Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Менеджмент і лідерство — Тренінги та семінари

Тренінги та семінари по менеджменту та лідерству


Міні MBA

Надати сучасні професійні компетенції та навички, необхідні менеджерам компаній для більш ефективної реалізації стратегічних цілей компанії, вивести слухачів на новий рівень розуміння бізнесу, прискорити їх професійне зростання.

детальніше

Семінар-практикум «Управління конфліктами в організації»

Конфлікти в організації - небезпека чи необхідність? Добре, коли керівники і менеджери вміють управляти динамікою розвитку конфліктів. З одного боку, невміння розпізнати і запобігти конфлікту може привести до різного роду втрат в організації - погану репутацію, витоку інформації, погіршення фінансових показників, непродуктивності співробітників, появі несприятливого соціально-психологічного клімату. З іншого боку - розуміння значення конфліктних ситуацій і маневрене управління ними можуть дати поштовх розвитку організації і стати драйвером її зростання. Все, що потрібно керівнику і менеджеру знати про конфлікти в організації, Ви отримаєте на семінарі-практикумі.

детальніше

Семінар-практикум «Стрес-менеджмент»

Семінар-практикум «Стрес-менеджмент» допоможе зрозуміти природу стресу, які інструменти потрібно використовувати для управління своїм емоційним станом, визначити важливість постановки цілей і пріоритетів, дізнатися про техніки релаксації і отримати іншу корисну інформацію, яка допоможе оволодіти прийомами для зниження стресу

детальніше

Тренінг-коучинг "Управління змінами"

Інтенсивне занурення в саму цікаву область для будь-якої людини - пізнання самого себе, з метою виробити головні особистісні якості - самоактуалізацію і проактивність. 

детальніше