Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Менеджмент і лідерство — Тренінги та семінари

Тренінги та семінари по менеджменту та лідерству


Міні MBA

Надати сучасні професійні компетенції та навички, необхідні менеджерам компаній для більш ефективної реалізації стратегічних цілей компанії, вивести слухачів на новий рівень розуміння бізнесу, прискорити їх професійне зростання.

детальніше

Семінар-практикум «Управління конфліктами в організації»

Конфлікти в організації - небезпека чи необхідність? Добре, коли керівники і менеджери вміють управляти динамікою розвитку конфліктів. З одного боку, невміння розпізнати і запобігти конфлікту може привести до різного роду втрат в організації - погану репутацію, витоку інформації, погіршення фінансових показників, непродуктивності співробітників, появі несприятливого соціально-психологічного клімату. З іншого боку - розуміння значення конфліктних ситуацій і маневрене управління ними можуть дати поштовх розвитку організації і стати драйвером її зростання. Все, що потрібно керівнику і менеджеру знати про конфлікти в організації, Ви отримаєте на семінарі-практикумі.

детальніше

Експрес - тренінг «Майстерність публічного виступу»

Ціль: Опанування механізмів ефектної самопрезентації перед великою аудиторією. Удосконалення власних навичок ефективного публічного виступу.

детальніше

Тренінг-коучинг "Управління змінами"

Інтенсивне занурення в саму цікаву область для будь-якої людини - пізнання самого себе, з метою виробити головні особистісні якості - самоактуалізацію і проактивність. 

детальніше