лет опыта работы в обучении и консалтинге. Преподаватель курса “Health Self Management” на программе General МВА, автор цикла воркшопов «Менеджмент здоровья для управленцев»

детально

Маркетинг та продажі

Оксана Верескун

Запрошений бізнес-тренер BSK, засновник і президент компанії "OKSVER Trainings". Сертифікований тренер-практик, автор и ведуча тренінгів з Клієнтського Сервісу та Клієнтського Досвіду.

детально

Андрій Прудіус

Викладач програми General MBA, має ступінь МВА, консультант з маркетингу, досвідчений фахівець із вивчення поведінки споживачів. Галузь професійної експертизи - визначення цільових груп клієнтів та розробки направлених на них стратегій росту бізнесу.

детально

Олександр Бакка

Запрошений викладач BSK, бізнес-тренер, консультант, контент-лідер програми «Управління продажами». Експерт у побудові системи збуту, команди і просування продукту.

детально

Ельдар Нагорний

Запрошений викладач BSK, викладає курс «Діджітал –маркетинг» на програмі General МВА. В даний момент обіймає посаду: Head of Digital Marketing в компанії «IT Dev Intellectsoft», Palo Alto, США.

детально

Олександр Юрчак

Запрошений викладач BSK, директор компанії B2B Ray, експерт з питань В2В маркетингу і продажів. Спеціалізація в В2В - розробка маркетингових та комерційних стратегій, продакт менеджмент, канали продажів, вирівнювання маркетингу і продажів, управління лідами, контент-маркетинг, автоматизація завдань маркетингу.

детально

Дмитро Роденко

Директор і засновник групи компаній «Міжнародна Маркетингова Група», яка на даний час входить в ТОП-5 національних дослідницьких компаній за оборотом.

детально

Олександр Бедик

Запрошений викладач Бізнес Школи КРОК. У даний час засновник компанії ТОВ «Солінтех», до цього працював генеральним директором компанії ТОВ «ТАПФЛО». Практик, який пройшов шлях від менеджера - до керівника компаній у В2В сегменті. Стажувався за такими спеціалізаціями як основи В2В продажів у Швеції, Данії, Бельгії, Голландії, Польщі.

детально

Юлія Габ

Викладач BSK, автор програми з маркетингу, провела 10 років, працюючи у маркетингу компаній «Ріглі» та «Філіп Морріс», в тому числі в різних країнах на різних континентах. З 2009 року консультує, проводить тренінги та викладає, переважно за межами України. Юлія брала участь у корпоративних освітніх проектах, що проводяться спільно з компанією Stratex (Франція), Master Trainer's Institute (Франція), Skolkovo School of Business (РФ), Monitor Group (зараз Deloitte)

детально

PR та комуникації

Ерік Р. Джіліатт

Ерік Джиліятт має чотири університетські ступені; асоціат витончених мистецтв, торговельно-технічного коледжу Лос-Анджелеса; бакалавр образотворчих мистецтв, державного університету Сан-Дієго; бакалавр наук в галузі ділового адміністрування, Університета Фенікса, Сан-Дієго кампус; Майстер ділового адміністрування та управління технологіями, Університета Фенікса, Сан-Дієго кампус.

детально

Ірина Золотаревич

Директор PR&GR сервісів групи агентств AGAMA communications, член правління

детально

Ольга Селезньова

PR експерт, директор з комунікацій Ради бізнес-омбудсмена, засновник Школи комунікацій Targenta

детально

Олена Плахова

Директор із корпоративних комунікацій , член Правління CORUM GROUP

детально

Євген Проскуліков

Запрошений бізнес-тренер BSK. Головний консультант із стратегії в області PR&GR Services компаній GROU та Pleon Talan.

детально

Ярина Ключковська

Керуючий директор Grou. Фахівець із 19-літнім досвідом, Ярина очолює агентство у сфері управління репутацією та Public Affairs Grou. Вона спеціалізується на управлінні репутацією, стратегії комунікацій, роботі з керівниками організацій, корпоративних комунікаціях та медіа-тренінгах.

детально

Фармацевтичний менеджмент та маркетинг

Сергій Коноваленко

Викладач програми МВА PHARMA. Експерт фармацевтичного ринку, бізнес-тренер, спеціаліст з маркетингу та стратегій, експерт фармацевтичного права.

детально

Інформаційний менеджмент та технології

Аліса Болоховець

PhD. Викладач BSK, автор курсу "Data Science for Business" на програмах МВА.

детально

Олександр Грухаль

ЕМВА, MSc. Запрошений бізнес-тренер BSK. Автор ряду семінарів та тренінгів по діджіталізаціі бізнес-процесів, питань аутсорсингу, agile управління проектами.

детально

Олександр Грачев

Запрошений викладач BSK. Викладає курс «Розробка ІТ Стратегії» на програмі МВА ІТ.

детально

Олександр Селіхов

Викладач програми МВА ІТ в BSK, контент-лідер курсу Організація Служби ІТ в компанії. 

