Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Олеся Вієцька

К.е.н., старший науковий співробітник, тренер, фасилітатор. Запрошений бізнес-тренер Бізнес Школи КРОК. Автор ряду семінарів та тренінгів з диджиталізації, маркетингу в соціальних мережах, залучення та утримання цільової аудиторії, використання штучного інтелекту в маркетингу.

Олеся реалізовувала освітні проєкти в різних компаніях та консультує бізнес та громадський сектор, проводить фасилітаційні сесії. Основні напрямки роботи Олесі як фасилітатора полягають у розробці стратегій, форсайтингу, формуванню сценаріїв розвитку, оцінці ризиків.

З 2008 року до сьогодні працює старшим науковим співробітником Інституту економіки промисловості Національної академії наук України. Спеціалізується на оподаткуванні, зокрема на розробці сценаріїв розвитку системи оподаткування прибутку підприємств, управлінні податковими ризиками держави, податковому стимулюванні розвитку смарт-промисловості.

За роки дослідної роботи здобула І місце в номінації «Монографічне видання» в конкурсі наукових робіт за конкурсним напрямом «Податкова політика в контексті функціонування фінансової системи України» на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт молодих учених імені М.І. Туган-Барановського; перемогла в регіональному конкурсі «Кращий молодий учений»; здобула Стипендію Національної академії наук України для молодих учених та Стипендію Президента України для талановитих молодих учених; перемогла у Конкурсі наукових проєктів Національної академії наук України з науково-дослідним проєктом «Податкове стимулювання інноваційного розвитку промисловості України: еволюційний підхід».

З 2017 року Олеся є засновником та керівником освітнього проєкту Smart Science Lab. Є членкинею Української асоціації освіти дорослих.

Освіта:

У 2004 році закінчила Донецький національний університет за спеціальністю Облік, фінанси та аудит. У 2008 році закінчила аспірантуру Інституту економіки промисловості НАН України, у 2010 році здобула ступінь кандидата економічних наук. У 2017 році закінчила докторантуру Інституту економіки промисловості НАН України, у 2020 році закінчила програму Публічні фінанси в Київській школі економіки.