Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Катерина Коваленко

Запрошений викладач BSK. Контент-лідер модулів «Стратегія корпоративних комунікацій» та Digital HR програми HR Design for Executives.

Професійні сфери діяльності: HR / Innovation Management / Marketing / Communications / Design Thinking.

Катерина має 15 -літній досвід в царині управління маркетинговими проектами, стратегічними комунікаціями. З них понад 10 років працювала в міжнародній компанії Майкрософт Україна, в якій розвивалася в різних напрямках, таких як: маркетингові комунікації, івент менеджмент, інтегрований сегментний маркетинг, розвиток партнерського каналу.

З 2015 року Катерина розширила свій професійний досвід та в 2016 році очолила HR департамент в компанії АХА в Україні. Основним фокусом був аналіз, оптимізація та вдосконалення HR процесів у компанії, розвиток моделі HR партнерства, а також таких напрямків як внутрішні комунікації, навчання та розвиток, стратегічне планування персоналу, соціальні проекти. Катерина також створювала та управляла HR transversal digital проектами, направленими на розвиток інноваційної культури всієї організації.

За майже три роки роботи в АХА Катерина разом з командою розробила та запровадила низку стратегічних інноваційних для компанії проектів, таких як #ЯГотов, для навчання технічним навичкам та покращення спільної роботи; Digital Immersion – занурення та вивчення нових для АХА тем в царині підтримки діджитал трансформації компанії (E-commerce, BigData, Agile, Leadsmanagement, Innovations). По проекту AXAInnovativeHUB команди-волонтери навчалися разом працювати по методології design thinking для створення та пілотування інноваційних ідей, що допомагали вирішувати бізнес задачі та покращувати досвід клієнтів. Також відбулися AXAHackathon, EcoLeadershipFest та інші. Катерина стала переможцем AXA Awards 2016 в номінації Новатор; проекти, реалізовані під керівництвом Катерини, були відзначені почесними нагородами всеукраїнської премії HR Brand 2016 и 2017.

Катерина є сертифікованим тренером з методології Design Thinking.

В 2017 році Катерина закінчила навчання за програмою HRCI та захистила міжнародну сертифікацію Senior Professional in HR - International, Global Development.

В теперішній час Катерина займається підприємницькою діяльністю, в якості консультанта залучається в інноваційні проекти, ініціативи, направлені на підтримку бізнесу в період трансформації, займається викладацькою діяльністю.

hr certificate

Контакти Катерини Коваленко:

Kateryna.kovalenko(at)hotmail.com

Facebook

LinkedIn