Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Ян Ван Звітен

Запрошений професор BSK, Prof Dr.h.c. RI, RA, RO, IRM, зареєстрований медіатор, засновник та ректор Нідерландської Бізнес Академії. Експерт в галузі медіації та вирішення конфліктів.

Ян ван Звітен – засновник та ректор Нідерландської Бізнес Академії, професор, фахівець з медіації та вирішення конфліктів, перемовин, а також розвитку особистості. Автор книг «Як виміряти та розвинути свою особистість» і «Тренер талантів». Має велику кількість міжнародних сертифікацій таких як DISC, MBTI, WAVE тощо. З 2002 року є діючим зареєстрованим медіатором. Загалом провів близько 1600 медіацій. З 2010 по 2022 роки Ян ван Звітен обіймав посаду голови ради нідерландських медіаторів. Виконуючи ці обов’язки, він допоміг медіації стати повноцінною професією, рівною з іншими професіями, такими як юристи та психологи.

Виконуючи роль засновника та ректора Нідерландської бізнес-академії, повністю акредитованого голландського університету прикладних наук, він розробив освітню програму «Магістр медіації». Ця програма була використана як основа для кількох міжнародних проєктів, таких як проект ЄС MEDIATS для 10 університетів України, Грузії та Азербайджану, одним з партнерів та учасників якого стала Бізнес Школа КРОК.