Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Бізнес-школа КРОК

BSK, будучи невід'ємною частиною Університету КРОК, послідовно реалізує концепцію безперервного навчання "3L" - Life - Long - Learning - "Навчання протягом усього життя". Наша безперечна перевага полягає в тому, що в Університеті КРОК можна вчитися всією сім'єю - діти в ліцеї, коледжі, університеті, а батьки в бізнес-школі.

Розробляючи програми для дорослих людей, менеджерів, фахівців, підприємців, керівників різних рівнів, ми виходимо з розуміння сучасних трансформаційних процесів, що відбуваються в світі, впровадження нових технологій і третього важливого чинника - глобалізації бізнесу.

Наша Місія

Ми створюємо світогляд бізнес-лідерів,
відповідальних за майбутнє.

 

Цінності Бізнес Школи КРОК

Все що ми робимо в Бізнес Школі КРОК, розвиваючи програми і навчальні курси, впроваджуючи нові інструменти і техніки навчання, проводячи дослідження, стимулюючи народження інновацій, адаптуючи нашу експертизу під потреби клієнтів є відображенням прагнення бути на вістрі всього нового, і наша діяльність базується на 7 принципах:


АДАПТИВНІСТЬ

ЦІЛІСНІСТЬ

КРЕАТИВНІСТЬ

ГЛОБАЛЬНА ПЕРСПЕКТИВА
Ми адаптуємо наші освітні продукти під поточні та майбутні потреби ринку читати далі... , формуючи тренди бізнес-освіти, розуміючи виклики і можливості нової цифрової епохи. Ми сповідуємо гнучкий підхід, що дозволяє задовольняти потреби всіх зацікавлених сторін. Для нас важливо бути лідерами думок і володіти могутньою експертизою. Для нас важливі морально-етичні принципи, сміливість, воля, чесність і порядність для нас не просто слова. читати далі... Ми вибудовуємо рівноправні відносини з усіма зацікавленими сторонами в атмосфері довіри, слідуючи моральному кодексу і ціннісних орієнтирів. Ми створюємо нові смисли і розкриваємо потенціал кожного, трансформуючи мислення і звільняючи від шаблонів. читати далі... Ми - це інноваційний простір для взаємовигідного зростання, в центрі якого - дух підприємництва і надання допомоги у вирішенні бізнес-проблем. Ми - частина і учасник глобального світу, пріоритетом для нас є інтернаціоналізація, різноманітність і крос-культурна комунікація. читати далі... Ми здійснюємо підготовку бізнес-лідерів і менеджерів для глобального світу, використовуючи в навчанні кращі світові і українські практики.

СПІВРОБІТНИЦТВО

СВОБОДА

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Ми цінуємо партнерство з нашими студентами, випускниками, викладачами, бізнесом, національними та міжнародними співтовариствами читати далі... професіоналів всього світу, переймаючи кращі практики і щедро ділячись своїм досвідом і напрацюваннями. Ми націлені на практичні інструменти розвитку підприємництва, реалізуючи прагматичні підходи, створюючи платформи для впровадження передового досвіду і кращих практик, щоб змінювати бізнес і світ навколо нас на краще. Ми створюємо можливості для свободи втілення ідей і творчості. Свобода - це коли кожен учасник спільноти отримує можливість розвитку читати далі... для прояву своїх талантів і здібностей. Це свобода вибору напрямку, в якому хоче розвиватися особистість. Ми усвідомлюємо нашу відповідальність перед суспільством, тому ми вільні у прояві своїх кращих компетенцій, якостей і розвитку талантів. Ми, спільнота вільних людей, які усвідомлюють відповідальність перед нинішнім і майбутніми поколіннями. читати далі... Ми віримо в відповідальний вибір і в те, що кожна людина може розкрити свій талант і розвивати здібності, вибираючи самостійно напрямок розвитку, тому ми створюємо можливості для реалізації потенціалу особистості.

Наші відмінні риси

  • Практики для практиків - сучасні якісні програми для наших слухачів створюються викладачами-практиками, які мають великий досвід роботи в бізнесі і менеджменті.
  • Високий рівень сервісу - ми реалізуємо принцип індивідуального підходу до кожного клієнта.
  • Оптимальні ціни - чесна вартість програм при високій якості.
  • Зручний формат навчання - у нас слухач може вибрати найбільш зручний варіант для навчання, щоб поєднувати навчання і роботу.

Портфель продуктів Бізнес Школи КРОК

Навчання в бізнес школі дає такі результати:

  • Розуміння системи бізнесу, зовнішнього контексту і середовища, в якій працює компанія
  • Повний спектр функціональних і спеціалізованих знань
  • Розвиток лідерських якостей, навчання роботі в команді, розуміння етики бізнесу, навичок комунікації та інших soft skills, необхідних сучасній управлінцю
  • Ділові контакти і соціалізацію

Корпоративні програми на замовлення компаній

Важливий напрямок діяльності бізнес школи - робота з компаніями та корпораціями. Ми розробляємо унікальні програми, заточені під потреби конкретної компанії.

Програми навчання для компаній - це спеціальні проекти, які враховують потреби компанії, розробляються під конкретні цілі, завдання та групи клієнтів. Програми для компаній допомагають вирішити актуальні проблеми конкретного бізнесу, як на рівні окремих команд, так і на рівні компанії в цілому.

Для корпоративних клієнтів програми реалізуються під замовлення.