Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Андрій Корейба

Викладач Бізнес Школи КРОК. Працює Head of PM в компанії CAPS Consulting, МВА of Business community school, Head of PM School LITS.

Андрій має більше 18 років управлінського досвіду в міжнародних та українських компаніях, а також більше 10 років досвіду в консалтингу. Серед клієнтів Андрія такі компанії, як 1+1 media group, MAU, Галнафтогаз, Rudolfinahause, Raiffeisen Bank International, Template Monster та багато інших. Він має чималий досвід викладання стратегічного та проектного менеджменту для різних груп клієнтів.

Андрій є автором розробки такого бізнес інструменту як "Project Responsibility Matrix", що допомагає впорядкувати та оптимізувати взаємодію команд на проектах.

Область експертизи та спеціалізації в Андрія Корейби це - кризовий менеджмент, проектний менеджмент, реінжиніринг бізнес процесів в операційній діяльності.

В Бізнес Школі КРОК Андрій викладає курс "Управління проектами" на програмах МВА та є контент-лідером модуля "основи проектного менеджменту" на програмі Бізнес-навігатор.