Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Хаб знань

Книги про Соціальну Відповідальність у Часи Війни

  • "Humanitarian Business" - У книзі Івана Томана досліджується роль бізнесу у забезпеченні гуманітарної допомоги та відновленні в районах, які постраждали від війни.
  • "The Business of War: Military Enterprise and Military Revolution in Early Modern Europe" - Книга Девіда Паррі розглядає зв'язок між бізнесом та військовими конфліктами у ранньомодерній Європі.
  • Corporate Social Responsibility in Difficult Times

детальніше

Генеративний ШІ та ролі викладачів бізнес шкіл

Маючи понад рік досвіду роботи з генеративним штучним інтелектом (ШІ), ми задаємося питанням, яким був його вплив? Чи є генеративний штучний інтелект істотною загрозою для індустрії освіти, як ми її знаємо? Або це приносить велику кількість нових можливостей покращити або прискорити навчання наших студентів? Або обидва? На нашу думку, щоб відповісти на ці запитання, потрібно вивчити роль, яку ми, викладачі, відіграємо в навчанні наших учнів.

детальніше

Книги Олівер Беркмен «4000 тижнів» та Пол Дж. Філдінг «Як керувати проєктами»

Ми постійно стежимо за новими тенденціями та знаннями у світі бізнесу, а відтепер, наші викладачі будуть ділитися з вами цікавими книжками, які на їхню думку будуть допомагати вам опановувати та множити ваші знання. Цього разу Андрій Корейба –контент-лідер програми "Менеджмент проєктів та процесів", викладач Бізнес Школи КРОК, поділиться з вами рекомендаціями про дві топові чудові книжки.

детальніше

Хто такий лідер та як ним стати?

Лідерство - це багатогранне поняття. Його можна віднести до різновиду влади зі спрямованістю згори донизу або бажання людей іти за людиною, щоб досягти спільної мети. Воно визначає здатність окремої людини або кількох осіб мотивувати, організовувати, спрямовувати, чинити вплив на інших задля реалізації спільних цілей. Пропонуємо ознайомитися із сутністю цього поняття, теоретичними аспектами, типами лідерів і якостями, які їм властиві.

детальніше

Книги «Дипломатія» Генрі Кіссинджера та «Обіцянка посередництва» Роберта А. Барух Буша, Джозефа П. Фолгера

Ці дві книги не лише пропонують цікаві та важливі перспективи для студентів програми "Медіація та менеджмент конфліктів", але й можуть бути корисними для всіх, хто цікавиться дипломатією, міжнародними відносинами та розвитком медіаційних навичок.

детальніше