Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Євген Осьмак

Запрошений викладач BSK, викладає курс  "Архітектура підприємства. Розробка ІТ стратегії" на програмі МВА. Організаційний коуч перших осіб та команд. Консультант з питань цифрової трансформації і стратегії/архітектури підприємства. Експерт і тренер щодо персональної і командної продуктивності.

ІТ директор холдингу Zeppelin International, Швейцарія (8 країн переважно пост-радянського простору, 80 підлеглих), має досвід розробки функціональних стратегій (ІТ стратегія), запровадження на практиці ПМО і процесів управління проектами, програмами і портфелями, які базуються на гнучких методологіях (agile values based).

Керував проектами до 12 000 людино-годин в об'ємі. Досвід в управлінні 12 років. Часто виступає на профільних конференціях в якості доповідача:

PMdays, fwPM day, BACON all start, IT weekend 17/Business analysis, ThinkStage та члена журі: IT weekend Ukraine/Product management.

Був задіяний у проектах стратегічних змін у ролі key-note speaker і фасилітатора на групах 40 і 80 учасників.

Закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка і отримав повну вищу освіту за спеціальністю Прикладна математика.

Неодноразово проходив навчання в Академії бізнесу компанії Ernst &Young. Має сертифікат базового курсу PMI PMBOK.

Володіє українською, російською та англійською мовами.