Вітаємо нових сертифікованих фахівців міжнародного класу з Lean!

Кого вважати Lean-експертом? Кому можна довірити модернізацію процесів на підприємстві? Хто зможе навчати колег та моніторити зміни? Природньо, що людина, яка пройшла навчання та підтвердила свій рівень експертизи міжнародним сертифікатом!

У грудні 2018 року два фахівці - Оксана Гордін, Малинська фабрика "Вайдманн" і Світлана Дзєннік "Бель Шостка Україна" успішно склали іспит та отримали кваліфікаційний рівень CGBL® - Сертифікований Зелений Пояс по Lean. Ми щиро вітаємо Оксану і Світлану з чудовим персональним досягненням і бажаємо далі успішно рухатися в напрямку Чемпіон - Червоний пояс!

Наступна група підготовки до іспиту почне навчання 2 лютого 2019 року, а найближчий іспит запланований на 16 березня. Не пропустіть можливість приєднатися до сертифікованої Lean-спільноти: отримайте якісні знання і підтвердіть їх на міжнародному рівні - разом з Бізнес Школою КРОК!