Executive Doctorate Degree in Business, DBA

Унікальність програми

Бізнес Школа "КРОК" пропонує навчання за програмою Executive Doctorate Degree in Business, що пропонує Swiss Montreux Business School за формулою "1+1". Сутність формули полягає в тому, що після закінчення програми General МВА Бізнес Школи КРОК, або іншого навчального закладу України слухачі можуть вчитися дистанційно за програмою Executive Doctorate Degree in Business Swiss Montreux Business School (далі SMBS) (Монтрьо, Швейцарія). Таким чином, після закінчення півторарічного курсу навчання випускник програми MВA може продовжити навчання на ще більш просунутому рівні DBA SMBS.

СПІВПРАЦЯ зі Swiss Montreux Business School

Бізнес-школа "КРОК" має стратегічні партнерські відносини з SMBS, яка є визнаним європейським вищим навчальним закладом-партнером у сфері освітніх послуг із бізнес-адміністрування. SMBS має вищу державну акредитацію Уряду Швейцарії. У Бізнес Школі Монтрьо навчаються студенти більш ніж із 70 країн світу.

SMBS є партнером, що визнано Міністерством освіти і науки України та Національною Академією педагогічних наук .

Завдяки Швейцарській державній акредитації дипломи Swiss Montreux Business School визнаються всіма країнами світу. Саме тому SMBS, Монтрьо, по праву було внесено до списку найбільших ВНЗ франкомовної частини Швейцарії.

Диплом Executive Doctorate Degree SMBS

Кожен випускник програми Executive Doctorate Degree in Business отримає Диплом Executive Doctorate Degree SMBS. Оригінальний дипломний бланк містить унікальний номер, що зареєстрований у загальній інформаційний системі SMBS.

За бажанням випускника йому надається також копія диплому, виконана за спеціальною технологією на металевій пластині і на основі з червоного дерева для кріплення на стіні.

Випускник програми отримує Диплом Executive Doctorate Degree in Business SMBS, що має державну реєстрацію у Швейцарії, і ім'я випускника вноситься у загальну інформаційну систему SMBS.

Таким чином, роботодавці завжди зможуть отримати підтвердження легітимності диплому, зв'язавшись з SMBS у Швейцарії.

Акредитація та ліцензія

Диплом SMBS

Переваги програми

Опанування програми DBA є величезною перевагою для тих, хто планує кар’єру топ-менеджера на глобальному ринку праці.

Перед початком навчання для кожного студента створюється університетський е-мейл акаунт, на який кожні 2 тижні професори відправляють навчальні матеріали тією мовою, якою Ви обрали проходити курс. Вся програма DBA складається з 10 навчальних частин (юнітів), які включають 120 кредитів ECTS, як і вимагає того класичний швейцарський ступінь DBA.

Програма DBA (Executive Doctorate Degree) проводиться п’ятьма різними мовами, включаючи російську, що дозволить студентам вибрати для навчання ту мову, якою їм буде найбільш комфортно навчатися.

• Відповідно до вимог Болонської освітньої системи, екзаменаційний етап за програмою DBA розроблено у вигляді написання 10 письмових контрольних есe, які після закінчення програми будуть зараховані як написання DBA Thesis .
  • Протягом двох тижнів після кожної з 10 навчальних частин потрібно написати контрольне есе на 1500 слів (4-5 сторінок зразка А4), розроблених у форматі "відкритої книги". Це означає, що для виконання письмового завдання студентам дозволено користуватись навчальними конспектами.

Вартість дистанційного курсу Executive Doctorate Degree від SMBS складає 5000 євро

Доступні напрямки по Executive Doctorate Degree

1. Бізнес Адміністрування
  2. Управління Проектами (Project Management)