Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Бізнес-школа КРОК

BSK, будучи невід'ємною частиною Університету КРОК, послідовно реалізує концепцію безперервного навчання "3L" - Life - Long - Learning - "Навчання протягом усього життя". Наша безперечна перевага полягає в тому, що в Університеті КРОК можна вчитися всією сім'єю - діти в ліцеї, коледжі, університеті, а батьки в бізнес-школі.

Розробляючи програми для дорослих людей, менеджерів, фахівців, підприємців, керівників різних рівнів, ми виходимо з розуміння сучасних трансформаційних процесів, що відбуваються в світі, впровадження нових технологій і третього важливого чинника - глобалізації бізнесу.

Наша Місія

Ми створюємо світогляд бізнес-лідерів,
відповідальних за майбутнє.

 

Цінності Бізнес Школи КРОК

Все що ми робимо в Бізнес Школі КРОК, розвиваючи програми і навчальні курси, впроваджуючи нові інструменти і техніки навчання, проводячи дослідження, стимулюючи народження інновацій, адаптуючи нашу експертизу під потреби клієнтів є відображенням прагнення бути на вістрі всього нового, і наша діяльність базується на 7 принципах:


АДАПТИВНІСТЬ

ЦІЛІСНІСТЬ

КРЕАТИВНІСТЬ

ГЛОБАЛЬНА ПЕРСПЕКТИВА
Ми адаптуємо наші освітні продукти під поточні та майбутні потреби ринку читати далі... , формуючи тренди бізнес-освіти, розуміючи виклики і можливості нової цифрової епохи. Ми сповідуємо гнучкий підхід, що дозволяє задовольняти потреби всіх зацікавлених сторін. Для нас важливо бути лідерами думок і володіти могутньою експертизою. Для нас важливі морально-етичні принципи, сміливість, воля, чесність і порядність для нас не просто слова. читати далі... Ми вибудовуємо рівноправні відносини з усіма зацікавленими сторонами в атмосфері довіри, слідуючи моральному кодексу і ціннісних орієнтирів. Ми створюємо нові смисли і розкриваємо потенціал кожного, трансформуючи мислення і звільняючи від шаблонів. читати далі... Ми - це інноваційний простір для взаємовигідного зростання, в центрі якого - дух підприємництва і надання допомоги у вирішенні бізнес-проблем. Ми - частина і учасник глобального світу, пріоритетом для нас є інтернаціоналізація, різноманітність і крос-культурна комунікація. читати далі... Ми здійснюємо підготовку бізнес-лідерів і менеджерів для глобального світу, використовуючи в навчанні кращі світові і українські практики.

СПІВРОБІТНИЦТВО

СВОБОДА

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Ми цінуємо партнерство з нашими студентами, випускниками, викладачами, бізнесом, національними та міжнародними співтовариствами читати далі... професіоналів всього світу, переймаючи кращі практики і щедро ділячись своїм досвідом і напрацюваннями. Ми націлені на практичні інструменти розвитку підприємництва, реалізуючи прагматичні підходи, створюючи платформи для впровадження передового досвіду і кращих практик, щоб змінювати бізнес і світ навколо нас на краще. Ми створюємо можливості для свободи втілення ідей і творчості. Свобода - це коли кожен учасник спільноти отримує можливість розвитку читати далі... для прояву своїх талантів і здібностей. Це свобода вибору напрямку, в якому хоче розвиватися особистість. Ми усвідомлюємо нашу відповідальність перед суспільством, тому ми вільні у прояві своїх кращих компетенцій, якостей і розвитку талантів. Ми, спільнота вільних людей, які усвідомлюють відповідальність перед нинішнім і майбутніми поколіннями. читати далі... Ми віримо в відповідальний вибір і в те, що кожна людина може розкрити свій талант і розвивати здібності, вибираючи самостійно напрямок розвитку, тому ми створюємо можливості для реалізації потенціалу особистості.

Практики сталого бізнесу

Бізнес Школа КРОК приєдналася  і є  членом PRME з 2018 року  і підтримує принципи відповідальної менеджмент освіти. Програми та курси розробляються у відповідності до вимог світових організацій з навчання менеджменту і орієнтовані на підвищення рівня корпоративної відповідальності та впровадження принципів сталості в управлінні бізнесами.

Розробляючи програми для дорослих людей, менеджерів, фахівців, підприємців, керівників різних рівнів, ми виходимо з розуміння сучасних трансформаційних процесів, що відбуваються в світі, впровадження нових технологій і третього важливого чинника - глобалізації бізнесу. Виходячи з впливу цих чинників, особливу увагу в навчанні та діяльності бізнес-школи ми присвячуємо корпоративній соціальній відповідальності бізнесу та впровадженням принципів сталості. 

Наші відмінні риси

  • Практики для практиків - сучасні якісні програми для наших слухачів створюються викладачами-практиками, які мають великий досвід роботи в бізнесі і менеджменті.
  • Високий рівень сервісу - ми реалізуємо принцип індивідуального підходу до кожного клієнта.
  • Оптимальні ціни - чесна вартість програм при високій якості.
  • Зручний формат навчання - у нас слухач може вибрати найбільш зручний варіант для навчання, щоб поєднувати навчання і роботу.

Портфель продуктів Бізнес Школи КРОК

Навчання в бізнес школі дає такі результати:

  • Розуміння системи бізнесу, зовнішнього контексту і середовища, в якій працює компанія
  • Повний спектр функціональних і спеціалізованих знань
  • Розвиток лідерських якостей, навчання роботі в команді, розуміння етики бізнесу, навичок комунікації та інших soft skills, необхідних сучасній управлінцю
  • Ділові контакти і соціалізацію

Корпоративні програми на замовлення компаній

Важливий напрямок діяльності бізнес школи - робота з компаніями та корпораціями. Ми розробляємо унікальні програми, заточені під потреби конкретної компанії.

Програми навчання для компаній - це спеціальні проекти, які враховують потреби компанії, розробляються під конкретні цілі, завдання та групи клієнтів. Програми для компаній допомагають вирішити актуальні проблеми конкретного бізнесу, як на рівні окремих команд, так і на рівні компанії в цілому.

Для корпоративних клієнтів програми реалізуються під замовлення.

Реалізовані корпоративні проекти

Назва компанії

Назва тематик

KAN Development

Управління проектами

Vaillant Group Ukraine

Принципи діяльності успішних компаній - менеджмент, мотивація, лідерство

Київстар

Root Cause Analysis

АгроРегіон

Успішна команда

Джентерм Україна

Развиток компетенцій менеджерів проектів The Art and Science of Growth

ГО ГО «Українське Ядерне Товариство» (УкрЯТ)»

PR та робота з громадськістю

в сфері енергетики

Всеукраїнський фонд «Соціальне партнерство» (ВБФ)

Основи проектного менеджменту та операційного планування

Самсунг Електронікс, Україна

Мерчандайзинг

SEC Гіпермаркет безпеки

Комунікаціїї з клієнтами на виставці

Harveast

Перемовини з пайщиками

Polpharma

Стрес-менеджмент та тайм-менеджмент

МААК УРГА

Root Cause Analysis

GlobalLogic

Розвиток управлінських навичок

у менеджерів проектів

КМДА

«Формування збалансованої системи показників для комунальних підприємств»

MetLife

Високоефективна команда

Наука та мистецтво прийняття рішень

Клуб сиру

Управління проектами

Дубномолоко

Управління проектами

ДК «Антонов»

Ощадливе виробництво

«Новий Стандарт»

Продажі та мистецтво перемовин

Управлінська ефективність

Данон Україна

Креативне мислення в бізнесі