Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Можливості Центру досліджень креативності

Центром проводяться прикладні дослідження міжнародного значення в області креативності, розробка методології розвитку креативного мислення в бізнесі, аудит і консалтинг для підприємств і організацій з точки зору впровадження інновацій та активації креативного потенціалу команд.

Дослідження креативних станів особистості бізнес-лідерів

Центр досліджень креативності в колаборації з Dave Birss проводить глобальне дослідження, присвячене креативним станам керівника - натхненню і стану потока. Нам важливо дізнатися, в якому стані перебувають лідери та їх співробітники при виконанні роботи; як пов'язані внутрішні стани та продуктивність; від чого залежить рівень залученості співробітників; чи вміють керівники управляти своїм внутрішнім станом.

Ми запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в анонімному опитуванні:

Замовити проведення цього дослідження для підприємства

Дослідження для організацій

Підприємства та організації, які стали на інноваційний шлях розвитку, все частіше задаються питаннями:

  • Які критерії для оцінки креативності співробітника або кандидата на посаду?
  • Який рівень розвитку інноваційного середовища в організації?
  • Якою є стратегія розвитку розумових навичок співробітників в організації?
  • Чи адекватно розподілені ролі в командах для отримання ефективних результатів по розробці і впровадження інновацій?
  • Що заважає співробітникам генерувати ідеї?
  • Як організувати співтворчу взаємодію людей в організації?

Відповіді на ці та інші питання, що стосуються креативності в бізнесі, можна отримати, замовивши проведення дослідження або аудиту.

Замовити дослідження або аудит

Партнерство та спонсорство

Ми запрошуємо стати партнерами всіх зацікавлених осіб і організації, які вважають важливим розвивати культуру креативного мислення.

Надихаючі виступи, участь у конференціях

Новітні дослідження в сфері креативності, дієві підходи та інструменти для особистої креативної ефективності, креативного лідерства та використання креативного потенціалу команд для вирішення бізнес-завдань - ці теми можуть бути представлені у надихаючих виступах на вашому заході або конференції.

Креативні стратегічні сесії

Коли в організації немає розуміння, як швидко й ефективно вирішити ту чи іншу задачу, то Центр досліджень креативності надає можливість запросити модератора, який правильно підбере метод генерування й відбору ідей, за допомогою якого команда чудово впорається з поставленим завданням. Модератор не тільки допоможе визначити пріоритети, а й навчить команду креативній взаємодії, результатом чого буде покроковий план реалізації проекту.

Освітні послуги

Центр досліджень креативності надають можливість підприємствам і організаціям замовити навчання співробітників в сфері креативності:

Можливе проведення тренінгів по тематиках:

Оксана Сєдашова Дізнатися детальніше: Оксана Сєдашова
+38 044 339 90 63
+38 097 601 61 21
SedashovaOA@krok.edu.ua