Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Викладачі рекомендують

Книги про ненасильницьке спілкування та важкі діалоги

Добірка книжок від Галини Сасин, викладача програми Магістр медіації та вирішення конфліктів в Бізнес Школі КРОК.

  • "Ненасильницьке спілкування. Мова життя" від автора Маршалл Розенберґ.
  • "Важкі діалоги. Що і як говорити, коли ставки високі" від авторів Ел Світцлер, Емілі Грегорі, Джозеф Гренні, Керрі Паттерсон, Рон Макміллан.

детальніше

Книги про Соціальну Відповідальність у Часи Війни

  • "Humanitarian Business" - У книзі Івана Томана досліджується роль бізнесу у забезпеченні гуманітарної допомоги та відновленні в районах, які постраждали від війни.
  • "The Business of War: Military Enterprise and Military Revolution in Early Modern Europe" - Книга Девіда Паррі розглядає зв'язок між бізнесом та військовими конфліктами у ранньомодерній Європі.
  • Corporate Social Responsibility in Difficult Times

детальніше

Книги Олівер Беркмен «4000 тижнів» та Пол Дж. Філдінг «Як керувати проєктами»

Ми постійно стежимо за новими тенденціями та знаннями у світі бізнесу, а відтепер, наші викладачі будуть ділитися з вами цікавими книжками, які на їхню думку будуть допомагати вам опановувати та множити ваші знання. Цього разу Андрій Корейба –контент-лідер програми "Менеджмент проєктів та процесів", викладач Бізнес Школи КРОК, поділиться з вами рекомендаціями про дві топові чудові книжки.

детальніше

Книги «Дипломатія» Генрі Кіссинджера та «Обіцянка посередництва» Роберта А. Барух Буша, Джозефа П. Фолгера

Ці дві книги не лише пропонують цікаві та важливі перспективи для студентів програми "Медіація та менеджмент конфліктів", але й можуть бути корисними для всіх, хто цікавиться дипломатією, міжнародними відносинами та розвитком медіаційних навичок.

детальніше

Книги "Принципи" під авторством Рея Даліо та «Снігова куля. Воррен Баффет і справа життя». Авторка Еліс Шрьодер

Рекомендуємо добірку книжок від Олександра Калініна, д.е.н., професора. Завідувача кафедри менеджменту та інноваційного розвитку Бізнес Школи КРОК, викладача програм магістр глобального бізнес менеджменту та магістр бізнес адміністрування.

детальніше