Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Програма International MBA

Унікальність програми

Бізнес Школа "КРОК" пропонує навчання за програмою International MВA за формулою "1+1". Сутність формули полягає в тому, що навчаючись за програмою General МВА Бізнес Школи КРОК, слухачі можуть з другого семестру паралельно вчитися on-line за програмою Swiss Montreux Business School (далі SMBS) (Монтрьо, Швейцарія).Таким чином, після закінчення півторарічного курсу навчання випускник програми International MВA отримує 2 дипломи: Диплом МВА Бізнес Школи КРОК та Диплом Master of Business Administration Швейцарської бізнес-школи SMBS.

Замовити індивідуальну консультацію

 

Початок занять 28 жовтня 2022 року

Відгуки випускників

...Ступінь МВА Програми SMBS дозволяє підвищити свою цінність на все більш тісному ринку праці...

Swiss Montreux Business School

Бізнес-школа "КРОК"має стратегічні партнерські відносини з SMBS, яка є визнаним європейським вищим навчальним закладом-партнером у сфері освітніх послуг із бізнес-адміністрування. SMBS має вищу державну акредитацію Уряду Швейцарії. У Бізнес Школі Монтрьо навчаються студенти більш ніж із 70 країн світу.

SMBS є визнаною Міністерством освіти і науки України та Національною Академією педагогічних наук . Опанування програми International MBA є додатковим плюсом для майбутньої кар'єри і допоможе випускникам у пошуку роботи. Випускник програми отримує Диплом Master of Business Administration SMBS, який має державну реєстрацію у Швейцарії, і ім'я випускника вноситься у загальну інформаційну систему SMBS.

Таким чином, роботодавці завжди зможуть отримати підтвердження легітимності диплому, зв'язавшись з SMBS у Швейцарії.

Переваги програми:

  • Дистанційна форма навчання;
  • Навчальні матеріали та індивідуальні завдання англійською та російською мовами (за вибором);
  • Гнучкий графік навчання;
  • Індивідуальна тривалість курсу (5-8 місяців);
  • Вартість on-line курсу від SMBS складає 2 500 євро.

Приклад індивідуального завдання

Диплом про визнання SMBS

Диплом МОН України і НАПН України про визнання SMBS у системі закордонної освіти

International MBA надає такі переваги випускникам:

  • Ступінь МBА, отриманий в Україні, одразу набуває міжнародного статусу;
  • У разі, якщо випускник вирішить у майбутньому поїхати на навчання до ЄС , то завдяки співпраці з SMBS і визнанню швейцарських дипломів у світі, усі предмети, успішно вивчені студентом, будуть пере зараховані університетом ЄС
  • Диплом Master of Business Administration SMBS надає випускникам вагомі конкурентні переваги щодо працевлаштування саме в часи кризи

Диплом SMBS

Кожен випускник програми International MБA отримає Диплом Master of Business Administration SMBS. Оригінальний дипломний бланк містить унікальний номер, що зареєстрований у загальній інформаційний системі SMBS.

За бажанням випускника йому надається також копія диплому, виконана за спеціальною технологією на металевій пластині і на основі з червоного дерева для кріплення на стіні.

Initiates file download Apostille & Annex

Olena Rudavka Дізнатися детальніше: Олена Рудавка
+38 097 601 61 21
+38 044 455 69 81
RudavkaL@krok.edu.ua