Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Навчання МВА в травні 2021

З точки зору навчального процесу травень місяць є завжди насиченим різноманітними подіями. В період з 13 по 16 травня відбувся регулярний модуль програми МВА в офлайн форматі.

Разом з Оксаною Демченко, викладачем курсу «Управлінські комунікації» група занурилася та вивчила основні моделі лідерських комунікацій, завдяки чому тепер слухачі вміють керувати інформаційними потоками та вибудовувати відносини з колегами, партнерами та підлеглими, навіть під час форс-мажорів. Чому цей курс є ефективним з точки зору засвоєння знань та набуття навичок? А томущо Оксана Демченко використовує новітні технології викладання, а саме - метод бізнес-ігор та симуляцій, дебати та інші. До модулю долучилась Анна Панфілова, гест-спікер, заступник голови правління, фінансовий директор Страхової компанії ТАС. Анна поділилася досвідом, чому принципи комунікації важливі під час процесу злиття бізнесу. В кінці навчання у слухачів МВА відбувся екзамен у вигляді дебатів.

Також, під час травневого інтенсиву , група МВА завершувала вивчення курсу «Правове середовище ведення бізнесу» з викладачем Вікторією Поліщук, адвокатом, медіатором. Вікторія відмітила, що досвід роботи з 27 кращими, що навчаються в Бізнес Школі КРОК менеджерами та підприємцями з усієї України, був для неї важливим та вдячна кожному за підготовку фінальних завдань – всі проекти виконані слухачами на високому рівні.

Далі буде…

А тим часом триває набір в групу МВА 2021. Початок занять в жовтні 2021 року. Детальніше про програми МВА та умови вступу: https://bs.krok.edu.ua/mba/