Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Сертифікація

Підтвердіть свої знання Міжнародною Сертифікацією – посильте свій професіоналізм і вартість на ринку праці!

KROK Business School успішно пройшла акредитацію Baltum Büroo OÜ – міжнародного сертифікаційного органу, що базується в Европі, Великобританії та Сполучених Штатах. Він спеціалізується на системах управління якістю ISO, а також забезпечує професійну сертифікацію та розвиток для персоналу. Компанія акредитована у ASCB (Accreditation Service for Certifying Bodies) та International Register of Quality Assessed Organisations (IRQAO) і є одним з ключових гравців на ринку сертифікації ISO, QHS, Information Security та Environmental стандартів. Baltum Büroo OÜ також є частиною партнерського співтовариства з такими престижними міжнародними організаціями як UNICERT (Німеччина), Swiss Approval (Швейцарія), Bureau Veritas, URS (Великобританія) і GCERTI (Південна Корея).

детальніше

Медіація: Навчання та трансформація суспільства. Мета проекту: допомогти університетам стати ключовими гравцями у сприянні процесам медіації в Азербайджані, Грузії та Україні для посилення демократії та об'єктивного вирішення проблем шляхом набуття найкращих європейських практик.

детальніше

Сьогодні сертифікація LEAN IIBLC® і результати проведених в її рамках іспитів визнаються в усьому світі як об'єктивний і незалежний інструмент підтвердження того, що рівень підготовки і досвіду фахівця з LEAN відповідають сучасним вимогам і міжнародним стандартам знань, викладеним в Посібнику з підготовки до іспитів - IIBLC® BOK (Book of Knowledge). Після успішного складання LEAN IIBLC® іспитів, претенденту присвоюється відповідний рівень міжнародної сертифікації по LEAN.

Міжнародна Незалежна Кваліфікаційна Рада по Сертифікації в LEAN - Ощадливе виробництво IIBLC®, це некомерційна організація, метою якої є забезпечення об'єктивної і незалежної сертифікації знань і експертизи методології LEAN для компаній і незалежних експертів, яка стала інтернаціональним орієнтиром завдяки високим вимогам стандартів відповідності сертифікації.

IIBLC® була створена в 2009 році і сьогодні проводить незалежну LEAN сертифікацію в 10+ країнах на 4 континентах. З 2009 року, тисячі професіоналів в області LEAN підтвердили свої знання і отримали відповідний рівень LEAN IIBLC® Сертифікації в усьому світі. В Україні іспити на підтвердження сертифікації проводить Бізнес Школа КРОК в м. Києві.

детальніше

Оксана Сєдашова Дізнатися детальніше: Оксана Сєдашова
+38 044 339 90 63
+38 097 601 61 21
lean@krok.edu.ua