Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Бізнес-школа КРОК

BSK, будучи невід'ємною частиною Університету КРОК, послідовно реалізує концепцію безперервного навчання "3L" - Life - Long - Learning - "Навчання протягом усього життя". Наша безперечна перевага полягає в тому, що в Університеті КРОК можна вчитися всією сім'єю - діти в ліцеї, коледжі, університеті, а батьки в бізнес-школі.

Розробляючи програми для дорослих людей, менеджерів, фахівців, підприємців, керівників різних рівнів, ми виходимо з розуміння сучасних трансформаційних процесів, що відбуваються в світі, впровадження нових технологій і третього важливого чинника - глобалізації бізнесу.

Наша Місія

Ми створюємо світогляд бізнес-лідерів,
відповідальних за майбутнє.

 

Цінності Бізнес Школи КРОК

Все що ми робимо в Бізнес Школі КРОК, розвиваючи програми і навчальні курси, впроваджуючи нові інструменти і техніки навчання, проводячи дослідження, стимулюючи народження інновацій, адаптуючи нашу експертизу під потреби клієнтів є відображенням прагнення бути на вістрі всього нового, і наша діяльність базується на 7 принципах:


АДАПТИВНІСТЬ

ЦІЛІСНІСТЬ

КРЕАТИВНІСТЬ

ГЛОБАЛЬНА ПЕРСПЕКТИВА
Ми адаптуємо наші освітні продукти під поточні та майбутні потреби ринку читати далі... , формуючи тренди бізнес-освіти, розуміючи виклики і можливості нової цифрової епохи. Ми сповідуємо гнучкий підхід, що дозволяє задовольняти потреби всіх зацікавлених сторін. Для нас важливо бути лідерами думок і володіти могутньою експертизою. Для нас важливі морально-етичні принципи, сміливість, воля, чесність і порядність для нас не просто слова. читати далі... Ми вибудовуємо рівноправні відносини з усіма зацікавленими сторонами в атмосфері довіри, слідуючи моральному кодексу і ціннісних орієнтирів. Ми створюємо нові смисли і розкриваємо потенціал кожного, трансформуючи мислення і звільняючи від шаблонів. читати далі... Ми - це інноваційний простір для взаємовигідного зростання, в центрі якого - дух підприємництва і надання допомоги у вирішенні бізнес-проблем. Ми - частина і учасник глобального світу, пріоритетом для нас є інтернаціоналізація, різноманітність і крос-культурна комунікація. читати далі... Ми здійснюємо підготовку бізнес-лідерів і менеджерів для глобального світу, використовуючи в навчанні кращі світові і українські практики.

СПІВРОБІТНИЦТВО

СВОБОДА

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Ми цінуємо партнерство з нашими студентами, випускниками, викладачами, бізнесом, національними та міжнародними співтовариствами читати далі... професіоналів всього світу, переймаючи кращі практики і щедро ділячись своїм досвідом і напрацюваннями. Ми націлені на практичні інструменти розвитку підприємництва, реалізуючи прагматичні підходи, створюючи платформи для впровадження передового досвіду і кращих практик, щоб змінювати бізнес і світ навколо нас на краще. Ми створюємо можливості для свободи втілення ідей і творчості. Свобода - це коли кожен учасник спільноти отримує можливість розвитку читати далі... для прояву своїх талантів і здібностей. Це свобода вибору напрямку, в якому хоче розвиватися особистість. Ми усвідомлюємо нашу відповідальність перед суспільством, тому ми вільні у прояві своїх кращих компетенцій, якостей і розвитку талантів. Ми, спільнота вільних людей, які усвідомлюють відповідальність перед нинішнім і майбутніми поколіннями. читати далі... Ми віримо в відповідальний вибір і в те, що кожна людина може розкрити свій талант і розвивати здібності, вибираючи самостійно напрямок розвитку, тому ми створюємо можливості для реалізації потенціалу особистості.

Наші відмінні риси

 • Практики для практиків - сучасні якісні програми для наших слухачів створюються викладачами-практиками, які мають великий досвід роботи в бізнесі і менеджменті.
 • Високий рівень сервісу - ми реалізуємо принцип індивідуального підходу до кожного клієнта.
 • Оптимальні ціни - чесна вартість програм при високій якості.
 • Зручний формат навчання - у нас слухач може вибрати найбільш зручний варіант для навчання, щоб поєднувати навчання і роботу.

