Міжнародний Центр Медіації Бізнес Школи КРОК

Міжнародний Центр Медіації (МЦМ) почав свою роботу в жовтні 2020 року. Передумовою до створення центру став досвід участі команди Бізнес Школи КРОК в міжнародному проекті ЄС Erasmus + MEDIATS, що покликаний допомогти освітнім установам стати ключовими гравцями в сприянні процесам медіації в Азербайджані, Грузії та Україні для зміцнення демократії та об'єктивного вирішення проблем шляхом оволодіння кращими європейськими практиками. Завдяки участі в проекті Бізнес Школа КРОК відкрила магістерську програму "Медіація та менеджмент конфліктів", і почала її реалізацію, встановила партнерські взаємини з організаціями, що розвивають медіацію в Казахстані, Киргизстані та Білорусі, виступила організатором онлайн-конференцій та інших заходів для розвитку культури медіації в Україна.

Метою діяльності Міжнародного Центру Медіації є:

• розвиток медіації як виду діяльності для вирішення проблем в різних сферах, таких як комерційна, трудова медіація за допомогою ненасильницької комунікації,
  • обмін досвідом з міжнародними партнерами, дослідження в медіації,
  • надання навчальних і сертифікаційних послуг з метою підготовки професійних медіаторів;
  • ведення реєстру медіаторів;

Бізнес Школа КРОК запрошує до співпраці партнерів для спільного проведення досліджень, створення перспективних проектів, що передбачають популяризацію і розвиток медіації, формування культури діалогу, підготовку кваліфікованих медіаторів для різних країн і завдань.

Хочете співпрацювати з МЦМ? Чекаємо пропозиції про співпрацю на пошту: office(at)krok.edu.ua