Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Тренінги, семінари та курси по маркетингу та продажу

Тренінг «Використання Digital інструментів для промоції і продажу комплексних продуктів»

Мета: Сформувати знання учасників про можливості, термінологію, методи та інструменти пошуку нових клієнтів та лідогенерації з допомогою мережі Internet, а саме:

  • соціальні мережі та майданчики – FB+Instagram (РРС+лідогенерація);
  • пошукова система Google – AdWords (РРС);
  • E-mail сервіси (автоматизовані розсилки та сценарії);
  • Мессенджери та інші системи масової розсилки повідомлень;
  • Агрегатори та реферальні мережі;

детальніше

Семінар «Продажі та переговори. Міжнародні практики»

100% нашого активного життя ми проводимо в процесі продажів і переговорної діяльності, відстоюючи інтереси компанії або свої власні інтереси. Для успішних переговорів, необхідно сформувати сприйняття переговорів, як системної діяльності: від планування / вироблення аргументації і до укладення угоди.

Сідаючи за стіл переговорів, необхідно завжди пам'ятати, що переговори і продаж безпосередньо залежить від розвитку комунікативних навичок і гнучкою поведінкової позиції.

детальніше

Семінар-практикум "Маркетингові інструменти для побудови системи і розвитку продажів"

"Кожен підрозділ бачить пріоритети по-своєму, і нерідко відділи продажів і маркетингу тягнуть компанію в різні боки. Треба терміново щось робити. Але з чого починати?"

Стаття "Рішення на межі",

Адітья Джоші, Едуардо Гімененс, HBR, березень 2017

А Ви знаєте як шукати рішення на "межі"?

детальніше

Програма "Управління продажами"

Ваша компанія та команда продавців залежать від Вас, оскільки саме Ви є ключовою ланкою для генерирування фінансового потоку компанії. Ціль програми полягає в тому, щоб допомогти Вам ефективно відігравати одну з самих головних ролей – драйверу успіху компанії, її стабільного зростання та благополуччя всіх її співробітників.

детальніше

Програма «Маркетинг для немаркетологів»

Під час даного курсу Ви отримаєте нові навички в стратегічному маркетинговому плануванні, дізнаєтеся про поведінку споживачів, навчитеся будувати міцні взаємини з Вашими клієнтами та споживачами, освоїте інструменти управління ризиками і багато іншого.

детальніше

Семінари по збільшенню продажів. Київ

Останнім часом все більшою популярністю користуються корпоративні семінари, завдання яких полягає в підвищенні майстерності продавців. Компанії не шкодують своїх грошей і часу, запрошуючи кращих тренерів, щоб вони навчили як правильно потрібно продавати, щоб підвищити продажі. Але ось семінар по збільшенню продажів закінчився, а в роботі деяких продавців нічого не змінилося. В чому проблема? Можливо, справа в продавцях або в тренері, який не зміг навчити правильно працювати?

Чи можна ділити продавців на хороших і поганих? Ні, адже можливості людського організму безмежні, їх треба просто розкрити. А всі семінари, тренінги спрямовані саме на те, щоб розкрити людський потенціал, навчити його виконувати свою роботу якісно, ​​з максимальною віддачею. Ці методики написані успішними продавцями, бізнесменами, прискіпливими покупцями, психологами, соціологами, тобто складені цілою армією професіоналів з усіх сфер діяльності. Програми, спрямовані на збільшення продажів, однозначно працюють. Проблема у викладачах. Замовляйте організацію і проведення семінарів по збільшенню продажів у нас і перші результати ви помітите вже зовсім скоро.

Семінари з продажу. Київ

Спробуємо уявити собі успішного співробітника відділу продажів: це людина, яка добре виглядає, амбітний, енергійний, напористий, активний. Якщо говорити про психотипах, то це - типовий сангвінік, але вже точно не флегматик або меланхолік. Скажений ритм роботи призводить до професійного «вигорання» і подальшого звільнення. Тому керівництво повинно періодично проводити тренінги і семінари для своїх співробітників, де створені всі умови для обміну досвідом та відпочинку.

Такі семінари організовує наша бізнес-школа. Ми пропонуємо ефективні методики продажів, бізнес-практики найуспішніших вітчизняних і зарубіжних компаній. Наші семінари проходять в живій і цікавій атмосфері, що сприяє обміну інформацією між учасниками. Всі тренери, які працюють у нас, є співробітниками успішних компаній. Ми гарантуємо, що після семінару, продажі підуть вгору.