Відгук про General MBA. Дмитро Ковшун - власник компанії Luxeo

Навчання

Дмитро випускник 2018 роки програми General MBA BSK "КРОК". За час навчання Дмитро придбав необхідні для бізнесу знання які підтверджені реальними оцифрованими результатами - прибуток компанії виріс більш ніж в 2 рази, про це Дмитро сам сказав в інтерв'ю

Досягнення

Дмитро Ковшун - власник компанії Luxeo, творець сервісу прогнозної аналітики Gogetrank, який брав участь в битві стартапів в 2018 році і зайняв 3-е місце.

За 4 роки існування компанії Дмитро встиг попрацювати з безліччю іменитих брендів і компаній. Найзнаменитіші:

• DHL Global Forwarding - міжнародна доставка великогабаритних вантажів
  • Ambassador - відомий бренд кави
  • Royal Cidre - бренд преміального сидру
  • Телеканал Сонце - розважальний телеканал
  • Bodo - інтернет-магазин, який дарує враження
  • Viber - популярний месенджер
  • Kiwi.com - топова платформа з планування подорожей
  • Layboard - сервіс пошуку роботи за кордоном

Окремо хочеться відзначити, що Luxeo спеціалізується також і на ІТ тематиці, яка є однією з найбільш конкурентних.

Популярні ІТ проекти, які були просунуті в ТОП:

• Kevuru - студія аутсорсингу комп'ютерних ігор
  • DataArt - компанія з ІТ консалтингу
  • Fireart - студія дизайну та розробки програмного забезпечення
  • Djangostars - розробка програмного забезпечення
  • Diceus - Компанія з розробки програмного забезпечення на замовлення

Дмитро і компанія Люксео встигли попрацювати з сотнею сайтів різної тематики: лендінги, дрібні і великі інтернет-магазини, сайти послуг і т.д.

Події

Крім кар'єрних досягнень, Дмитро виступає на різних конференціях, таких як: ecommerce, dvoma, guruconf і т.д, на яких ділитися своїми знаннями та досвідом з початківцями маркетологами і власниками бізнесу. Дмитро вже встиг виступити на радіо Європа Плюс і з кожним днем ​​завойовує все нові і нові вершини.

Команда Бізнес-Школи КРОК пишатися своїм випускником і продовжує далі стежити за успіхами Дмитра!