Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Тренінги, семінари та курси по маркетингу та продажу

Семінар «Продажі та переговори. Міжнародні практики»

100% нашого активного життя ми проводимо в процесі продажів і переговорної діяльності, відстоюючи інтереси компанії або свої власні інтереси. Для успішних переговорів, необхідно сформувати сприйняття переговорів, як системної діяльності: від планування / вироблення аргументації і до укладення угоди.

Сідаючи за стіл переговорів, необхідно завжди пам'ятати, що переговори і продаж безпосередньо залежить від розвитку комунікативних навичок і гнучкою поведінкової позиції.

детальніше

Семінар "Клієнтський сервіс, що генерує дохід"

Сьогодні - це вже вчорашній день. Клієнт сьогодні важливіше послуги або продукту. Якщо раніше незадоволений клієнт просто залишав компанію, а компанія за рахунок реклами могла залучити десяток нових, то зараз незадоволений клієнт не просто покине компанію, він розповість про свій негативний досвід взаємодії з вашою компанією тисячам людей за допомогою соціальних мереж та Інтернету. І зробить це клієнт блискавично. Саме тому, на сьогоднішній день важливо не просто писати гасла про важливість клієнтів для вашої компанії, але і працювати над стратегією та кроками для створення клієнтського сервісу, який стане конкурентною перевагою і генератором ваших доходів.

детальніше

Семінар-практикум "Маркетингові інструменти для побудови системи і розвитку продажів"

"Кожен підрозділ бачить пріоритети по-своєму, і нерідко відділи продажів і маркетингу тягнуть компанію в різні боки. Треба терміново щось робити. Але з чого починати?"

Стаття "Рішення на межі",

Адітья Джоші, Едуардо Гімененс, HBR, березень 2017

А Ви знаєте як шукати рішення на "межі"?

детальніше

Програма "Управління продажами"

Ваша компанія та команда продавців залежать від Вас, оскільки саме Ви є ключовою ланкою для генерирування фінансового потоку компанії. Ціль програми полягає в тому, щоб допомогти Вам ефективно відігравати одну з самих головних ролей – драйверу успіху компанії, її стабільного зростання та благополуччя всіх її співробітників.

детальніше

Міні МВА - Маркетинг

Під час даного курсу Ви отримаєте нові навички в стратегічному маркетинговому плануванні, дізнаєтеся про поведінку споживачів, навчитеся будувати міцні взаємини з Вашими клієнтами та споживачами, освоїте інструменти управління ризиками і багато іншого.

детальніше

 Програма «The Cutting Edge: Myth and Reality»

 

Наша пілотна програма створена для того, щоб допомогти знайти відповідні на питання, зокрема для тих, хто працює над створенням і впровадженням маркетингової стратегії бренду, портфеля або бізнесу. Програма розкриває кілька ключових тем у форматі розбору кейсів, лекцій та інтерактивних вправ, а також бесід та круглих столів з професіоналами в області маркетингу та маркетингових послуг. Значна частина програми буде присвячена прикладам нестандартних бізнес-рішень і маркетинговим інноваціям.

детальніше

Семінар «Ефективні клієнтські технології В2В та В2С»

Щоб вплинути на ситуацію, розроблений семінар «Ефективні клієнтські технології В2В та В2С», спрямований на набуття навичок спілкування з клієнтами, використання технологій взаємодії з різними сегментами і «ключовими» клієнтами, побудова системи управління якістю обслуговування, застосування клієнтоорієнтованого підходу в бізнесі.

детальніше 

Семінари по збільшенню продажів. Київ

Останнім часом все більшою популярністю користуються корпоративні семінари, завдання яких полягає в підвищенні майстерності продавців. Компанії не шкодують своїх грошей і часу, запрошуючи кращих тренерів, щоб вони навчили як правильно потрібно продавати, щоб підвищити продажі. Але ось семінар по збільшенню продажів закінчився, а в роботі деяких продавців нічого не змінилося. В чому проблема? Можливо, справа в продавцях або в тренері, який не зміг навчити правильно працювати?

Чи можна ділити продавців на хороших і поганих? Ні, адже можливості людського організму безмежні, їх треба просто розкрити. А всі семінари, тренінги спрямовані саме на те, щоб розкрити людський потенціал, навчити його виконувати свою роботу якісно, ​​з максимальною віддачею. Ці методики написані успішними продавцями, бізнесменами, прискіпливими покупцями, психологами, соціологами, тобто складені цілою армією професіоналів з усіх сфер діяльності. Програми, спрямовані на збільшення продажів, однозначно працюють. Проблема у викладачах. Замовляйте організацію і проведення семінарів по збільшенню продажів у нас і перші результати ви помітите вже зовсім скоро.

Семінари з продажу. Київ

Спробуємо уявити собі успішного співробітника відділу продажів: це людина, яка добре виглядає, амбітний, енергійний, напористий, активний. Якщо говорити про психотипах, то це - типовий сангвінік, але вже точно не флегматик або меланхолік. Скажений ритм роботи призводить до професійного «вигорання» і подальшого звільнення. Тому керівництво повинно періодично проводити тренінги і семінари для своїх співробітників, де створені всі умови для обміну досвідом та відпочинку.

Такі семінари організовує наша бізнес-школа. Ми пропонуємо ефективні методики продажів, бізнес-практики найуспішніших вітчизняних і зарубіжних компаній. Наші семінари проходять в живій і цікавій атмосфері, що сприяє обміну інформацією між учасниками. Всі тренери, які працюють у нас, є співробітниками успішних компаній. Ми гарантуємо, що після семінару, продажі підуть вгору.