Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Модульні програми

Академія майстерності закупівель

Навчити закупівельників європейським стандартам ведення бізнесу, вибудовування партнерських відносин як з постачальниками, так і всередині компанії, а також опанувати сучасним інструментарієм закупівельників

детальніше

Програма "Управління продажами"

Ваша компанія та команда продавців залежать від Вас, оскільки саме Ви є ключовою ланкою для генерирування фінансового потоку компанії. Ціль програми полягає в тому, щоб допомогти Вам ефективно відігравати одну з самих головних ролей – драйверу успіху компанії, її стабільного зростання та благополуччя всіх її співробітників.

детальніше

Міні MBA

Надати сучасні професійні компетенції та навички, необхідні менеджерам компаній для більш ефективної реалізації стратегічних цілей компанії, вивести слухачів на новий рівень розуміння бізнесу, прискорити їх професійне зростання.

детальніше

 Програма «The Cutting Edge: Myth and Reality»

 

Наша пілотна програма створена для того, щоб допомогти знайти відповідні на питання, зокрема для тих, хто працює над створенням і впровадженням маркетингової стратегії бренду, портфеля або бізнесу. Програма розкриває кілька ключових тем у форматі розбору кейсів, лекцій та інтерактивних вправ, а також бесід та круглих столів з професіоналами в області маркетингу та маркетингових послуг. Значна частина програми буде присвячена прикладам нестандартних бізнес-рішень і маркетинговим інноваціям.

детальніше

Міні МВА - Маркетинг

Під час даного курсу Ви отримаєте нові навички в стратегічному маркетинговому плануванні, дізнаєтеся про поведінку споживачів, навчитеся будувати міцні взаємини з Вашими клієнтами та споживачами, освоїте інструменти управління ризиками і багато іншого.

детальніше

Програма «StartUp Basics»

Впродовж програми учасники будуть залучені до процесу створення та перевірки гіпотез реального старт-апу - від пошуку ідеї та перевірки гіпотез до створення презентації для інвесторів на ранній стадії інвестування.

детальніше

Стратегічне бачення. Управління змінами та інноваціями

Сформувати уявлення про стилі та механізми організаційної поведінки в умовах постійних змін бізнес-середовища; Виробити практичні навички в галузі сучасних форм та методів управління, поведінки особи та групи для підвищення ефективності діяльності організації; Надати інструменти та методики для практичної діяльності менеджера в процесі змін; Дати можливість учасникам усвідомити свій особистісний лідерський потенціал, виходячи з їх сильних сторін та обмежень; Сформувати нове управлінське мислення та стимулювати здатність менеджерів до трансформації від традиційної ролі менеджера до лідера-новатора та творця.

детальніше

Семінар «StartUp Guide»

Надання необхідних базових знань з юридичних питань ведення свого бізнесу, аналіз ризиків в процесі ведення бізнесу, практичні поради оптимізації бізнес-процесів, юридичні механізми захисту бізнесу.

детальніше