Навчання в бізнес школі дає такі результати:

 • Розуміння системи бізнесу, зовнішнього контексту і середовища, в якій працює компанія
 • Повний спектр функціональних і спеціалізованих знань
 • Розвиток лідерських якостей, навчання роботі в команді, розуміння етики бізнесу, навичок комунікації та інших soft skills, необхідних сучасній управлінцю
 • Ділові контакти і соціалізацію

Портфель продуктів Бізнес Школи КРОК

Портфель програм

Бізнес школи КРОК відображає потреби наших потенційних і реальних клієнтів, і наші можливості задовольняти запити на навчання. Ми пропонуємо програми в залежності від досвіду роботи, потреби в професійному розвитку, масштабів проблем з якими стикаються наші клієнти та розміру "гаманця". Є три ключові напрямки нашої діяльності:

Академічні бізнес-програми:

 • General МВА - дженералісткая програма (загальний менеджмент без спеціалізації) післядипломної освіти для зрілих менеджерів зі стажем управлінської роботи не менше 3-хлет, в рамках програми здійснюється підготовка керівників загального профілю для роботи в різних сферах діяльності. Ключовим елементом цієї програми є універсальність. Випускники можуть працювати керівниками в будь-якій галузі чи сфері.
 • International MBA - (Програма МВА Подвійний диплом) - "Змішана форма навчання" - 1 + 1: General МВА Бізнес Школи КРОК + МВА Swiss Montreux Business School на другому році навчання паралельно з програмою GМВА, навчання он-лайн.
 • Керуючий партнер - нова інноваційна програма на ринку бізнес-освіти, яка буде цікава як власникам бізнесу, які шукають інвесторів, так і для інвесторів, які хотіли б вкладати кошти в український бізнес.

Сьогодні сертифікація LEAN IIBLC® і результати проведених в її рамках іспитів визнаються в усьому світі як об'єктивний і незалежний інструмент підтвердження того, що рівень підготовки і досвіду фахівця з LEAN відповідають сучасним вимогам і міжнародним стандартам знань, викладеним в Посібнику з підготовки до іспитів - IIBLC® BOK (Book of Knowledge). Після успішного складання LEAN IIBLC® іспитів, претенденту присвоюється відповідний рівень міжнародної сертифікації по LEAN.

Міжнародна Незалежна Кваліфікаційна Рада по Сертифікації в LEAN - Ощадливе виробництво IIBLC®, це некомерційна організація, метою якої є забезпечення об'єктивної і незалежної сертифікації знань і експертизи методології LEAN для компаній і незалежних експертів, яка стала інтернаціональним орієнтиром завдяки високим вимогам стандартів відповідності сертифікації.

IIBLC® була створена в 2009 році і сьогодні проводить незалежну LEAN сертифікацію в 10+ країнах на 4 континентах. З 2009 року, тисячі професіоналів в області LEAN підтвердили свої знання і отримали відповідний рівень LEAN IIBLC® Сертифікації в усьому світі. В Україні іспити на підтвердження сертифікації проводить Бізнес Школа КРОК в м. Києві.

детальніше

Модульні програми та семінари

Традиційна форма роботи бізнес школи з бізнес спільнотою, короткі інтенсивні навчальні модулі-практикуми за різними напрямками діяльності.

Модульні програми: 

Семінари

BSK фокусується на особистому професійному розвитку менеджера і пропонує більше 10 відкритих програм, за такими напрямками:

Корпоративні програми на замовлення компаній

Важливий напрямок діяльності бізнес школи - робота з компаніями та корпораціями. Ми розробляємо унікальні програми, заточені під потреби конкретної компанії.

Програми навчання для компаній - це спеціальні проекти, які враховують потреби компанії, розробляються під конкретні цілі, завдання та групи клієнтів. Програми для компаній допомагають вирішити актуальні проблеми конкретного бізнесу, як на рівні окремих команд, так і на рівні компанії в цілому.

Для корпоративних клієнтів програми реалізуються під замовлення.

Приклади реалізованих корпоративних проектів 2014-2016

Назва компанії

Назва тематик

1

KAN Development

Управління проектами

2.

Vaillant Group Ukraine

Принципи діяльності успішних компаній - менеджмент, мотивація, лідерство

3.

Київстар

Root Cause Analysis

4.

 

АгроРегіон

Успішна команда

5.

Джентерм Україна

Развиток компетенцій менеджерів проектов

6. ГО «ГО «Українське Ядерне Товариство» (УкрЯТ)» PR та робота з громадськістю в сфері енергетики
7. Всеукраїнський фонд «Соціальне партнерство» (ВБФ) Основи проектного менеджменту та операційного планування