Поповнення спільноти сертифікованих IIBLC фахівців рівня Зелений пояс в Україні

Радіємо поповненню спільноти сертифікованих IIBLC фахівців рівня Зелений пояс в Україні.

Бізнес Школа КРОК вітає Олександру Панько, керівника відділу з аналітики складських запасів компанії «PERI -Україна» з отриманням сертифікату, що підтверджує знання та навички відповідно до міжнародного стандарту IIBLC рівня Зелений пояс.

Програма рівня Зелений пояс LEAN IIBLC допомагає застосувати LEAN технології та підходи на виробництві, в сервісних компаніях, в банках, готелях та інших компаніях. Сертифіковані фахівці допоможуть побачити і визначити що потрібно вдосконалювати, особливо в часи воєнного стану та економії фінансових, людських, матеріальних ресурсів.

Наразі навчання сертифікованихIIBLC фахівців рівня Зелений пояс Бізнес Школа КРОК пропонує в форматах: онлайн та офлайн, а також в форматі корпоративного навчання.

IIBLC® пропонує об’єктивне, незалежне підтвердження знань та навичок у сфері LEAN стратегії як компаніям, так і приватним особам, а також є світовим еталоном в області підготовки кваліфікованого персоналу за допомогою стандартних сертифікаційних рівнів. Програма є універсальною: вона стосується всіх аспектів Lean: виробництва, послуг, охорони здоров’я, інженерії тощо.

Навчання в форматі офлайн стартує в лютому 2024 року. Більше про навчання можна дізнатися за посиланням »»»

Відкривайте нові можливості та ведіть компанії до успіху з кваліфікованим та підготовленим персоналом!