Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Розвиваємо людський капітал ІТ галузі в Україні

Протягом 7 місяців команда бізнес-тренерів BSK була залучена в реалізацію проекту "Розвиток управлінських навичок у керівників проектів і керівників команд" для компанії GlobalLogic. Навчання проходило в 4-х локаціях компанії - Києві, Львові, Харкові, Миколаєві. Для кожної групи розроблялася своя програма навчання, що складається з 7 модулів, на основі побажань, коментарів і завдань замовника.

Учасники програми розглядали, вивчали і обговорювали теми, пов'язані з управлінням конфліктами, роботою з токсичними і складними людьми, продажами - як продавати себе і компанію (тренер Людмила Ганецька), комунікаціями і командоутворенням (тренер Наталія Калініна), стрес-менеджментом (тренер Людмила Мельник), ситуаційним лідерством (тренер Олена Ковальчук), ризик-менеджментом та реінжинірингом бізнес-процесів (тренер Олена Данченко), управлінням проектами (тренер Володимир Самойленко). Крім роботи з тренером в аудиторії, між модулями учасники виконували домашні завдання, проходили тестування, працювали з кейсами, читали статті, дивилися відео-кейси з подальшим аналізом.

Хочеться відзначити, що ми вчимося від наших клієнтів, будемо освоювати специфіку ІТ галузі, щоб краще розуміти людей, їх потреби і проблемні зони. Для наших викладачів це був дуже цікавий досвід, вони хоч і працюють зі схожою аудиторією на програмі МВА ІТ, але це зовсім інше, як виявилося! І в кожній локації GlobalLogic схожі теми сприймалися учасниками по-різному.

Команда тренерів щиро вдячна GlobalLogic за нові можливості і прекрасний досвід! Ми не прощаємось, а кажемо до нових зустрічей в аудиторії і дякуємо за довіру.

Хочемо поділитися коментарями від замовника:

"Ольга, добрий день!

Дякую Вам і Вашим викладачам за цінний досвід і знання, якими ви з нами поділилися! Будемо втілювати тепер в реальні результати і в поліпшення проектів!

Дякуємо Вам також за вищу ступінь клієнтоорієнтованості і, як сказала Юлія, за Ваше вміння бути гнучкими і чути потреби.

Успіхів Вам у поточних і нових проектах і ще більше "правильних" клієнтів!

І в перспективі будемо раді новому співробітництву!"

Олеся Тулункіна, Manager, People Development, GlobalLogic

"Мені було дуже приємно з вами працювати. З приводу результатів програми:

1. Колеги, мали бажання навчитися - точно отримали корисні знання, які знадобляться їм у роботі.

На жаль, була частина людей, яка критично сприймає будь-які зауваження на свій рахунок, тому їм і не вдалося зрозуміти мету навчання.

2. Контент на 90% відповідав очікуванням, а те що хотілося поліпшити, ми фактично опрацьовували вже з тренером (як в ситуації з конфліктними ситуаціями і т д).

Тренери реагували моментально на зауваження, тому щиро їм вдячна за це

Тому ще раз величезне спасибі і до нових зустрічей. З повагою,"

Марічка Олійник, Training Coordinator, GlobalLogic, Lviv