Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Відгуки наших студентів

Олена Каюмова, партнерка агенції Family Biz Evolution,

консультантка з організаційного розвитку

Я почала навчання на програмі "Медіація та менеджмент конфліктів" в Бізнес Школі КРОК восени 2019 року. Рішення піти вчитися було усвідомленим. Перед подачею документів уважно вивчила всі програми, які є на ринку України. У програмі Бізнес Школи КРОК ключовим стало наявність європейської складової, а значить і міжнародного досвіду, який я вважаю дуже важливим. Саме в світі і Європі медіація вже має більш ніж 30 річний практичний досвід застосування.

Магістерська програма навчання займає більше року і це її другий плюс. Вважаю ілюзією, що короткі тренінги на кілька днів дозволяють освоїти нову професію або спеціальність. Зручний і формат для працюючих людей, між модулями проходить місяць і це достатній час щоб "попередня порція нової інформації" впорядкувалася в голові, а нові навички почали ставати рідними.

І третій головний плюс програми - супер-практики викладачі. Я, як людина з досвідом роботи в бізнесі особливо оцінила курс Олега Трібоя, Галини Сасіна, Анни Зубачевої і Світлани Стадник. Ще один плюс програми - багато практичних відпрацювань елементів медіації та імітаційних практик.

В Україні медіація в процесі становлення, і я рада, що завдяки програмі навчання я зможу бути в сотні перших людей, які отримали диплом магістра нової спеціалізації.

Євген Євтєхов, старший радник

з юридичних питань компанії Київстар

Не секрет, що існують кілька денних курсів по медіації. Деякі з моїх знайомих навіть проходили подібні. Мій друг, який треба визнати проявив до теми медіації інтерес набагато більший, ніж я, розповів мені про програму Медіація та вирішення конфліктів в Бізнес Школі КРОК. Я ознайомився з програмою курсу та зрозумів, що навряд чи можна очікувати більш повного і грунтовного курсу з медіації в Україні найближчим часом.

Очікування щодо повноти курсу і обгрунтованості підходу виправдалися повністю і навіть з надлишком. Дуже порадувала кількість практики і ступінь персонального залучення кожного учасника в відпрацюванні практичних навичок. Якщо порівнювати зі спортом, то найближче контактні єдиноборства - за періодом навчального відпрацювання відразу наступає застосування в умовах, наближених до бойових. Це дає можливість реально оцінити свої сили, можливості і компетенції, а також напрацювати реальну базову готовність до участі в процесі медіації. З одного боку - це стрес, подолання себе, а з іншого - почуття глибокого задоволення, коли бачиш свої результати на практиці.

Основний інсайт пов'язаний з сутністю медіатора і процесу медіації, з тим, що медіація - це не ще один альтернативний арбітраж, це не про імперативні директиви і не про вольові рішення. Медіація - це про створення середовища, в якому можлива поява рішення, його прийняття сторонами і добровільне виконання. Суть медіатора - не в знанні закону, судової практики і здоровому глузді, а в сприянні та заспокоєнні.

Я пов'язую перспективи кар'єрного росту і участь в програмі через можливість застосувати отримані компетенції в процесі управління колективом. Я бачив керівників-професіоналів, які так і не змогли домовитися зі своїми підлеглими, незважаючи на свій статус і повноваження, і зазнали фіаско. І бачив керівників, які при видимій м'якості заручалися підтримкою своїх підлеглих, згуртовували команду і досягали успіху. З позицій сьогоднішнього свого досвіду і знань, отриманих в програмі, можу з упевненістю стверджувати, що істотна частка успіху керівника криється в умінні усувати тертя в колективі, сприяти консенсусу, синергії. Такі результати безперечно можуть бути досягнуті шляхом застосування медіативних технік. Це я і планую робити для досягнення своїх кар'єрних цілей.

Ірина Шевченко, к.ф.н, філософіня, викладач психології,

директор з маркетингу медіагрупи "Столиця"

«Ніколи не пізно стати тим, ким тобі хочеться бути» Георг Гегель

У листопаді 2019 року мені поталанило познайомитись з Бізнес школою КРОК та почати навчання на магістерській програмі «Медіація та менеджмент конфлікту», що проводиться за підтримки Європейського Союзу в рамках програми Еразмус +Mediats. Протягом 6 місяців ми опанували 5 грунтовних навчальних модулів та отримали важливі й цікавезні знання з історії медіації, теорії і практики посередництва, вивчили моделі, стилі, етапи та принципи медіації, отримали навички практичного застосування медіації у конкретних кейсах, засвоїли принципи ефективної комунікації, інструменти емоційної компетентності та засоби візуальної психодіагностики. І це так круто, що тепер академічну освіту можна отримати в тренінговому форматі, де гармонійно поєднується теоретичний матеріал з практичними вправами, симуляціями, іграми, цікавими кейсами та постійним зворотнім звязком. Завдячуючи високопрофесійним викладачам, яких об’єднала Бізнес Школа КРОК, у нас є можливість отримати досвід знаних фахівців з медіації та глибоко зануритись у кращі викладацькі практики, які допоможуть нам осягнути мистецтво медіації.

Ми надихаємось від змістовних та продуктивних зустрічей, трансферу досвіду та знань, які дарують нам крила.

Щиро вдячна колегам, викладачам та дружній спільноті Бізнес Школи КРОК за можливість отримати цей досвід.