Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Альона Бурдейна

Запрошений викладач BSK, сертифікований консультант Certified PPA practitioner Thomas International, бізнес - тренер, коуч.

Має понад 9 років досвіду роботи в навчанні і консалтингу. Викладач курсу "Health Self Management" на програмі General МВА, автор циклу воркшопів "Менеджмент здоров'я для управлінців".

Запрошений викладач BSK, сертифікований консультант Certified PPA practitioner Thomas International, бізнес - тренер, коуч. Має понад 9 років досвіду роботи у викладанні і консалтингу. Викладач курсу "Health Self Management" на програмі General МВА, автор циклу воркшопів "Менеджмент здоров'я для управлінців".За останні 5 років в ролі бізнес-тренера, коуча і консультанта з управління, працювала з такими компаніями, як Oriflame (Україна, Росія, Грузія, Молдова) McDonalds, Фармак, Алмаз груп і іншими.

Заснувала власні проекти "Wellness Coach" і "Школа Здоров'я". Співпрацює в якості менеджера проектів з компанією Jansen Capital Management, будучи консультантом Thomas International. Має солідний досвід роботи в рекрутингу, оцінки, відборі та навчанні персоналу. Ідейний засновник Першої Школи рекрутингу в Україні - FSR.in.UA .

Ідейний засновник Першої Школи рекрутингу в Україні - FSR.in.UA

Область експертизи Олени в таких напрямках як:

  • Робота з людьми і організаціями у визначенні зон розвитку, для підвищення ефективності команд і окремих менеджерів.
  • Аналіз потреб розвитку
  • Визначення стратегії навчання розвиток лідерства
  • Зустрічі і переговори
  • Менеджмент і делегування
  • Управління життєвою енергією.
  • Фізична і емоційна складові.

У вільний від роботи час Олена була учасником і пробігла 5 повних марафонів (42 км) в Мюнхені, Стамбулі, Парижі, Берліні та Варшаві, а також перепливла Босфор. Працюючи з Оленою, учасники програм BSK будуть здобувати нові здорові звички, створювати стійкі зміни в способі життя, підвищуючи її якість, міняти стратегію свого життя.

Автор ряду публікацій у фахових та ділових виданнях:

"Моє життя - це ультрамарафон"

Здоровий спосіб життя як боротьба зі старістю.