Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Володимир Самойленко

Викладач BSK, сертифікований менеджер проектів PMP, з 15-ти літнім досвідом управління проектами, бізнес-тренер.

Викладач BSK, професіонал управління проектами з 15-ти літнім досвідом. Проекти реалізовувалися в таких індустріях: телекомунікації, розробка IT продуктів, управлінський консалтинг, NGO. Має досвід в таких напрямах: корпоративна стратегія і бізнес моделі, управління портфелем проектів, управління програмами, управління продуктами, оптимізація витрат бізнесу (operational excellence), В2В маркетинг і продажі, customer development process і leanstartup, залучення венчурних інвестицій. Має сертифікати Project Management Professional (PMI), Certified Scrum Product Owner і Certified Scrum Master (Scrum Alliance).

В даний час є директором IT компанії, розробляючої рішення для телеком провайдерів (VOIP). Є експертом програми "E-governance For Accountability and Participation (EGAP)". Викладав курс "Управління проектами" на програмі International МВА в одній із національних бізнес-шкіл.

Має ступінь магістра Національного технічного університету України (КПІ) за фахом "Телекомунікації", а також ступінь магістра Національного університету будівництва і архітектури - "Управління проектами і програмами". Пройшов курс "Управління програмами" в Школі бізнесу Університету Джорджа Вашингтона, США.

У BSK викладає курс: Управління проектами, програма General МВА.