Магістр з медіації та менеджменту конфліктів

Відкрито набір на програму

Презентація програм БШК

зареєструватись

Тривалість програми: 1 рік 4 місяці.

Формат навчання: модульний; два дводенні модулі (субота-неділя) двічі на місяць.

Важливість медіації для суспільства

Мета медіації та менеджменту конфліктів полягає в вирішенні спору мирним шляхом та сприянню взаєморозумінню на соціальному, організаційному, правовому та політичному рівнях.

Професія - медіатор

Кваліфіковані та підготовлені медіатори можуть відігравати важливу роль у вирішенні спорів між людьми та організаціями.

Медіатор може бути затребуваним в будь-якій організації. Професіонали у сфері організаційного розвитку, людських ресурсів, права та кримінальної юстиції можуть бути зацікавленими в розвиткові навичок та компетенцій, що надає програма Магістра з медіації та менеджменту конфліктів.

Медіація працює з інтересами двох сторін на відміну від інших способів вирішення конфліктів.

Цілі програми

Ступінь магістра з медіації та менеджменту конфліктів покликана задовольнити потребу суспільства та бізнес спільноти в якісній підготовці фахівців у медіації та менеджменті конфліктів для надання послуг у царині цивільного, комерційного, господарського, сімейного права та бізнесу, у сфері інтелектуальної власності, земельних та екологічних спорах, а також для підготовки дослідників у цій сфері.

Очікувані результати

Магістр з медіації та менеджменту конфліктів володітиме такими навичками та компетенціями по закінченню програми навчання:

Загальні навички та компетенції, що розвиває програма:

• Міжособистісні навички спілкування для роботи в міждисциплінарних і мультикультурних командах;
  • Аналітичне мислення та здатність використовувати інформаційні та комунікаційні технології для цілого ряду цілей, а саме спілкування з іншими професіоналами, отримання інформації, обміну знаннями тощо;
  • Критичне мислення, спроможність знаходити та оцінювати різноманітні наукові докази, підтримувати твердження та дії у професійній практиці.
  • Толерантність до різноманітності та повага до етичної професійної практики.

Вимоги до кандидатів

для вступу на програму

• Вища освіта: бакалавр, магістр.
  • Емоційно зрілі особистості.
  • Мотивація для набуття знань про альтернативні процедури вирішення конфліктів і аналізу проблем з використанням міждисциплінарних підходів.
  • Бажання розвиватися в сфері медіації та суміжних областях.
  • Володіння англійською мовою на рівні upperintermediate.

Структура програми

1 рік навчання формує загальні, професійні та практичні знання, навички та компетенції.

• Медіатор як професія
  • Психологія розвитку, конфлікти та їх вирішення
  • Комунікація та емоційна компетентність
  • Переговори
  • Фасилітація та коучинг

2 рік навчання – спеціалізована підготовка та робота над дипломним проектом. Студенти обирають спеціалізацію та виконують дипломну роботу.

В рамках навчання передбачається стажування в Нідерландах, Іспанії або Латвії.

Медіація в різних сферах діяльності

• Медіація у цивільних спорах
  • Міжнародний комерційний арбітраж
  • Бізнес-медіація
  • Медіація у господарських спорах
  • Медіація у трудових спорах
  • Медіація у сімейних справах

Методи навчання

• Міні-лекції
    • Практичні вправи
    • Тести
    • Кейси
    • Курсові роботи
    • Дипломний проект

Як поступити

на програму

• Заповнити аплікаційну форму.
    • Написати есе на 1-2 сторінки на тему "Мої очікування та чому медіація важлива".
    • Надати повний пакет документів - паспорт, документи про освіту, фото та інші.
    • Професійне резюме.

Після надання пакету документів, кандидати на програму проходять тестування та інтерв'ю з членами Приймальної комісії.

Зарахування кандидатів проводиться на конкурсній основі.

Вартість навчання

180 тис. грн. Гнучкий графік платежів

Триває весняний набір!

При реєстрації на програму отримайте гарантовану знижку -50% на навчання!

Відгуки наших студентів

Олена Каюмова, партнерка агенції Family Biz Evolution,

консультантка з організаційного розвитку

У програмі Бізнес Школи КРОК ключовим стало наявність європейської складової, а значить і міжнародного досвіду, який я вважаю дуже важливим. Саме в світі і Європі медіація вже має більш ніж 30 річний практичний досвід застосування.

Євген Євтєхов, старший радник

з юридичних питань компанії Київстар

Очікування щодо повноти курсу і обгрунтованості підходу виправдалися повністю і навіть з надлишком. Дуже порадувала кількість практики і ступінь персонального залучення кожного учасника в відпрацюванні практичних навичок.

Ірина Шевченко, к.ф.н, філософіня, викладач психології,

директор з маркетингу медіагрупи "Столиця"

Завдячуючи високопрофесійним викладачам, яких об’єднала Бізнес Школа КРОК, у нас є можливість отримати досвід знаних фахівців з медіації та глибоко зануритись у кращі викладацькі практики, які допоможуть нам осягнути мистецтво медіації. Ми надихаємось від змістовних та продуктивних зустрічей, трансферу досвіду та знань, які дарують нам крила.