BSK Vector Skills. Конфлікт-менеджмент для керівника

Дата: 27.01.2020. Час: 17: 00-19:00

Місце: вул. Табірная, 30-32, Бізнес Школа КРОК (м. Берестейська)

Ми живемо на високих швидкостях, і егоцентризм стає способом виживання. У цьому потоці люди часто ігнорують можливість вибудовувати оптимальні, екологічні взаємини зі співрозмовниками, пускаючи рішення складних і конфліктних ситуацій на самоплив. В результаті люди не чують один одного, псують взаємини, а компанії при цьому зазнають збитків.

• Як керівник може ефективно здійснювати менеджмент конфліктів в організації?
  • Яка стратегія поведінки в конфлікті вам властива?
  • Як вибрати адекватну стратегію конфлікт-менеджменту?
  • Чому може навчитися керівник, щоб ефективно вирішувати міжгрупові конфлікти?

Цим питанням буде присвячений майстер-клас в Бізнес Школі КРОК в новому форматі - BSK Vector Skills.

Відвідавши майстер-клас, ви:

• візьмете участь в бізнес-грі
  • пройдете тест і дізнаєтеся свою стратегію поведінки в конфлікті
  • дізнаєтеся, які бувають конфлікти в організаціях, чому вони з'являються, і які варіанти розвитку подій можуть бути
  • познайомитеся з новими способами альтернативного вирішення спорів і спробуєте себе в ролі керівника-медіатора
  • отримаєте персональні рекомендації, які навички варто вдосконалити для того, щоб бачити ефективні шляхи вирішення конфліктних ситуацій в організаціях

Після майстер-класу відбудеться презентація програм Бізнес Школи КРОК.

Майстер-клас BSK Vector Skills проведуть:

Оксана Сєдашова, PhD, академічний керівник програми Mini MBA Бізнес Школи КРОК

Вікторія Поліщук, адвокат, бізнес-тренер, дослідник медіації, експерт-практик в сферах господарського, трудового та корпоративного права, викладач Бізнес Школи КРОК (програми Mini MBA, МВА, MGBM).

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації