Потік створення цінності по Lean IIBLC®

13 жовтня в Бізнес Школі КРОК розпочала навчання перша група Програми підготовки до іспиту Зелений пояс (CGBL®) з Lean IIBLC®. Учасники, серед яких керівники проектів з ефективності виробництва та менеджери по постійного вдосконалення, успішно освоїли матеріал першого модуля - "Знайомство з Lean, основні поняття і принципи". Викладач Роман Романцов приділив увагу детальному розкриттю таких тем, як "Введення в Lean - Ощадливе Виробництво", "Основні принципи Lean - Ощадливого Виробництва", "Визначення Цінності і Втрат", "Цикл виконання замовлення (Lead time)" для того, щоб учасники навчальної програми не тільки підготувалися до сертифікації на рівень "Зелений пояс (CGBL®) по Lean IIBLC®, а й змогли легко і професійно вирішувати питання, пов'язані з імплементацією Lean в свої компанії.

Наступний, другий модуль - "Потік створення цінності" - відбудеться 10-11 листопада 2018. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до числа учасників програми з другого модуля.

зареєструватися

Бізнес Школа КРОК є єдиним офіційним екзаменаційним центром IIBLC® в Україні. Запуск наступної групи призначений на кінець січня 2019 року.