Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Максим Плахтій

К.е.н., запрошений викладач Бізнес Школи КРОК. Бізнес-практик, стратег, автор та викладач курсу Стратегічні рішення на програмі МВА в Бізнес Школі КРОК.

20 років у бізнесі, засновник сервісу з продажу квитків Karabas, експерт та керівник інфраструктурних проектів в сферах інформаційних технологій, фронт-офісних систем, електронної комерції. Кандидат економічних наук, сертифікований аудитор якості Європейської асоціації якості (ISO 9001). Автор телеграм-каналу "Справжній стратег".

Освіта: в червні 2001 року отримав диплом магістра за спеціальністю „Економічна кібернетика” Київського національного економічного університету. В червні 2005 року рішенням спеціалізованої вченої ради Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України на підставі прилюдного захисту дисертації на тему «Моделювання інвестиційних процесів на регіональному рівні в Україні» Максиму присуджено науковий ступень кандидата економічних наук зі спеціальності «Економіко-математичне моделювання».