Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Пілотна група курсу Executive HRM успішно завершила навчання!

Друзі, ми перші, хто підійшов до питання управління людьми з іншого ракурсу - ракурсу власника, керуючого, керівника бізнесу. Саме так створювалася програма курсу - не для HRов, а для керівників бізнесу. Ми впевнені в тому, що головна функція керівника - це управління людьми і саме на це була заточена програма.

Протягом 120 інтенсивних навчальних годин ми вивчили 12 найгостріших тем сучасного бізнесу, вирішили 16 кейсів, навчилися розбиратися в стратегії управління людьми і бренді роботодавця, зрозуміли, що корпоративна культура компанії - це база, на якій будується і розвивається бізнес, міцно засвоїли важливість і крутість digital HR, ми прискіпливо розбиралися в корпоративних комунікаціях і емоційному інтелекті! Ми постаралися показати на протязі всієї програми, що компанія повинна змінюватися і це круто!

У підготовці програми брали участь кращі викладачі-практики, бізнес-тренери та консультанти, для яких управління людьми - не теорія, а ціле життя - з успіхами і невдачами, перемогами і провалами. Учасники програми отримали безцінний матеріал і реальні робочі інструменти для свого бізнесу.

Всі учасники програми чудово пройшли фінальне тестування і незабаром отримають міжнародний сертифікат Certified Professional in Human Resource Management (CPHRM), який є свідченням професійної підготовки керівників в області HR.

Ми зробили відмінний продукт, але добре розуміємо, що вже сьогодні його потрібно вдосконалювати, щоб бути не тільки в часі, але і попереду змін!

Подробиці про навчальну програму: https://bs.krok.edu.ua/lp/executive-hrm/

Старт: Листопад 2021