На шляху безперервного вдосконалення - Master of Science in Operational Excellence

Традиційно, Бізнес Школа КРОК стала партнером III Міжнародної конференції "LeanForum: Дизайн виробничої системи. Lean-менеджмент в Україні. Досвід кращих". 11-14 грудня понад 250 лідерів трансформаційних змін виробничих систем провідних компаній України відвідали семінари, майстер-класи та тренінги експертів світового рівня (Шона Баркера, Роберта Сондерса, Альфредо Москардіні, Одеда Коуена і Гелени Федурко-Коуен і інших), здійснили менеджмент-тури на виробничі майданчики провідних компаній світу в Україні, прослухали доповіді експертів про практику впровадження операційних поліпшень в різних сферах діяльності.

Під час проведення Конференції , Бізнес Школа КРОК мала можливість познайомити учасників з унікальною для ринку України та країн СНД програмою Master of Science in Operational Excellence, а також міжнародною Lean-сертифікацією. На стенді Бізнес Школи учасники конференції змогли познайомитися з викладачами програм, задати питання, подати заявки на навчання і пройти тестування на рівень знань з Lean.

Сьогодні українські компанії потребують якісної експертизи та знаннях, які допоможуть зробити економіку України стійкою і сильною. Саме заради цієї мети Бізнес Школа КРОК створює такі спеціалізовані освітні програми як Master of Science in Operational Excellence, в яких зібрано кращий світовий досвід вдосконалення виробничих систем.

А ми нагадуємо, що траває набір на програму Master of Science in Operational Excellence, навчання починається в березні 2019 року, а також програма підготовки до іспиту з Lean-сертифікації, рівень Зелений пояс розпочинається 2 лютого 2019 року.