детально

Володимир Бузмаков

Викладач BSK. Ідеолог та керівник програми MBA IT (MBA зі спеціалізацією «Інформаційний менеджмент») у Бізнес Школі КРОК. В теперішній час працює ІТ-директором ДК «Малбі», являється засновником консалтингової компанії «Супремум».

детально

Тетяна Тріскач

Запрошений викладач програми МВА ІТ, автор курсу «Оцінка ефективності ІТ інвестицій».

детально

Стратегії та інноваційний менеджмент

Олекcій Мась

Є незмінним координатором українського Форуму інтернет-діячів, який щорічно проходить у Києві. Проводить тренінги у сфері нового бізнесу та психології.

детально

Олександр Подденежний

Запрошений викладач BSK.Викладає на програмі General MBA курс “Стратегічні рішення» та на Міні МВА модуль « Стратегічний менеджмент». Викладацьку діяльність поєднує з керівництвом органічною аграрною компанією.

детально

Катерина Коваленко

Запрошений викладач BSK. Контент-лідер модулів «Стратегія корпоративних комунікацій» та Digital HR програми HR Design for Executives.

детально

Евелін Бучацький

Бізнес-леді, управлінець, ментор. Керуючий партнер бізнес-акселератора «Eastlabs». Цілеспрямовано працює над відбором найкращих ідей і розвитком стартапів.

детально

Микола Савін

Партнер. Керуючий директор бізнес акселератора GrowthUP

детально

Джон Стівен Вайз

Старший викладач з багаторічним досвідом у галузі продажів і маркетингу в США та європейських фірмах, таких як Sprint, American Express, Whirlpool, Indesit Company (нині). Навчальні курси: Інновації, Стратегії, Підприємництво, Інноваційні продукти, Стратегічне управління, Організаційні зміни. Керував більше ніж 100 дипломними роботами з відповідних тем.

детально

Георгій Гівішвілі

Георгій Гівішвілі має 20 літній досвід роботи в FMCG компаніях на керівних посадах.

детально

Олег Гончаренко

MBA INSEAD (Франция/Сингапур), управляющий партнер компании Kevuru, имеет более чем16-летний опыт в сфере ИТ, в консалтинге, FMCG индустрии

детально

Правові питання ведення бізнеса

Вікторія Поліщук

Запрошений викладач BSK. Працює на програмі StartUp Guide, автор двох модулів програми, присвячених питанням правової організації бізнесу.

детально

Олена Сукманова

Запрошений викладач BSK, кандидат юридичних наук, володар ступеня МВА, постійний речник компанії «ЛІГА Закон». Викладає курс «Правове середовище ведення бізнесу» на програмі General MBA.

детально

Наталья Мисник

Старший юрист, руководитель судебной практики Юридической фирмы GOLAW

детально

Ирина Кальницкая

Старший юрист, руководитель налоговой практики и практики бизнес консультирования Юридической фирмы GOLAW

детально

Максим Лебедев

Управляющий юрист, руководитель практики корпоративного права Юридической фирмы GOLAW

детально

Управління проектами та процесами

Олександр Степанов

Запрошений бізнес-тренер BSK, бізнес-практик, коуч, фасилітатор, лектор, модератор, ментор, автор тренінгів: "CAT MAN - Категорійний менеджмент на 100 %", "BIG DATA", "Професійні Переговори - Ритейл VS Виробники".

детально

Дмитро Гаврилов

Запрошений викладач BSK. Працює на програмах МВА, автор курсу «Операційний менеджмент».

детально

Маргарита Романова

Національний менеджер по ланцюгам поставок АВВLtd. 16+ років у галузі Supply Chain та операційному управлінні (Sales Operations) в мультинаціональних компаніях Food/FMCG/B2B, 6+ років досвіду участі в Раді Директорів, 2+ в управлінні якістю, регуляторній діяльності ті кризовому менеджменті.

детально

Вікторія Олешко

Консультант, бізнес-тренер, головний редактор сайту sixsigmaonline.ru.

детально

Володимир Самойленко

Викладач BSK, сертифікований менеджер проектів PMP, з 15-ти літнім досвідом управління проектами, бізнес-тренер.

детально

Олена Данченко

Доктор технічних наук, завідуюча кафедрою бізнес-адміністрування та управління проектами. Координатор спеціалізації "Управління бізнес-проектами та процесами" магістерської програми "Бізнес-адміністрування". Професійний сертифікований менеджер проектів IPMA.

детально

Сергій Герасименко

Запрошенний викладач BSK, доктор економічних наук, професор

детально

Роман Романцов

Бізнес-тренер, бізнес-консультант за напрямками Управління ланцюгами поставок (Supply Chain), запровадження Ощадливого виробництва (Kaizen, LEAN), проектування та оптимізації бізнес-процесів, управління проектами з операційної ефективності . Сертифікований практик з ощадливого виробництва, IPMA Senior Project Manager

детально

Андрій Сергєєв

Експерт Lean Manufacturing, що володіють досвідом у багатьох галузях. Андрій Сергєєв Lean Six Sigma тренер і директор компанії, що володіє великим досвідом в проектах вдосконалення і програмах корпоративного навчання.

детально