Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Тренінги та семінари по бізнесу для ТОП менеджерів

Календар семінарів та тренінгів


Семінари та бізнес тренінги у Києві

Як збільшити обсяг продажів? Зробити це відразу не вийде і якогось чудо-засобу для цього не існує. Це кропітка і довга робота, яка складається з відстеження та контролю роботи кожного співробітника, аналізу ринку, проведення деяких заходів для досягнення мети. Тренінг по збільшенню продажів Київ допоможе реалізувати своє бажання.

Зрозуміло, що тренінги безкоштовними не бувають і за них треба обов'язково платити. Але, судячи з відгуків і результатами роботи, можемо сьогодні з упевненістю сказати, що витрачені кошти окупляться, причому дуже швидко. Недосвідчені продавці або ті, хто не хоче відвідувати тренінги, використовують такий спосіб: буквально "наганяют" більше число людей в свою торгову точку. Це самий витратний спосіб, адже треба викласти чималу суму на рекламу в мас-медіа, в транспорті. Безсумнівно, потік людей в магазині виросте в рази, але куплять вони то, що ви їм пропонуєте? Так, якщо ви все зробите правильно.

Тренінги з продажу

Вчитися і пізнавати цей світ треба постійно, адже саме це відрізняє людину від тварин. Ми хочемо запросити вас на тренінги з продажу Київ, щоб ви вже сьогодні змогли збільшити середній чек. Ви отримаєте необхідні знання, застосовуючи які на практиці, ви зможете бути попереду своїх конкурентів. Ми вам розповімо про технології продажів, покажемо, як вони працюють. Ви розробите свою технологію продажів. І вона буде складена з правильного пропозиції товару, ви зможете переконати клієнта що це - саме те, що він шукає. Таким чином ви опануєте майстерство переконувати навіть найвибагливішого і примхливого покупця.

Ми розкриємо для вас основні і головні принципи психології продажів, на основі яких ви зумієте налагодити збут, навчитеся залучати споживачів акціями, знижками, вигідними пропозиціями і подарунками.

Наші курси навчать продавати через інтернет. Знання потреб клієнтів, вміння спілкуватися по телефону допоможуть вам викликати довіру у потенційного покупця. Ведення телефонної розмови з клієнтом інтернет-магазину - це ціле мистецтво. Тут важливо усвідомлювати кожну фразу, контролювати силу голосу, інтонацію, тембр.

Приходьте до нас, і ми вас навчимо продавати ефективно і швидко! Збільште свої продажі за допомогою наших дієвих порад.