Дні відкритих дверей

листопад 12 17:00 Презентація програм БШК

листопад 19 17:00 Презентація програм БШК

Місце проведення:

• Університет "КРОК", вул. Табірна, 30-32 (ст. м. "Берестейська")

Запрошуємо відвідати Бізнес Школу КРОК і познайомитися з програмами, дізнатися що нового ми підготували в майбутньому сезоні.

Кваліфікований і підготовлений персонал завжди буде затребуваний на ринку праці. А як перевірити знання та навички потенційного здобувача? Інструментарій - міжнародна професійна сертифікація! У Бізнес-школі КРОК можна пройти підготовку і здати кваліфікаційний іспит для отримання таких сертифікацій:

• Certified Professional in Management
  • Certified Creativity Professional
  • Certified Professional in Human Resource Management (CPHRM)
  • LEAN IIBLC Certification - Green Belt, Black Belt

Позбавляйтеся від «синдрому відкладеного життя», вчіться та розвивайтеся разом з нами!

Якісна підготовка, тренери-практики і вартість наших програм вас приємно здивують.

До зустрічі на презентаціях програм Бізнес Школи КРОК в осінньому сезоні 2020 року!

Кожен учасник отримає знижку в розмірі 5% на програми МВА і 7% на модульні програми, відкриті семінари та тренінги BSK, які будуть проходити в другому півріччі 2020 навчального року.

Вхід вільний!

Зареєструватися

Не зручні дати і час - замовте

індивідуальну консультацію