Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Олександр Подденежний

Запрошений викладач BSK.Викладає на програмі General MBA курс “Стратегічні рішення» та на Міні МВА модуль « Стратегічний менеджмент». Викладацьку діяльність поєднує з керівництвом органічною аграрною компанією.

Запрошений викладач BSK.Викладає на програмі General MBA курс "Стратегічні рішення" та на Міні МВА модуль " Стратегічний менеджмент". Викладацьку діяльність поєднує з керівництвом органічною аграрною компанією. Має тривалий досвід роботи більше 20 років у великих міжнародних компаніях - TetraPak, Elopak, Manuli Group, GEA Group та інших на керівних посадах. Олександр успішно реалізовував управлінські проекти у різних сегментах економіки - банківському, інвестиційному, виробничому, логістичному, сільському господарстві, інжинірингу. Володіє практичним досвідом роботи за кордоном, співпрацював з провідними Європейськими та Американськими компаніями .

Є бізнес-консультантом для підприємств середнього та малого бізнесу у сфері виробництва, сільського господарства та інше. Ключові компетенції в таких областях як реорганизація бізнесу; кризовий менеджмент; об'єднання різних сегментів бізнесу; побудова системи продажів B2B; створення національної дилерської мережі.

Володар кваліфікаційного ступеня МВА, який отримав у New Brunswick University, Canada. Успішно завершив сертифікаційний курс з "Business management" у IMD Business School (Lausanne, Switzerland).Має науковий ступінь Ph.D із спеціальності "Автоматизовані системи управління", Київський національний економічний університет. Вільно володіє англійською мовою.