Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Програми MBA навчання

МВА з можливістю отримання швейцарського диплома в Україні


Що таке МВА?

Ступінь магістра бізнес адміністрування (МВА) - всесвітньо визнаний професійний ступінь у галузі управління бізнесом.

МВА - універсальний та потужний інструмент для діючих менеджерів і тих, хто жадає придбати практичні управлінські навички, щоб застосовувати їх у самих різних ділових сферах.

Є проект, немає коштів? Залучайте інвестиції »

Цінність програми

Участь у програмі Master of Business Administration

 

надає нові
корисні зв'язки
підвищує особисту і професійну значущість, полегшує працевлаштуваннявідкриває нові горизонти для кар'єрного та фінансового зростання

Для будь-якої компанії персонал, який пройшов школу МВА - це безцінний актив.

Менеджери зі ступенем МВА - універсальні, ефективні, не бояться брати на себе відповідальність і здатні реалізовувати складні проекти у різних бізнес-сферах.


Отримати консультацію 

3 причини навчатися за програмою МВА в Україні

 • Ви зможете поєднувати бізнес-навчання та роботу.
  Вам не потрібно їхати з країни, щоб отримати два дипломи МВA - BSK Університету КРОК і Swiss Montreux Business School, систему знань про управління бізнесом та розвинути потужні практичні навички. Удосконалюйтеся, продовжуючи жити звичним життям!
 • Ви придбаєте якісну освіту міжнародного рівня.
  Завдяки програмі МВА BSK, що повністю відповідає національним стандартам України та міжнародним стандартам Швейцарії, Ви підвищите свою цінність на глобальному ринку праці та побудуєте власну стратегію самореалізації. Швейцарські дипломи визнані у кожній з країн ЄС, тому Ви, при бажанні, зможете претендувати на роботу за кордоном
  Швейцарські дипломи визнані в кожній із країн ЄС, тому ви, при бажанні, зможете претендувати на роботу за кордоном.
 • Ви отримуєте можливість обирати будь-який з 3-х форматів програм МВА за чесною ціною.
  З МВА BSK Ви істотно економите, набуваючи реальні знання без витрат на перельоти, проживання за кордоном та оплату більш коштовної освіти. Хоча опція для студентів МВА - стажування в Голландії в одному з партнерських навчальних закладів також можлива. Як мінімум 70% інформації у програмах МВА BSK складає не академічний матеріал, а саме практика. Своїм досвідом діляться викладачі - носії ступеня МВА, які успішно реалізували себе у діловій сфері.

 

 

Обирайте будь-який з 3-х варіантів програм МВА!

 

General MBА

Курс для бізнес-керівників, підприємців, людей, у яких є власна справа.
На 100% відповідає
стандартам міжнародної організації
EQUAL MBA
QUIDELINES.International MВA

Навчання за програмою «1+1»: слухач отримує крім диплому МВА Бізнес-школи КРОК другий диплом
Master of Business
Administration легендарної
 швейцарської школи 
SMBS.
 презентація

Міні MВA

Інтенсивне навчання у вечірньому форматі або форматі вихідного дня, мета якого - у максимально стислі терміни допомогти слухачам придбати нові управлінські навички, познайомитися з найактуальнішими технологіями та бізнес-інструментами.
МВА ІТ

Гармонійно поєднує питання загального менеджменту, управління бізнесом, обізнаність в економіці та менеджменті, розвиток soft skills зі спеціалізацією в галузі управління інформаційними ресурсами організації та інформаційного бізнесу.
МВА Фарма

Спеціалізація Фармацевтичний менеджмент та маркетинг  допоможе кожному учаснику стати ефективним менеджером фармацевтичного бізнесу, розкрити та реалізувати власний управлінський потенціал, а також потенціал своїх підлеглих та бізнесу в цілому.
Master in Operational Excellence
Програма розрахована на операційних директорів та керівників компаній, які бажають вивчити принципи та методи роботи найкращих світових виробників та розвивати свої навички в поліпшенні операційних процесів.

І так, навчання в Бізнес-школі КРОК ламає стереотипи.

Забудьте про стандартні університетські лекції! Вас чекають зустрічі з цікавими гест-спікерами (успішними українськими бізнесменами), робота над створенням власного бренду, промальовування унікальною життєвої стратегії, ігри, уроки акторської майстерності та інші неформатні заходи!

Залишилися питання? Зв'яжіться з нами!

Інтенсивне навчання в вечірньому форматі або форматі вихідного дня, мета якого - в максимально стислі терміни допомогти слухачам придбати нові управлінські навички, познайомитися з найактуальнішими технологіями і бізнес-інструментами.