Презентація програм МВА

Чи потрібна підприємцю бізнес-освіта?

Рішення за вами!

Вхід вільний! Дата та час: 20 лютого 2020 року, 17:00

Місце проведення: Бізнес Школа КРОК, вул. Табірна, 30-32 (ст. м. Берестейська)

Від чого залежить успіх підприємця, власника бізнесу, управлінця або починаючого бізнесмена? Чи потребують керівники якісних, сучасних знань, розвинутих навичок та компетенцій щоб управляти людьми та компанією? Чи потрібно вчитися в бізнес -школі чи можна оволодіти потрібними знаннями та навичками самотужки? Які навички потрібно розвивати і чому розвиток адаптивного інтелекту є часі?

Усіх бажаючих, запрошуємо відвідати Бізнес Школу КРОК, познайомитися та поспілкуватися з викладачами,студентами, адміністрацією, отримати заряд позитиву та визначитися з планами на майбутнє.

У нас є те, що Вам потрібно - експертне середовище, спільнота однодумців, міжнародні контакти. Ми допоможемо в розвитку Вашого лідерського потенціалу, щоб дивитися впевнено в майбутнє разом!

Кожен учасник презентації програм має право безкоштовно взяти участь в Бізнес Клубі, а також отримає в подарунок 5% знижку від вартості програм МВА та 7% на модульні програми, відкриті семінари та тренінги Бізнес Школи, що заплановані у 2020 році.

Зареєструватись