Міжнародна сертифікація Unicert в KROK Business School

KROK Business School успішно пройшла акредитацію Unicert німецького сертифікаційного органу DAkkS, який займається корпоративною та індивідуальною сертифікацією. Unicert входить в сімейство Universal GmbH, має акредитацію DAkkS, що визнана в усьому світі.

Оцінка програм KROK Business School проводилася міжнародними експертами на принципах незалежності та об'єктивності.

Тепер випускники програм, які підтвердили рівень знань та успішно склали міжнародний сертифікаційний іспит, можуть стати володарями сертифікатів:

• Certified Professional in Management (CPM)
  • Certified Professional in Human Resource Management (CPHRM)
  • Certified Creativity Professional (CCP)

Міжнародна сертифікація дає величезну перевагу для розвитку кар'єри фахівців на національному та глобальному ринку праці, для організацій, оскільки перевірка знань і підтвердження навичок співробітників значно піднімає рівень якості виконуваних робіт, що сприяє збільшенню ефективності і зростання бізнесу.