Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Наталія Калініна

Сертифікований бізнес тренер міжнародної категорії, доцент Бізнес Школи КРОК, консультант, PhD, MBA.

Наталія Калініна має значний практичний досвід в області навчання і управління людськими ресурсами в західних і українських компаніях і банках. Це те, що дозволяє їй відмінно орієнтуватися в культурних відмінностях та особливостях управління міжнародних і українських організацій. Професійний досвід роботи в сфері управління людськими ресурсами більше 20 років. З 2010 р. по 2014 р. займалася напрямком розвитку людських ресурсів у великому українському банку в якості Члена Правління Банку. В рамках корпоративної діяльності ініціювала, розробила і реалізувала масштабні проекти з формування корпоративної культури, мотивації та стимулювання персоналу, оцінки персоналу, створення корпоративних навчальних центрів.

Є сертифікованим викладачем міжнародної програми навчання CIMA (Chartered Institute of Management Accounts) за курсом "Управління людськими ресурсами", "Управління відносинами в компанії" і "Управління організаційними змінами", сертифікованим тренером міжнародної компанії "Scotwork" (тренінги "Навички переговорів"). Працювала в бізнес школах МІМ, МІБ як запрошений викладач.

Як бізнес тренер і консультант-практик реалізувала значну кількість сертіфіцікованих і авторських програм в таких областях як управління змінами, управління людськими ресурсами, лідерство, навички ефективних переговорів, навички ефективної презентації, орієнтація на клієнта, управління талантами, оцінка та мотивація персоналу, і ін. в Україні та за кордоном.

В даний час Наталія Калініна є доцентом і провідним викладачем Бізнес Школи КРОК, со-засновником і партнером, чинним тренером компанії "Стратегічний Партнер", веде ряд міжнародних бізнес проектів.

Серед клієнтів компанії: Oriflame, L'Oreal, Addidas, UMC, Golden Telecom, UTEL, Торгово Промислова Палата України, ПАТ Кредитпром Банк, ПАТ ВАБАНК, ПАТ Банк КредітДнепр, Billerbeck, ВАТ Біогазенерго, Сбербанк, Київська Інвестиційна Група (КІГ), Altheimer & Grey, PTT Telecom, Globalogic Ukraine, Huawei, Billerbeck, ТПП України, ВАТ «БіоГазЕнерго» і ін.

Наталія Калініна закінчила Київський Національний Університет ім. Т.Г.Шевченка, Міжнародний Інститут Менеджменту (МІМ Київ), отримала міжнародну сертифікацію тренера в Міжнародному Інституті Тренінгу (ПТТ Телеком Голландія) і Scotwork (Scotland, Great Britain).