Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Оксана Демченко

МВА, MSc. Запрошений викладач BSK, викладає курси «Результативний менеджмент» та «Конструктивні бізнес-комунікації» на програмах МВА, автор і ведуча ряду бізнес ігор для студентів МВА. На програмі Магістр медіації та менеджменту конфліктів викладає курс "Стратегія і тактика переговорів, комунікативні практики і техніки переговорів".

Запрошений викладач BSK, викладає курси "Результативний менеджмент" та "Конструктивні бізнес-комунікації" на програмах МВА, автор і ведуча ряду бізнес ігор для студентів МВА. З 2000 року працює в області тренінгів та розвитку персоналу, в даний час займає позицію СЕО в компанії D-Space, з 2017 року має статус міжнародного консультанта, акредитованого EBRD.

Є автором понад 10 навчальних програм в області емоційного лідерства, стратегічного планування, менеджменту, особистої бізнес-ефективності, контент-лідер ряду тренінгів за такими тематиками як: результативні переговори, конструктивні бізнес комунікації, стратегічне планування та управління змінами.

Реалізовувала консалтингові та тренінгові проекти в компаніях різних індустрій в Україні і за кордоном. Серед клієнтів такі компанії як Metro C & C, Kimberly-Clark, Indesit, Київський Вітамінний завод, Xerox, Inditex, Розетка, ZARA, Київенерго, Київгаз, Галичина, VDV, Jabil, LiQberry, Аралтуз (Казахстан), MSD, МТС Україна, Vega, Аделіна, Beeper, Інтертелеком, eCall, Portmone, Київстар, GlobalLogic, Itera Consulting, SDL, Intellias, АХА, СОС сервіс, Інститут вертебрології, Медібор, Family Clinic і інші.

Оксана також брала участь в реалізації низки проектів для НДО, в т.ч. Uniter Pact, IDLO, ФГВФО.

Автор ряду публікацій, співавтор посібника для працівників апарату суду "Ефективна комунікація" і "Управління конфліктами".

Закінчила Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченко, факультет соціології і психології, магістр психології, має ступінь МВА МІБ. Навчалась за програмою підготовки бізнес-тренерів в Західному Інституті Тренінгу, Школі коучингу, за програмою "Персональна стратегія прориву" Брайяна Трейсі.