Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Проект ЄС Еразмус+MEDIATS

Медіація: Навчання та трансформація суспільства

Мета проекту: допомогти університетам стати ключовими гравцями у сприянні процесам медіації в Азербайджані, Грузії та Україні для посилення демократії та об'єктивного вирішення проблем шляхом набуття найкращих європейських практик.

Міжнародний Центр Медіації (МЦМ) почав свою роботу в жовтні 2020 року. Передумовою до створення центру став досвід участі команди Бізнес Школи КРОК в міжнародному проекті ЄС Erasmus + MEDIATS, що покликаний допомогти освітнім установам стати ключовими гравцями в сприянні процесам медіації в Азербайджані, Грузії та Україні для зміцнення демократії та об'єктивного вирішення проблем шляхом оволодіння кращими європейськими практиками. Завдяки участі в проекті Бізнес Школа КРОК відкрила магістерську програму "Медіація та менеджмент конфліктів", і почала її реалізацію, встановила партнерські взаємини з організаціями, що розвивають медіацію в Казахстані, Киргизстані та Білорусі, виступила організатором онлайн-конференцій та інших заходів для розвитку культури медіації в Україна.

Метою діяльності Міжнародного Центру Медіації є:

  • розвиток медіації як виду діяльності для вирішення проблем в різних сферах, таких як комерційна, трудова медіація за допомогою ненасильницької комунікації,
  • обмін досвідом з міжнародними партнерами, дослідження в медіації,
  • надання навчальних і сертифікаційних послуг з метою підготовки професійних медіаторів;
  • ведення реєстру медіаторів;

Бізнес Школа КРОК запрошує до співпраці партнерів для спільного проведення досліджень, створення перспективних проектів, що передбачають популяризацію і розвиток медіації, формування культури діалогу, підготовку кваліфікованих медіаторів для різних країн і завдань.

Хочете співпрацювати з МЦМ? Чекаємо пропозиції про співпрацю на пошту: office(at)krok.edu.ua

Завдання проекту: 

  1. Розробити та впровадити магістерську програму "Медіація".
  2. Заснувати Федерації Медіації в Азербайджані, Грузії, Україні та забезпечити їх сталий розвиток.
  3. Сприяти розвитку та поширенню цінностей медіації у суспільстві.

Тривалість проекту: 7 листопада 2019 - 14 листопада 2021.

Координатор проекту: Бізнес Академія Нідерландів, Нідерланди.

Співкоординатор: Університет "КРОК", Україна

Проект співфінансується Програмою Європейського Союзу Еразмус +.

Детальніше про проект

Прийом заявок на навчання за грантом Erasmus закінчено 29 жовтня 2019 року.

Важливість медіації для суспільства

Мета медіації та менеджменту конфліктів полягає в вирішенні спору мирним шляхом та сприянню взаєморозумінню на соціальному, організаційному, правовому та політичному рівнях.

Конфлікти є невід'ємною частиною життя і це нормально. Для вирішення та урегулювання конфліктів та спорів винайшли такий дієвий механізм як медіація. Медіація виникає через необхідність вирішення особистих, реляційних, структурних і культурних конфліктів, що виникають як у суспільних, бізнесових так і приватних умовах.

Протягом останніх років спостерігається значне зростання попиту на посередників у вирішенні конфліктів на громадській арені, а останнім часом зростає попит також серед компаній та організацій у приватному секторі.

Відгуки наших студентів

Олена Каюмова, партнерка агенції Family Biz Evolution,

консультантка з організаційного розвитку

У програмі Бізнес Школи КРОК ключовим стало наявність європейської складової, а значить і міжнародного досвіду, який я вважаю дуже важливим. Саме в світі і Європі медіація вже має більш ніж 30 річний практичний досвід застосування.

Євген Євтєхов, старший радник

з юридичних питань компанії Київстар

Очікування щодо повноти курсу і обгрунтованості підходу виправдалися повністю і навіть з надлишком. Дуже порадувала кількість практики і ступінь персонального залучення кожного учасника в відпрацюванні практичних навичок.

Ірина Шевченко, к.ф.н, філософіня, викладач психології,

директор з маркетингу медіагрупи "Столиця"

Завдячуючи високопрофесійним викладачам, яких об’єднала Бізнес Школа КРОК, у нас є можливість отримати досвід знаних фахівців з медіації та глибоко зануритись у кращі викладацькі практики, які допоможуть нам осягнути мистецтво медіації. Ми надихаємось від змістовних та продуктивних зустрічей, трансферу досвіду та знань, які дарують нам крила.

детальніше

БШК Дізнатися детальніше: +38 044 339 90 63
+38 097 601 61 21
office@krok.edu.ua