Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Вікторія Поліщук

Викладач BSK. Працює на програмах МВА, Master of GBM, Міні МВА, автор курсів «Правове середовище ведення бізнесу», «Міжнародне право» та інших. Контент-лідер Лабораторії досліджень підприємництва BSK.

Свій професійний шлях почала в Адвокатської компанії "Юридична компанія" Капітал ", де в якості юриста починала працювати з податковими справами. Після Адвокатської компанії в Києві, працювала в Адвокатському бюро в Парижі.

Далі була робота в Державному концерні "Укроборонпром", де захищала і представляла інтереси понад 120 державних підприємств оборонної промисловості.

У 2014 році разом з колегами створила свою власну компанію, основними видами спеціалізації якої є інформаційне, податкове, господарське, трудове і господарське право.

У 2015 році організувала разом з однодумцями свій власний курс юридичної грамотності і разом з організацією КримSOS успішно виконала соціальний проект по курсу юридичної грамотності для переселенців.

Влітку 2015 року разом з радіо "Голос Столиці" 106.0 організувала авторську програму "ЮрFAQ". Крім цього, в серпні 2015 року Вікторія запустила юридичну платформу "Довіритель", основною метою якої є надання допомоги громадянам у пошуку юристів, а юристам, звичайно, можливість знайти клієнта. Учасниця і спікер Міжнародних конференцій з морського, екологічного та трудового сфер права.

Часто виступає в якості бізнес-тренера в асоціаціях, організаціях (КримSOS, StartUpUkraine і ін.), Комерційних компаніях і в Експертній службі МВС.

Має практичний досвід реалізації грантових проектів для малого і середнього бізнесу, а також протягом 3-х років супроводжувала проект "Сталість ВІЛ-послуг".

Закінчила Національний університет "Києво-Могилянська академія". Має професійні сертифікати з податкового, фінансового та європейського права. Автор ряду публікацій в професійній і діловій пресі.

Аспірант Університету економіки та права "КРОК". Вивчає медіацію в Edwards Mediation Academy.