Книги «Дипломатія» Генрі Кіссинджера та «Обіцянка посередництва» Роберта А. Барух Буша, Джозефа П. Фолгера

Добірка рекомендованих книжок від Марії Мотилюк, викладачки Бізнес Школи КРОК з магістерської програми "Медіація та менеджмент конфліктів"

«Дипломатія» Генрі Кіссинджера: Ця блискуча книга відображає широку історію дипломатії, що охоплює особисті розповіді колишнього державного секретаря США, включаючи вражаюче відновлення стосунків з Китаєм. Генрі Кіссинджер майстерно розкриває роль мистецтва дипломатії у формуванні світу, в якому ми живемо, і суттєву різницю в підходах до зовнішніх справ. Це життєво необхідне читання для всіх, хто цікавиться силами, що визначають наш світ сьогодні та завтра.

«Обіцянка посередництва» Роберта А. Барух Буша, Джозеф П. Фолгера: Це визнане нагородами видання, що змінило розуміння теорії та практики втручання в конфлікт. В книзі вперше була сформульована «трансформаційна модель» медіації, що значно гуманізувала бачення процесу медіації та його можливостей для вирішення конфліктів. Протягом останнього десятиліття ця модель заслужила визнання та стала ключовою в галузі.

Ці дві книги не лише пропонують цікаві та важливі перспективи для студентів програми "Медіація та менеджмент конфліктів", але й можуть бути корисними для всіх, хто цікавиться дипломатією, міжнародними відносинами та розвитком медіаційних навичок.

Опанувати мистецтво управління конфліктами можна на програмі магістр медіації та менеджмента конфліктів