Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Руслан Лемещук

МВА, Executive Doctorate Degree in Management and BA. Запрошений викладач Бізнес Школи КРОК, практик від бізнесу, 20+ років досвіду роботи на управлінських посадах та підприємцем.

Професійний soft-skills бізнес-тренер, має вищу акредитацію та сертифікацію відповідно до міжнародних стандартів, SBTA, радник-експерт ряду міжнародних організацій та проектів із розвитку підприємництва та організацій.

Експерт-дослідник з питань нейроменеджменту взаємодії, сучасного лідерства, управління ефективністю, клієнтським досвідом та взаємодією, з унікальними дослідницьким досвідом та практиками, скерованими на розуміння особливостей та закономірностей поведінки людей в бізнесі, прийняття рішень та розбудови співпраці.

Автор сервісної моделі "7 факторів клієнтського досвіду", Моделі позитивного менеджменту нової ери, СПАС-моделі взаємодії.

Руслан має більше 17 років викладацького досвіду на міжнародних програмах МВА та ЕМВА.Ступінь доктора наук в галузі менеджменту та ділового адміністрування отримав в Вищій школі бізнесу, Швейцарія, ступінь МВА в Університеті Нью-Брансвік, Канада.

Викладає курси Організаційна поведінка та Відповідальне лідерство на програмах МВА в Бізнес Школі КРОК.