Міжнародна сертифікація Baltum Büroo OÜ в KROK Business School

Підтвердіть свої знання Міжнародною Сертифікацією – посильте свій професіоналізм і вартість на ринку праці!

KROK Business School успішно пройшла акредитацію Baltum Büroo OÜ – міжнародного сертифікаційного органу, що базується в Европі, Великобританії та Сполучених Штатах. Він спеціалізується на системах управління якістю ISO, а також забезпечує професійну сертифікацію та розвиток для персоналу. Компанія акредитована у ASCB (Accreditation Service for Certifying Bodies) та International Register of Quality Assessed Organisations (IRQAO) і є одним з ключових гравців на ринку сертифікації ISO, QHS, Information Security та Environmental стандартів. Baltum Büroo OÜ також є частиною партнерського співтовариства з такими престижними міжнародними організаціями як UNICERT (Німеччина), Swiss Approval (Швейцарія), Bureau Veritas, URS (Великобританія) і GCERTI (Південна Корея).

Оцінка програм KROK Business School проводилася міжнародними експертами на принципах незалежності та об'єктивності.

Тепер випускники програм, які підтвердили рівень знань та успішно склали міжнародний сертифікаційний іспит, можуть стати володарями сертифікатів:

• Professional in General Management (PGM)
  • Professional in Human Resource Management (PHRM)
  • Professional in Lean Production (Green Belt, Black Belt) (PLP)

Міжнародна сертифікація дає величезну перевагу і для розвитку кар'єри фахівців на національному та глобальному ринку праці, і для організацій, оскільки перевірка знань і підтвердження навичок співробітників значно піднімає рівень якості виконуваних робіт, що сприяє збільшенню ефективності і зростання бізнесу.

Для того, щоб скористуватись перевагами сертифікації Baltum Büroo OÜ та отримати міжнародну оцінку свої знань, запрошуємо на навчання на акредитовані програми: