Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Юлія Габ

Викладач BSK, автор програми з маркетингу, провела 10 років, працюючи у маркетингу компаній «Ріглі» та «Філіп Морріс», в тому числі в різних країнах на різних континентах. З 2009 року консультує, проводить тренінги та викладає, переважно за межами України. Юлія брала участь у корпоративних освітніх проектах, що проводяться спільно з компанією Stratex (Франція), Master Trainer's Institute (Франція), Skolkovo School of Business (РФ), Monitor Group (зараз Deloitte)

Викладач BSK, автор програми з маркетингу, провела 10 років, працюючи у маркетингу компаній «Ріглі» та «Філіп Морріс», в тому числі в різних країнах на різних континентах. З 2009 року консультує, проводить тренінги та викладає, переважно за межами України.
Юлія брала участь у корпоративних освітніх проектах, що проводяться спільно з компанією Stratex (Франція), Master Trainer's Institute (Франція), Skolkovo School of Business (РФ), Monitor Group (зараз Deloitte).
У 2013 Юлію запросили прочитати модуль зі стратегічного маркетингу в International School of Business (Тбілісі, Грузія).
Юлія закінчила Київський національний економічний університет за спеціальністю «Міжнародна економіка». Також закінчила Old Dominion University (Norfolk, Va) зі ступенем бакалавра з «Corporate Finance». Юлія також має ступінь MBA Кellogg School of Management з маркетингу та фінансів. В рамках МВА програми Кеllogg School of Management Юлія проходила навчання за програмою обміну в London Business School, і є членом клубу випускників обох цих шкіл.