Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Ерік Р. Джіліатт

Ерік Джиліятт має чотири університетські ступені; асоціат витончених мистецтв, торговельно-технічного коледжу Лос-Анджелеса; бакалавр образотворчих мистецтв, державного університету Сан-Дієго; бакалавр наук в галузі ділового адміністрування, Університета Фенікса, Сан-Дієго кампус; Майстер ділового адміністрування та управління технологіями, Університета Фенікса, Сан-Дієго кампус.

Ерік родом з Сан-Дієго, штат Каліфорнія, де він мав майже 20-річний досвід роботи в якості актора, режисера та продюсера в сценічних та музичних виставах. Після виходу з індустрії розваг він повернувся в університет і отримав ступінь бакалавра та магістра в галузі управління технологіями. В даний час він має 12 років досвіду роботи з мовою "Репетитор та викладач", а також 15 років роботи в якості виконавчого директора в галузі авіації та програмного забезпечення. Він працював асистентом на факультеті бакалаврату Axia College в Університеті Фенікса; доцентом кафедри МВА (управління людськими ресурсами, критичне мислення, організаційна теорія) та керівником доінтернаціональних програм МВА, а також викладачем на програмі MBA (управління людськими ресурсами та організаційна поведінка) в Единбурзькій школі бізнесу (м. Київ), Університету ім. Геріот-Ватта, Шотландія. Ерік також відомий та шанований бізнес-консультант та радник у Києві, а також проводив курс Кембриджського сертифікату юридичної англійської мови для Європейської Бізнес Асоціації.

В даний час Ерік є генеральним директором, керуючим директором та старшим виробником українського кіноінституту Productions, LLC, виконавчим продюсером та генеральним партнером у ТОО "Калейдоскоп кіностудії" в місті Талса, штат Оклахома.