Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Програма International MBA

Унікальність програми

Бізнес Школа "КРОК" пропонує навчання за програмою International MВA за формулою "1+1". Сутність формули полягає в тому, що навчаючись за програмою General МВА Бізнес Школи КРОК, слухачі можуть з другого семестру паралельно вчитися on-line за програмою Swiss Montreux Business School (далі SMBS) (Монтрьо, Швейцарія).Таким чином, після закінчення півторарічного курсу навчання випускник програми International MВA отримує 2 дипломи: Диплом МВА Бізнес Школи КРОК та Диплом Master of Business Administration Швейцарської бізнес-школи SMBS.

Замовити індивідуальну консультацію

 

Початок занять 25-26 жовтня 2024 року

 

24 квітня, середа, о 16:00 відбудеться онлайн-презентація програм BSK

зареєструватися

Swiss Montreux Business School

Бізнес-школа "КРОК"має стратегічні партнерські відносини з SMBS, яка є визнаним європейським вищим навчальним закладом-партнером у сфері освітніх послуг із бізнес-адміністрування. SMBS має вищу державну акредитацію Уряду Швейцарії. У Бізнес Школі Монтрьо навчаються студенти більш ніж із 70 країн світу.

SMBS є визнаною Міністерством освіти і науки України та Національною Академією педагогічних наук . Опанування програми International MBA є додатковим плюсом для майбутньої кар'єри і допоможе випускникам у пошуку роботи. Випускник програми отримує Диплом Master of Business Administration SMBS, який має державну реєстрацію у Швейцарії, і ім'я випускника вноситься у загальну інформаційну систему SMBS.

Таким чином, роботодавці завжди зможуть отримати підтвердження легітимності диплому, зв'язавшись з SMBS у Швейцарії.

Відгуки випускників

...Ступінь МВА Програми SMBS дозволяє підвищити свою цінність на все більш тісному ринку праці...

Переваги програми:

  • Дистанційна форма навчання;
  • Навчальні матеріали та індивідуальні завдання англійською та російською мовами (за вибором);
  • Гнучкий графік навчання;
  • Індивідуальна тривалість курсу (5-8 місяців);
  • Вартість on-line курсу від SMBS складає 2 500 євро.

Приклад індивідуального завдання

Диплом про визнання SMBS

Диплом МОН України і НАПН України про визнання SMBS у системі закордонної освіти

International MBA надає такі переваги випускникам:

  • Ступінь МBА, отриманий в Україні, одразу набуває міжнародного статусу;
  • У разі, якщо випускник вирішить у майбутньому поїхати на навчання до ЄС , то завдяки співпраці з SMBS і визнанню швейцарських дипломів у світі, усі предмети, успішно вивчені студентом, будуть пере зараховані університетом ЄС
  • Диплом Master of Business Administration SMBS надає випускникам вагомі конкурентні переваги щодо працевлаштування саме в часи кризи

Диплом SMBS

Кожен випускник програми International MБA отримає Диплом Master of Business Administration SMBS. Оригінальний дипломний бланк містить унікальний номер, що зареєстрований у загальній інформаційний системі SMBS.

За бажанням випускника йому надається також копія диплому, виконана за спеціальною технологією на металевій пластині і на основі з червоного дерева для кріплення на стіні.

Initiates file download Apostille & Annex

Olena Rudavka Дізнатися детальніше: Олена Корнієнко
+38 097 601 61 21
+38 050 446 16 94
RudavkaL@krok.edu.ua