Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Світлана Мороз

Запрошений викладач Бізнес Школи КРОК, викладає на програмі МВА курс «Податкове право». Власниця декількох бізнесів, практикуюча адвокат в сфері супроводу бізнесу та податків, кандидат юридичних наук, доцент в Державному податковому університеті.

Світлана є засновником Юридичної компанії Dictum. Впродовж 2021-2023 р.р. за рейтингом Юридичної газети «Лідери ринку» Dictum та особисто Світлана відзначаються в податковому, інтелектуальному, трудовому та корпоративному праві. Dictum має два офіси - в Києві та Стамбулі. Світлана, також є співзасновником дистриб’юторської компанії FROMTURKIYE.UA - яка також має два офіси - в Україні та Туреччині.

В якості тренера приймає участь на освітніх платформах: Growth factory academy, Академія консалтингового бізнесу, Академія Liga Zakon, Leadership in law.

Світлана має більше 15 років юридичного досвіду із супроводу у та представництві інтересів компаній різних категорій. З 2015 року діючий адвокат, основна спеціалізація - податкові спори. Додаткові спеціалізації - митне та інвестиційне право, інтелектуальна власність, а також побудова стратегій захисту та відстоювання інтересів клієнтів в економічних злочинах.

Світлана здобувала освіту в Університеті державної фіскальноі служби України, отримала науковий ступінь кандидата юридичних наук у сфері оподаткування на тему «Адміністративно-правові засади діяльності підрозділів правової роботи Державної фіскальної служби України» та завдяки 5 рокам наукової роботи додатково посилила власну податкову експертність. Наразі, продовжує наукову та викладацьку роботу на посаді доцента Державного податкового університету.