Відгук про General MBA. Дмитро Ковшун - власник компанії Luxeo

Навчання

Дмитро випускник 2018 роки програми General MBA BSK "КРОК". За час навчання Дмитро придбав необхідні для бізнесу знання які підтверджені реальними оцифрованими результатами - прибуток компанії виріс більш ніж в 2 рази, про це Дмитро сам сказав в інтерв'ю

Досягнення

Дмитро Ковшун - власник компанії Luxeo, творець сервісу прогнозної аналітики Gogetrank, який брав участь в битві стартапів в 2018 році і зайняв 3-е місце.

За 4 роки існування компанії Дмитро встиг попрацювати з безліччю іменитих брендів і компаній. Найзнаменитіші:

• DHL Global Forwarding - міжнародна доставка великогабаритних вантажів

• Ambassador - відомий бренд кави

• Royal Cidre - бренд преміального сидру

• Телеканал Сонце - розважальний телеканал

• Bodo - інтернет-магазин, який дарує враження

Окремо хочеться відзначити, що Luxeo спеціалізується також і на медичної тематики, яка є однією з найбільш конкурентних, так як досить складна і та специфічна в плані просування.

Популярні медичні проекти, які були просунуті в ТОП:

• Meds.ru - один з найбільших російських каталогів клінік і лікарів

• Dobro-clinic.com - клініка німецької медицини в Україні

• Onco-center.clinic - другий сайт клініки "Добрий прогноз", що спеціалізується на онкології

• Likarni.com - медичний стартап в Україні, який за короткий час, завдяки компанії Luxeo, піднявся в ТОП-10 по багатьом пошуковим запитам.

Дмитро і компанія Люксео встигли попрацювати з сотнею сайтів різної тематики: Лендінги, дрібні і великі інтернет-магазини, сайти послуг і т.д.

Події

Крім кар'єрних досягнень, Дмитро виступає на різних конференціях, таких як: ecommerce, dvoma, guruconf і т.д, на яких ділитися своїми знаннями та досвідом з початківцями маркетологами і власниками бізнесу. Дмитро вже встиг виступити на радіо Європа Плюс і з кожним днем ​​завойовує все нові і нові вершини.

Команда Бізнес-Школи КРОК пишатися своїм випускником і продовжує далі стежити за успіхами Дмитра!