Презентація програм МВА

Чи потрібна підприємцю бізнес-освіта?

Рішення за вами!

Вхід вільний! Дата та час: 21 вересня 2018 року, субота, 11:00

Місце проведення: Бізнес Школа КРОК, вул. Табірна, 30-32 (ст. м. Берестейська)

Від чого залежить успіх підприємця, власника бізнесу, управлінця або починаючого бізнесмена? Чи потребують керівники якісних, сучасних знань, розвинутих навичок та компетенцій щоб управляти людьми та компанією? Чи потрібно вчитися в бізнес -школі чи можна оволодіти потрібними знаннями та навичками самотужки? Які навички потрібно розвивати і чому розвиток адаптивного інтелекту є часі?

Усіх бажаючих, запрошуємо відвідати Бізнес Школу КРОК, познайомитися та поспілкуватися з викладачами,студентами, адміністрацією, отримати заряд позитиву та визначитися з планами на майбутнє.

Програма заходу:

• 11:00 - 11:30 Знайомство з Бізнес Школою. Новинки сезону 2019 - портфель програм МВА - презентують Ольга Карпова, СЕО ; Олена Рудавка, директор програм МВА
  • 11:30 - 12:30 Інтерактивна дискусія на тему " Глобальні зміни та адаптивний інтелект." Контент-лідери - викладачі Оксана Сєдашова, Наталія Калініна
  • 12.30 - 13.15 - Відвідання занять для тих хто бажає зануритися в атмосферу навчання
  • 13:15 - 14:00 Спілкування зі студентами Бізнес Школи, індивідуальні консультації, реєстрація заявок на навчання.

У нас є те, що Вам потрібно - експертне середовище, спільнота однодумців, міжнародні контакти. Ми допоможемо в розвитку Вашого лідерського потенціалу, щоб дивитися впевнено в майбутнє разом!

Кожен учасник презентації програм МВА отримає в подарунок 5% знижку від вартості програм МВА та 7% на модульні програми, відкриті семінари та тренінги Бізнес Школи, що заплановані в 2019 році.

Зареєструватись