Сертифікати IIBLC Green BELT отримано!

Ми отримали чудові новини з м. Антверпен, Бельгія. Ще два студента пройшли навчання, успішно склали іспит та отримали Сертифікати IIBLC Green BELT.

Ми щиро вітаємо наших студентів, а також радіємо поповненню в сім’ї сертифікованих фахівців рівня IIBLC Green BELT і бажаємо їм успіхів в реалізації набутих знань та вмінь.

Програма рівня Зелений пояс LEAN IIBLC допомагає застосувати LEAN технології та підходи на виробництві, в сервісних компаніях, в банках, готелях та інших компаніях. Сертифіковані фахівці допоможуть побачити і визначити що потрібно вдосконалювати, особливо в часи воєнного стану та економії фінансових, людських, матеріальних ресурсів.

Як проходить навчання:

✅ Аудиторні групові заняття з вивчення філософії і Інструментів LEAN - Ощадливого Виробництва

✅ Практичні вправи для перевірки і закріплення отриманих теоретичних знань і навичок по використанню інструментів LEAN - Ощадливого Виробництва

✅ Обговорення практичних Бізнес-кейсів з впровадження LEAN - Ощадливого Виробництва в різних компаніях

✅ Індивідуальна самостійна підготовка з підтримкою Інструктора

✅ Симуляція проведення іспиту з подальшим обговоренням результатів

Наразі навчання Бізнес Школа КРОК пропонує в двох форматах: онлайн та офлайн.

IIBLC® пропонує об’єктивне, незалежне підтвердження знань та навичок у сфері LEAN стратегії як компаніям, так і приватним особам, а також є світовим еталоном в області підготовки кваліфікованого персоналу за допомогою стандартних сертифікаційних рівнів. Програма є універсальною: вона стосується всіх аспектів Lean: виробництва, послуг, охорони здоров’я, інженерії тощо.

Навчання в форматі офлайн стартує 11 лютого 2023 року. Більше про навчання можна дізнатися за посиланням: https://bs.krok.edu.ua/sertifikacija/sertifikacija-lean-iiblcr/green-belt/. Відкривайте нові можливості!