Управління продажами

«Освіта - це те, що залишається, коли все вивчене забуто». Беррес Скіннер

Чому з'явилася програма?

Про що говорять професіонали в Україні:

«Давно займаюся продажами і, загалом-то, є солідний практичний досвід. У той же час часто відчуваю, що в певних важливих питаннях відверто «плаваю» ... Дуже незручно перед підлеглими і партнерами ... .»

Андрій П.

«Та я вже пристойний час моніторю те, що є на ринку в плані системного навчання! Але ніхто не дає програми для навчання для тих, хто саме керує продажами. Доводиться самому складати «пазлик». А шкода».

Микола Ф.

«В принципі, у мене давно працює підрозділ збуту, але він якось сам по собі, і «продажними» нібито «варяться у власному соку». Мені потрібно зрозуміти, як їх «включити» у загальний бізнес-процес і змусити виконувати ті завдання, які стратегічно важливі для мене на ринку».

Олексій Володимирович К.

«Я пишаюся тим, що багато напрацював особистої практикою, таке ніколи не забудеш. У той же час не вистачає розуміння того, як можна у продажах домогтися системного результату. Добре було б дізнатися про сучасні технології продажів і наживо проконсультуватися з вузькими фахівцями, отримати докладну перевірену пораду».

Василь М.

«Чесно скажу, я і справді націлена на серйозний розвиток своєї кар'єри в якості управлінця у своїй компанії або за її межами. І в цьому є прогрес. Але відверто не вистачає розуміння того, чим же люди займаються у продажах. Зрозуміло, що відвідування клієнтів - це тільки верхівка айсберга. А як управляти процесом продажів? Яких людей туди брати і що вони мають забезпечити для організації в цілому?»

Світлана Т.

Що це?

Те, що Ви ВЖЕ можете отримати в Бізнес Школі «КРОК» :

• Управління продажами: перша в Україні навчальна програма для відповідальних керівників, які будують свій бізнес за ефективною моделлю продажів.
  • Управління продажами: це системний підхід до того, як стати Професійним управлінцем в продажах. Серія практичних семінарів за ключовими дисциплінами, яка в логічній послідовності розкриває всі аспекти ефективного збуту. Програма базується на українській практиці ведення бізнесу з урахуванням зарубіжного досвіду управління продажами, і розглядає сучасні концепції, інструменти і методи.
  • Програма Управління продажами допоможе Вам:
  1. Розробити ефективну стратегію
  2. Створити та керувати результативною командою, підвищивши ефективність відділу продажів
  3. Створити Цінність для споживачів
  4. Впровадити у себе максимально ефективні сучасні технології просування та управління
  5. Максимізувати прибуток та збільшити фінансовий потік

зареєструватись

Для кого?

• Керівники відділів продажів
  • Власники компаній та підприємці
  • Заступники директорів з маркетингу та продажів
  • Керівники, які будують свою кар'єру у великому бізнесі
  • Старші менеджери з продажів
  • Супервайзери
  • Керівники, що будують системний стійкий бізнес

РЕЗУЛЬТАТ, який Ви отримуєте:

• На заняттях – говоримо про Вашу компанію і Ваш ринок.
  • Фінал програми – індивідуальний проект, який допоможе вирішити реальну актуальну проблему Вашого бізнесу.
  • Викладачі – експерти у своїй області, успішні практики з системних українських та міжнародних компаній
  • Випускники програми Управління продажами отримують державне Свідоцтво про підвищення кваліфікації

Відгуки студентів

Дана програма включає максимально стислий і корисний набір знань та навичок для управлінців дрібного і середнього бізнесу в сфері продажів.

Висловлюю свою подяку: Бізнес Школі КРОК за підготовку даного курсу, викладачам курсу за надані знання та виявлене терпіння і розуміння, колегам по навчанню за підтримку та дружню атмосферу.

Наполегливо рекомендую дану програму для початківців і досвідчених управлінців у сфері продажів.

Романцов Роман, керівник департаменту логістики та сервісу клієнтів, індустрія FMCG

Дуже цікавий та корисний курс. Лаконічно про важливе. Отримала дійсно дієві інструменти.Рекомендую. Дякую команді викладачів за натхенння до змін!

Леся Ківа, менеджер ТОВ «Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д.»

Структура програми «Управління продажами»

№ модуля

Днів

Назва модуля

Викладач

Модуль 1.

Продажі та переговори

Олександр Степанов

Модуль 2.

Робота з відділом продажів

Модуль 3.

Навичка №1 для продажів та управління: Ефективна комунікація

Модуль 4.

Стратегічне планування в продажах: логіка, підходи, технології

Модуль 5.

Digital продажі

Олександр Грухаль

Модуль 6.  1

PROПродажі в сучасному світі Анастасія Бортнік

Умови:

Період навчання: 7 навчальних днів протягом 3-х місяців

Місце проведення занять - район зі зручною транспортною розв'язкою (м. Київ, вул. Табірна, 30-32, Університет "КРОК", каб.310).

Форма навчання: інтенсивні одноденні модулі - навчання по суботах 2 рази в місяць.

Вартість курсу 31 900 грн. Гнучкий графік платежів.

Знижки:

• 5% - 2 учасники від однієї компанії;
  • 10% - 3-5 учасників від однієї компанії;
  • 12% - слухачі та випускники програм БШК

Оплата покриває:

• Навчання в спеціально обладнаних аудиторіях
  • Навчальні матеріали з кожної дисципліни
  • Підготовку і захист індивідуального проекту, консультації контент-лідерів, зустрічі з гест-пікерами
  • Сертифікат Бізнес Школи "КРОК" і державний сертифікат про підвищення кваліфікації.

Випускникам програми надається можливість перезаліку годин і продовження навчання на програмі General MBA зі значною знижкою.

Olena Rudavka Дізнатися детальніше: Олена Корнієнко
RudavkaL@krok.edu.ua