Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Програми MBA навчання

МВА з можливістю отримання швейцарського диплома в Україні


Що таке МВА?

Ступінь магістра бізнес адміністрування (МВА) - всесвітньо визнаний професійний ступінь у галузі управління бізнесом.

МВА - універсальний та потужний інструмент для діючих менеджерів і тих, хто жадає придбати практичні управлінські навички, щоб застосовувати їх у самих різних ділових сферах.

24 квітня, середа, о 16:00 відбудеться онлайн-презентація програм BSK

зареєструватися

 

Замовте індивідуальну консультацію у зручний для Вас час »

Кожен учасник  презентації отримає знижку у розмірі 5% на програми МВА та 7% на модульні програми, відкриті семінари та тренінги BSK, які відбуватимуться у першому півріччі 2024 навчального року.

Цінність програми

Участь у програмі Master of Business Administration

 

надає нові
корисні зв'язки
підвищує особисту і професійну значущість, полегшує працевлаштуваннявідкриває нові горизонти для кар'єрного та фінансового зростання

Для будь-якої компанії персонал, який пройшов школу МВА - це безцінний актив.

Менеджери зі ступенем МВА - універсальні, ефективні, не бояться брати на себе відповідальність і здатні реалізовувати складні проекти у різних бізнес-сферах.


Отримати консультацію 

3 причини навчатися за програмою МВА в Україні

 • Ви зможете поєднувати бізнес-навчання та роботу.
  Вам не потрібно їхати з країни, щоб отримати два дипломи МВA - BSK Університету КРОК і Swiss Montreux Business School, систему знань про управління бізнесом та розвинути потужні практичні навички. Удосконалюйтеся, продовжуючи жити звичним життям!
 • Ви придбаєте якісну освіту міжнародного рівня.
  Завдяки програмі МВА BSK, що повністю відповідає національним стандартам України та міжнародним стандартам Швейцарії, Ви підвищите свою цінність на глобальному ринку праці та побудуєте власну стратегію самореалізації. Швейцарські дипломи визнані у кожній з країн ЄС, тому Ви, при бажанні, зможете претендувати на роботу за кордоном
  Швейцарські дипломи визнані в кожній із країн ЄС, тому ви, при бажанні, зможете претендувати на роботу за кордоном.
 • Ви отримуєте можливість обирати будь-який з 3-х форматів програм МВА за чесною ціною.
  З МВА BSK Ви істотно економите, набуваючи реальні знання без витрат на перельоти, проживання за кордоном та оплату більш коштовної освіти. Хоча опція для студентів МВА - стажування в Голландії в одному з партнерських навчальних закладів також можлива. Як мінімум 70% інформації у програмах МВА BSK складає не академічний матеріал, а саме практика. Своїм досвідом діляться викладачі - носії ступеня МВА, які успішно реалізували себе у діловій сфері.

 

 

Обирайте будь-який з варіантів програм МВА!

Initiates file downloadОсвітньо-професійна програма «Магістр бізнес адміністрування»

Initiates file downloadНавчальний план програми «Магістр бізнес адміністрування»

 

General MBА

Курс для бізнес-керівників, підприємців, людей, у яких є власна справа.
На 100% відповідає
стандартам міжнародної організації
EQUAL MBA
QUIDELINES.International MВA

Навчання за програмою «1+1»: слухач отримує крім диплому МВА Бізнес-школи КРОК другий диплом
Master of Business
Administration легендарної
 швейцарської школи 
SMBS.

Міні MВA

Інтенсивне навчання у модульному форматі, мета якого - у максимально стислі терміни допомогти слухачам отримати комплексне формування навичок ефективного керівника; познайомитися з найактуальнішими технологіями та бізнес-інструментами.
МВА ІТ

Гармонійно поєднує питання загального менеджменту, управління бізнесом, обізнаність в економіці та менеджменті, розвиток soft skills зі спеціалізацією в галузі управління інформаційними ресурсами організації та інформаційного бізнесу.
МВА Фарма

Спеціалізація Фармацевтичний менеджмент та маркетинг  допоможе кожному учаснику стати ефективним менеджером фармацевтичного бізнесу, розкрити та реалізувати власний управлінський потенціал, а також потенціал своїх підлеглих та бізнесу в цілому.
Master in Operational Excellence
Програма розрахована на операційних директорів та керівників компаній, які бажають вивчити принципи та методи роботи найкращих світових виробників та розвивати свої навички в поліпшенні операційних процесів.

І так, навчання в Бізнес-школі КРОК ламає стереотипи.

Забудьте про стандартні університетські лекції! Вас чекають зустрічі з цікавими гест-спікерами (успішними українськими бізнесменами), робота над створенням власного бренду, промальовування унікальною життєвої стратегії, ігри, уроки акторської майстерності та інші неформатні заходи!

Залишилися питання? Зв'яжіться з нами!

Інтенсивне навчання в вечірньому форматі або форматі вихідного дня, мета якого - в максимально стислі терміни допомогти слухачам придбати нові управлінські навички, познайомитися з найактуальнішими технологіями і бізнес-інструментами.

Olena Rudavka Дізнатися детальніше: Олена Корнієнко
+38 097 601 61 21
+38 050 446 16 94
RudavkaL@krok.edu.ua


МВА навчання в Україні

Кажуть, що досконалості межі немає. Особливої ​​актуальності цей вислів отримало сьогодні, коли від фахівців постійно вимагають розвиватися, вдосконалюватися. Правда от вчитися в процесі роботи не так і просто, адже значна частина часу і сил йде саме на виконання своїх службових обов'язків. Але допомогти в цьому можуть курси MBA київ, які проводяться першокласними фахівцями нашої бізнес-школи. Спробуємо розібратися, що собою представляють ці курси і кому вони, власне кажучи, будуть корисні.

Коли говорять про МВА, то слід розуміти, що мова йде про певний рівень освіти в сфері управління бізнесом. Є кілька рівнів курсів. Стандартний курс розрахований на всіх бажаючих незалежно від рівня освіти, кваліфікації. На таких заняттях учні отримують знання про бізнес загалом, вчаться чомусь новому. А ось керівників, топ-менеджерів з досвідом роботи за плечима ми запрошуємо на навчання за програмою Executive. Отримані знання - це найпотужніша база, завдяки якій вдається досягти великих результатів в роботі і бізнесі.

Курси MBA

Бізнес-школа є тим самим місцем, де можна пройти курси МВА. У нас викладають справжні майстри, люди з величезним досвідом викладання і ведення успішного бізнесу. Серед викладачів - тільки найкращі управлінці, вони подають матеріал зрозуміло, чітко і без непотрібних ліричних відступів. Ми виробляємо строгий відбір людей на посаду викладачів, тому тут випадкових людей бути просто не може. Наші заняття проходять цікаво, жваво і з максимально віддачею. Після того, як ви закінчите курси МВА Київ ви отримаєте:

 1. Нові та корисні знання;
 2. Перспективу росту, прагнення до мети і шляху для досягнень потрібного результату;
 3. Поступово ви побачите, що вклали гроші в навчання не дарма;
 4. Ви обов'язково відкриєте щось нове в собі.

Ви можете справедливо зауважити, що багато успішних бізнесменів не проходили курси МВА (а деякі взагалі ніякого вищої освіти не мають). Це свідчить лише про те, що вони народилися лідерами, що дано не кожному. Але на щастя розвинути в собі здібності до ведення бізнесу може кожна людина, головне - це мати бажання, а вже знаннями ми вас збагатимо.