Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Проект ЄС Еразмус+MEDIATS

Медіація: Навчання та трансформація суспільства

Мета проекту: допомогти університетам стати ключовими гравцями у сприянні процесам медіації в Азербайджані, Грузії та Україні для посилення демократії та об'єктивного вирішення проблем шляхом набуття найкращих європейських практик.

Завдання проекту: 

  1. Розробити та впровадити магістерську програму "Медіація".
  2. Заснувати Федерації Медіації в Азербайджані, Грузії, Україні та забезпечити їх сталий розвиток.
  3. Сприяти розвитку та поширенню цінностей медіації у суспільстві.

Тривалість проекту: 7 листопада 2019 - 14 листопада 2021.

Координатор проекту: Бізнес Академія Нідерландів, Нідерланди.

Співкоординатор: Університет "КРОК", Україна

Проект співфінансується Програмою Європейського Союзу Еразмус +.

Детальніше про проект

Прийом заявок на навчання за грантом Erasmus закінчено 29 жовтня 2019 року.

Важливість медіації для суспільства

Мета медіації та менеджменту конфліктів полягає в вирішенні спору мирним шляхом та сприянню взаєморозумінню на соціальному, організаційному, правовому та політичному рівнях.

Конфлікти є невід'ємною частиною життя і це нормально. Для вирішення та урегулювання конфліктів та спорів винайшли такий дієвий механізм як медіація. Медіація виникає через необхідність вирішення особистих, реляційних, структурних і культурних конфліктів, що виникають як у суспільних, бізнесових так і приватних умовах.

Протягом останніх років спостерігається значне зростання попиту на посередників у вирішенні конфліктів на громадській арені, а останнім часом зростає попит також серед компаній та організацій у приватному секторі.

Відгуки наших студентів

«Ніколи не пізно стати тим, ким тобі хочеться бути»

Георг Гегель

У листопаді 2019 року мені поталанило познайомитись з Бізнес школою КРОК та почати навчання на магістерській програмі «Медіація та менеджмент конфлікту», що проводиться за підтримки Європейського Союзу в рамках програми Еразмус +Mediats. Протягом 6 місяців ми опанували 5 грунтовних навчальних модулів та отримали важливі й цікавезні знання з історії медіації, теорії і практики посередництва, вивчили моделі, стилі, етапи та принципи медіації, отримали навички практичного застосування медіації у конкретних кейсах, засвоїли принципи ефективної комунікації, інструменти емоційної компетентності та засоби візуальної психодіагностики. І це так круто, що тепер академічну освіту можна отримати в тренінговому форматі, де гармонійно поєднується теоретичний матеріал з практичними вправами, симуляціями, іграми, цікавими кейсами та постійним зворотнім звязком.

детальніше