Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Брендан Дюпре

Брендан є директором-засновником Науково-дослідного інституту сталого розвитку Казахстану та доцентом кафедри сталого розвитку в Університеті Нархоз в Алмати, Казахстан.

Його нинішню дослідницьку роботу щодо інтеграції цінностей, навичок і знань в царіні сталого розвитку в формальну освітню систему Республіки Казахстан було подано урядом як національну номінацію на Глобальну премію Японії та ЮНЕСКО з ОУР. Крім того, прикладні дослідження, які він провів у сфері природних рішень щодо промислових відходів, були представлені як найкраща практика в рамках Конвенції ЄЕК ООН про безпеку відходів шахт та промислові аварії (56 країн). Зараз він є членом Міжвідомчої робочої групи з безпеки відходів шахт Республіки Казахстан та Національного клубу ESG.

Крім того, у 2017-2018 роках Брендан очолював дослідницьку групу Truth Hounds в Україні та розробив інноваційну методологію для визначення екологічного впливу війни на сході України. Докази, зібрані його командою, були подані як докази до Міжнародного кримінального суду.

Брендан також викладав різноманітні курси, починаючи від зміни клімату та технологій відновлюваної енергії до екології та сталого розвитку. Брендан має ступінь доктора філософії в галузі екологічних наук і політики в Центральноєвропейському університеті. Його наукові інтереси включають: інтеграцію в ЄС, вплив війни на навколишнє середовище, зміну клімату, сталий розвиток, імплементацію, державну політику, багаторівневе управління, освітні реформи через ОСР та управління трансформаційними змінами.