Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Анжела Кричина

Запрошений викладач програми Магістр медіації та менеджменту конфліктів, Сімейний та бізнес медіатор, тренер та коуч з практичним досвідом 20-річнoї роботи в судах загальної юрисдикції.

Співзасновник ГО "Ліга Медіаторів України" та ГО "Асоціація сімейних медіаторів України. Координатор проекту по співпраці з Службами у справах дітей районних державних адміністрацій м. Києва та районних Соціальних служб м.Києва.

Підготовка за фахом "медіація", "сімейна медіація", "бізнес медіація", "тренер" проходила в IHK Akademie München und Oberbayern Бізнес-медіатор ТПП Мюнхена і Верхньої Баварії (Київ, 2017), а також в Інституті миру і порозуміння на тему Принципи та інструменти відновного правосуддя в роботі медіатора з кримінальними ситуаціями, Лізі медіаторів України успішно завершила курс "Базові навички тренера з медіації". Відвідала ряд тренінгів, організованих Києво-Могилянською Бізнес Школою за напрямком "Сімейна медіація."

Приймала участь як тренер та коуч в таких проектах:

  • "Підвищення поінформованості суддів та адвокатів щодо медіації та обізнаності громадян про медіацію для покращення доступу до правосуддя та підвищення ефективності судової влади" (Українська Академія Медіації, USAID) ( Чернігів, 2018);
  • "Підвищення кваліфікації співробітників ЦСССДМ по роботі з сімейними конфліктами" в рамках співпраці між GIZ Ukraine та Інститут миру і порозуміння. ( Харків, 2018)
  • Авторський тренінг "Застосування медіаційних технік при врегулюванні спору за участі судді" ( Оболонський районний суд м.Києва, січень, 2019).

Має досвід роботи в комерційних та державних установах. В тому числі, останні тринадцять років пропрацювала суддею Оболонського районного суду м.Києва. Є співзасновником ГО "Ліга медіаторів України", ГО "Асоціація сімейних медіаторів України", медіатором Центру медіації Київської торгово-промислової палати та учасником проекту по наданню медіації як соціальної послуги ГО "Ліга медіаторів України" та Служб у справах дітей , Соціальних служб районних державних адміністрацій м.Києва та Києва-Святошинскої районної державної адміністрації.

Анжела є членом Асоціації адвокатів м.Києва, Ліги медіаторів України, Асоціації сімейних медіаторів України.

Вищу освіту отримала в Київському національному університеті ім. Т.Шевченка, закінчила факультет Правознавство, за фахом юрист. Навчалася в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету ім. Т.Шевченка та Академії суддів України, підвищення кваліфікації та навчання за курсом "Правосуддя", 2003 рік., а також в Національній школі суддів України - підвищення кваліфікації та навчання за програмою для суддів місцевих загальних судів, спецкурс "Докази і доказування у кримінальному провадженні в суді першої інстанції", 2014 рік.

Викладає курси:

  • Поняття медіації. Альтернативні способи вирішення конфліктів.
  • Психологічні основи конфліктології: теорія , типологія конфліктів, діагностика.