Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Міжнародний Центр Медіації Бізнес Школи КРОК

Міжнародний Центр Медіації (МЦМ) почав свою роботу в жовтні 2020 року. Передумовою до створення центру став досвід участі команди Бізнес Школи КРОК в міжнародному проекті ЄС Erasmus + MEDIATS, що покликаний допомогти освітнім установам стати ключовими гравцями в сприянні процесам медіації в Азербайджані, Грузії та Україні для зміцнення демократії та об'єктивного вирішення проблем шляхом оволодіння кращими європейськими практиками.

Завдяки участі в проекті Бізнес Школа КРОК відкрила магістерську програму "Медіація та менеджмент конфліктів", і почала її реалізацію, встановила партнерські взаємини з організаціями, що розвивають медіацію в Казахстані, Киргизстані та Білорусі, виступила організатором онлайн-конференцій та інших заходів для розвитку культури медіації в Україна.

Метою діяльності Міжнародного Центру Медіації є:

  • розвиток медіації як виду діяльності для вирішення проблем в різних сферах, таких як комерційна, трудова медіація за допомогою ненасильницької комунікації,
  • обмін досвідом з міжнародними партнерами, дослідження в медіації,
  • надання навчальних і сертифікаційних послуг з метою підготовки професійних медіаторів;
  • ведення реєстру медіаторів;

Бізнес Школа КРОК запрошує до співпраці партнерів для спільного проведення досліджень, створення перспективних проектів, що передбачають популяризацію і розвиток медіації, формування культури діалогу, підготовку кваліфікованих медіаторів для різних країн і завдань.

Хочете співпрацювати з МЦМ? Чекаємо пропозиції про співпрацю на пошту: office(at)krok.edu.ua

Випускники програми Магістр медіації і менеджмент конфліктів та сертифікаційної програми «Базові навички медіатора» входять автоматично до реєстру медіаторів Бізнес Школи КРОК після оплати членського внеску за ведення реєстру.

Усі решта можуть увійти до реєстру після оплати організаційного внеску за ведення реєстру медіаторів та проходження тестування, яке підготовлено викладачами Бізнес Школи КРОК.

Victoria-Polishchuk Вікторія Поліщук - керівник
Міжнародного центру медіації
+38 097 601 61 21
+38 044 455 69 81
office@krok.edu.ua